Wakacje z kolega - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Wakacje z kolega

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Wakacje z kolega

Mam pytanie, czy sądzicie ze to dobry pomysł aby jechać z kolega na wakacje?

Chodzi o to, ze on bardzo dlugo się staral, bardzo zabiegał, wiele razy mu odmawialam spotkan, wreszcie powiedziałam wprost, ze nic z tego. I nic z tego nie będzie. Ale ostatecznie kumplujemy sie. Także czasami piszemy, czasem się spotkamy ale zupełnie na kolezenskich warunkach. I padł pomysł żeby jechać razem na wakacje, ja nie mam towarzystwa on też. Dla mnie to idealna opcja, nie będę jechać z koleżankami z którymi się nie dogaduje na wyjazdach bo każda chce spędzać czas inaczej, nie wiem jak z nim ale wydaje się niezbyt upierdliwy.

Boję się tylko, ze w coś się zacznie wkręcać po tym.
Może jak podkreślę, ze się z kimś spotykam albo ze serio ten wyjazd nic nie znaczy, to może warto?

Chyba ze to poroniony pomysł calkiem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wakacje z kolega

Można. Ale po co?
Oczywiście z takimi osobami jak ty, jest problem. Nie piszą wprost o co im chodzi.
Ale i tak nie ukryją, bo to widać.
Facet jest do wykorzystania. I myślisz sobie: głupi, by tego nie wykorzystał. smile

Zostaw chłopaka w spokoju.

3

Jeśli tylko chodzi o koleżeństwo, to jedźcie w większej grupie, a nie we dwoje. Dla mnie to dziwne, że nie chciałaś się z nim umówić na spotkanie, a chcesz jechać na wakacje tylko dlatego,że nie chcesz wyjazdu z koleżankami. Jakbyś  się czuła w odwrotnej sytuacji, kiedy ktoś nie chce się z tob spotkać, a na wakacje się zgadza?

4 Ostatnio edytowany przez Karmaniewraca (2023-05-27 09:53:28)

Ani nikogo nie wykorzystuje bo place za siebie, ani też nie jedziemy w charakterze pary. Chłopak nie jest tak mało wartki na umyśle, żeby robił sobie nadzieje jak dostał parę razy kosza. Jakbym się czuła Tamira? No zwyczajnie. Napewno nie oszukano ani wykorzystana bo jak wyżej. Wszystko na legalu i jasno określone zasady.
Ps jakby ktoś się  nie chciał ze mną spotkać to napewno bym tak jej znajomości nie utrzymywała smile to druga sprawa

5

Karmaniewraca, no, nie wiem,  ja bym się chyba nie wybrała, wszystko zależy jak wygląda to wasze kumpelstwo, zawsze wspomnienia wracają smile
Chłopak jest uparty, pewno ma nadzieję, na coś więcej pomimo odmowy, po prostu nie może się z tym pogodzić, tak to wygląda z mojej strony.
Kumpelstwo wygląda dobrze, jak obydwie strony nic do siebie więcej nie czują, wtedy jest ok.

6

Tamiraa napisał/a:

Karmaniewraca, no, nie wiem,  ja bym się chyba nie wybrała, wszystko zależy jak wygląda to wasze kumpelstwo, zawsze wspomnienia wracają smile
Chłopak jest uparty, pewno ma nadzieję, na coś więcej pomimo odmowy, po prostu nie może się z tym pogodzić, tak to wygląda z mojej strony.
Kumpelstwo wygląda dobrze, jak obydwie strony nic do siebie więcej nie czują, wtedy jest ok.

Może racja. Tzn faktycznie kumpelstwo jest wtedy jak to opisujesz, a tu może nie  do końca nadzieję pogrzebane.

I nie jest tak, ze się nie widzieliśmy, widzieliśmy się kilka razy między innymi po to żeby mu powiedzieć, ze relacji z tego nie będzie. Także po tym była nawet pizza. Z mojej strony to jest jest, jest kolega i już.

Bezsensu, sama nie chce jechac, koleżanki które mam mnie denerwują na wyjazdach. Najchętniej pojechałabym z kimś kto właśnie niezbyt dużo mówi, dostosowuje się mojego planu dnia, albo w ogóle nie spędza ze mną czasu tylko np posiłki. I ktoś kto nie jest upierdliwy. On się taki wydaje, idealny partner na wycieczkę.

7

O, to może dołącz do grup wycieczkowych?

8

Tamiraa napisał/a:

O, to może dołącz do grup wycieczkowych?

Poszukam, chyba tak będzie najbardziej neutralnie

9

Nie sądzę, aby to był dobry pomysł. Kolega pomyśli sobie coś, będzie miał spore oczekiwania i wyjazd może być niefajny.

10

Wycieczka z Konsorcjum.pl do Afryki Południowej to prawdziwa przygoda! Obsługa na miejscu była bardzo pomocna, a widoki podczas rejsu były niesamowite. Mieliśmy dużo funu z kumplem. Szczególnie rejs po jeziorze Kariba zapadł mi w pamięci. Niezapomniana przygoda.

11

Kolega pomimo że oficjalnie dałaś mu kosza i twierdzisz, że nic z tego nie będzie i tak będzie w duchu liczył, że stanie się inaczej. Może np. pod wpływem alkoholu czy miłej chwili zacząć swoje zaloty wink
Ja bym z takim "kolegą" nie jechała sama, ewentualnie rozważyłabym to w większym gronie, jak już sugerowano. Inaczej jest spora szansa, że zepsujesz sobie wakacje.

12

Ja pojechałabym jedynie większą ekipą. My byliśmy na wyprawie do Ugandy z Konsorcjum.pl. To nie tylko podróż, to prawdziwe przeżycie! Góry, dżungla, dzikie zwierzęta - wszystko to sprawiło, że czułam się jakbyśmy odkrywali nieznany świat. Polecam każdemu, kto pragnie wyrwać się ze szarej codzienności i doświadczyć czegoś wyjątkowego.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Wakacje z kolega

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024