jak go zdobyc? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » jak go zdobyc?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: jak go zdobyc?

witam mam 18 lat. 2 lata temu poznałam na wyjeździe niesamowitego chłopaka, które wiem, że się podobałam. było naprawdę dobrze!! nie byliśmy ze sobą, ale kręciliśmy i czuliśmy się dobrze w swojej obecność,  ja osobiście również bezpiecznie jak taka mała dziewczynka, coś pięknego:)  podczas tych wakacji2008 myślałam również o innej osobie... opowiadałam mu o nim. jednak podczas tego wyjazdu całe uczucie przeszło na tego nowego. Nie mogłam mu o tym powiedzieć bałam się bycia z nim, nie chciałam brać odpowiedzialności za czyjeś uczucia, nie chciałam zranić i być zranioną. To wszystko wydawało się zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
Po powrocie do domu przestałam się do niego odzywać, mógł nie wiedzieć o co chodzi starał się przez parę miesięcy, chciał się spotkac... a ja sie bałam!!
Kiedy rok później dowiedziałam się, że nie zobaczymy się w tym samym liceum we wrześniu zrozumiałam, iż mogę go stracić już na zawsze!!! tak wyglądała ta sytuacja do września 2009 teraz mamy koniec maja 2010 a ja dalej o nim myślę!!
widzieliśmy się we wrześniu 2009 po roku jedna z pierwszych rzeczy jakie mi powiedział to to, że ładnie pachnę, rozumiecie to? jednak byłam zbyt sztywna było mi strasznie głupio!
zrobiłam przez ten czas dużo głupich rzeczy wysyłałam sms'y chciałam się spotkać... ale on nie wyrażał już zbyt dużych chęci...
wiem, że męczy do MĘSKIE EGO i że boi się, że znowu go oleje. Czy jest szansę, żeby udało nam się znowu mieć ze sobą jakiś kontakt a może nawet być ze sobą?

w nawisie chciałam dodać, że bardzo boje się związków jest tak naprawdę pierwszym chłopkiem z którym chciałabym być, pytanie czy jest jeszcze na to szansa?

BARDZO MI NA NIM ZALEŻY WIEM ŻE PÓŹNO TO ZROZUMIAŁAM...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak go zdobyc?

Koleżanko spokojnie i bez paniki na początku ;)

Ja miałam podobną sytuacje. Również podobał mi się pewien facet i wzajemnie, ale bałam się zaangażowania. Jemu bardzo zależało aby Nasz kontakt dość spontaniczny był czymś więcej, jednak ja nie byłam pewna czy on będzie szczęśliwy ze mną i zadecydowałam, że potrzebuje czasu. Wyszło tak, że nie mieliśmy ze sobą kontaktu dość długo, ale ostatnio się spotkaliśmy i poszliśmy na kawę. Miło Nam się rozmawiało i wyczułam, że mu nadal na mnie zależy.

Postanowiłam zdobywać Go małymi kroczkami. Delikatnie i subtelnie zdobyć jego zaufanie ponownie, jeszcze raz sprawić aby czuł się w moim towarzystwie jak wcześniej. Ale nie wszystko na raz, powoli, delikatnie. Pisałam do Niego esa przynajmniej 2 razy na tydzień pytając jak minął dzień, mówiąc mu co u mnie i życząc mu kolorowych snów. Nie chciałam zbytnio przesadzać.
Od czasu do czasu zaproponowałam wyjście na pizze czy piwo i starałam się by wróciły do niego miłe wspomnienia. Wiedząc, że mojemu podobają się jak mam pokręcone włosy na każde spotkanie z Nim kręciłam włosy.

Radzę Ci powoli wychodzić z inicjatywą... kawa, pizza... Ale nie mów o uczuciach, nie mów o tym co było. Rozmawiajcie tak jakbyście się długa znali i gadacie o tym co teraz jest. Z czasem przyjdzie moment aby pogadać o uczuciach. Jeśli on nie będzie rezygnował ze spotkań i będzie pisał to mogę uznać, że jesteś na dobrej drodze;)

3

dzięki za odpowiedz:)
czyli mam udawać, że nic się nie stało?
szczerze mówiąc nie wiem czy będzie to takie łatwe, ostatnim razem, czyli w lutym zaczęliśmy o tym rozmawiać.. powiedział mi, że jest zbyt niedojrzały do bycia z kimś, że jego związki trwają krótko a potem go to boli... (było to w pewien sposób skierowane do tego co ja zrobiłam)
nie mówiłam, że chce z nim być tylko, że żałuje, iż nasza znajomość tak się rozpadła..
muszę przyznać, że ostatnio mnie olewał czy o tym też mogę zapomnieć...
poszedł do liceum jest w klasie do której chodzi 7 chłopaków na pewno jakaś do niego się zaleca nie wiem czy mam jeszcze szanse po takim czasie.. te dziewczyn z jego klasy są naprawdę boskie a ja w porównaniu z nimi to dno..w sumie patrze na to z tej strony, że to ja jestem tą niespełnioną miłością, której nie mógł mieć myślicie, że będzie go to jeszcze kręcić?

4

proszę piszcie jeszcze jakieś rady smile

5

Moim zdaniem powinnaś do niego udeżyć. Zaproś go do kina bo leci fajny film a nie chcesz iść sama. No i najważniejsze to dowiedz się czy nie ma dziewczyny. Jeśli się spotkacie to pożniej reszta pójdzie z górki. Jeżeli jestTobą choć trochę zainteresowany to spotkacie się nie jeden raz i to nie Ty będziesz zapraszać

Kochać i być kochaną.... smile

6

jej naprawdę mi pomagacie, czuje się taka pewniejsza w tej sytuacji:)

myślicie, że chłopak który ma urażone EGO może jeszcze zwrócić uwagę na tą dziewczynę?
jak powinnam się zachować w jego towarzystwie trzymać go na dystans czy raczej mówić o nim jakieś miłe rzeczy? słyszałam, że chłopak czuje się wtedy pewniej poza tym chyba każdy facet to lubi? szczerze mówiąc moje umiejętność uwodzenia jest równa ZERO, wiec byłabym wdzięczna za jakieś rad:)

7

nie chcę Cię obrazic ale moze Ty swoją potrzebę kochania przelałas na niego i nie ma to nic wspólnego z miłoscia??
W towarzystwie najlepiej jest zachowywać się swobodnie. Uśmiechaj się rozmawiaj, zerkaj co jakiś czas w jego stronę.
Hymny pochwalne na jego czesc mogą się spotkac z różna reakcją. I do niego może dojsc wiadomość całkiem inna niż były Twoje zamiary.
Dziewczyny podały juz dużo sposobów. Możesz również przesadzic- sprawić ze chłopak nie będzie miał najmniejszej ochoty na spotkanie.

8

powiem szczerze, że zastanawiałam się nad taką możliwością..
ale jeżeli myślę o nim prze prawie 2 lata w czym ostatnie 8-9 miesięcy bardzo mocno, bo chyba nie jest to pomyłka czy potrzeba przelania miłości na niego(gdybym była naprawdę zdesperowana znalazłabym sobie pierwszego lepszego i na niego próbowała to przelać, czyż nie?). Mam nadzieję, że nie jest to tylko przyzwyczajenie do owej sytuacji.. wiem, że przez te 2 lata trochę dojrzała, rozumiem więcej rzeczy i jestem gotowa spróbować naprawić to co zepsułam, mam nadzieję, że uda mi się:)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » jak go zdobyc?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018