Tampon na wakacje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Tampon na wakacje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Tampon na wakacje

Mówi się, że tampon powinno się zmienić zaraz po wyjściu z wody- tak też robiłam jak chodzilam poplywać na basenie- zakładałam w momencie wejscia i zmienialam zaraz po wyjsciu. Nie mam jednak dużego doswiadczenia w ich stosowaniu .

Teraz wyjeżdzam na wakacje i mam wątpliwości jak stosować tampony hmm
Jak to na wakacjach...  będzie się opalalo, wchodzilo do basenu, znow opalalo.
Czy w takim razie powinnam za każdym razem jak wyjdę z wody zmieniać tampon? W takim wypadku najlepiej byloby się opalać a dopiero na koncu poplywać hmm
To troszkę bez sensu hmm

Równocześnie czy jak np. 2 h poopalam się to mogę wejść do basenu....nie ma ryzyka ze tampon który przez ten czas troszkę już nasiąkł krwią po wejsciu do basenu zrobi kałużę wokół mnie  ?
sad

Bardzo proszę o pomoc doswiadczone w tym temacie osoby

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tampon na wakacje

Nic Ci nie będzie najlepiej zmieniaj częściej żebyś nie czuła dyskomfortu ale ja na wakacjach miałam okres i tampony były moim zbawieniem jak masz z nimi problemy teraz są fajne tampax z aplikatorem polecam wink pozdrawiam

3

W ogóle jak to w ostatnich dniach ( 4, 5 )  wygląda z tamponami... ja ostatnie dni to mam male plamienia...jednak tampon trzeba zalożyć chcąc wejsc do basenu. Niestety jednak w te dni mam wielki problem z zalozeniem go ( jest za sucho) a nastepnie z wyciagnieciem ( jest zaledwie trochę nasiąknięty). Jak sobie radzić w takich ostatnich dniach

4

Onanaforum napisał/a:

W ogóle jak to w ostatnich dniach ( 4, 5 )  wygląda z tamponami... ja ostatnie dni to mam male plamienia...jednak tampon trzeba zalożyć chcąc wejsc do basenu. Niestety jednak w te dni mam wielki problem z zalozeniem go ( jest za sucho) a nastepnie z wyciagnieciem ( jest zaledwie trochę nasiąknięty). Jak sobie radzić w takich ostatnich dniach

Sprawdz na opakowaniu tampownów masz pokazane takie kropleki (oznaczają one obfitość okresu) na te ostatnie dni wybierz te z jak najmniejszą ilością kropelek przed włożeniem i wyciągnięciem musisz się rozluźnić i zrobić to na spokojnie wtedy będzie ok. Dlatego jak nie czujesz się komfortowo po wyjściu z wody idź do wc i zmień przecież to nie zajmie Ci wiele wink pozdrawiam

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Tampon na wakacje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021