Wyrażenie zgody na seks (filmy popularnej platformy VOD) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wyrażenie zgody na seks (filmy popularnej platformy VOD)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Wyrażenie zgody na seks (filmy popularnej platformy VOD)

Niedawno słuchałam audycji radiowej, gdzie mówili o scenach erotycznych, koordynatorach intymności i tego typu sprawach.
Właśnie ta międzynarodowa platforma, wprowadziła zasadę w swoich produkcjach, że przed stosunkiem ma być wyrażona zgoda i wpisują tę zgodę w dialogi w scenariusz. Ma to już być standard. Tylko co to ma do normalnego życia przeciętnych ludzi?
Czy zanim się spotkanie w łóżku to rozmawiacie z partnerem/partnerką, że spotkacie się, że będziecie robić to to i to, ale na koniec będzie pełny seks? Bo dla mnie, takie wyrażanie zgody, to trochę sztuczne, gaszące spontaniczność

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyrażenie zgody na seks (filmy popularnej platformy VOD)
joamiku napisał/a:

Niedawno słuchałam audycji radiowej, gdzie mówili o scenach erotycznych, koordynatorach intymności i tego typu sprawach.
Właśnie ta międzynarodowa platforma, wprowadziła zasadę w swoich produkcjach, że przed stosunkiem ma być wyrażona zgoda i wpisują tę zgodę w dialogi w scenariusz. Ma to już być standard. Tylko co to ma do normalnego życia przeciętnych ludzi?
Czy zanim się spotkanie w łóżku to rozmawiacie z partnerem/partnerką, że spotkacie się, że będziecie robić to to i to, ale na koniec będzie pełny seks? Bo dla mnie, takie wyrażanie zgody, to trochę sztuczne, gaszące spontaniczność

Tylko co ma piernik do wiatraka...

3

joamiku napisał/a:

4

joamiku napisał/a:

5

wieka napisał/a:

Składnikiem piernika jest mąka, a ta jest mielona z wiatraka.

6

Konwencja Stambulska rzecze, że seks  bez jasno wyrażonej świadomej zgody jest zgwałceniem. Takie przepisy wprowadzono niedawno między innymi w Szwecji i w Niemczech oraz zostanie wprowadzone w Polsce, jeśli opozycja wygra wybory.

W praktyce nie oznacza to, że - jak śmieszkują co poniektórzy - że zgodę na seks trzeba będzie poświadczać notarialnie. Z czysto prawnego punktu widzenia jednak, seks z osobą, która wypiła przedtem alkohol jest jednak uznawany za przestępstwo zgwałcenia - bo alkohol ogranicza świadomość.

7

Puszkin napisał/a:
Grasse napisał/a:

Konwencja Stambulska rzecze, że seks  bez jasno wyrażonej świadomej zgody jest zgwałceniem. Takie przepisy wprowadzono niedawno między innymi w Szwecji i w Niemczech oraz zostanie wprowadzone w Polsce, jeśli opozycja wygra wybory.

W praktyce nie oznacza to, że - jak śmieszkują co poniektórzy - że zgodę na seks trzeba będzie poświadczać notarialnie. Z czysto prawnego punktu widzenia jednak, seks z osobą, która wypiła przedtem alkohol jest jednak uznawany za przestępstwo zgwałcenia - bo alkohol ogranicza świadomość.

A jak mi się podoba dziewczyna która na okrągło jest pijana ( wnioskuje to po tym jak pisze ) to co mam robić ?

Nie ruszać jej.

8

Grasse napisał/a:

Konwencja Stambulska rzecze, że seks  bez jasno wyrażonej świadomej zgody jest zgwałceniem.

A przepisy w Polsce są takie, ze seks nie może być wymuszony również na drodze ekonomicznej, więc z prawnego punktu widzenia, jak postawisz kobiecie kolację, a ona się z tobą prześpi, to nawet w przypadku zgody wyrażonej notarialnie wystarczy, że powie, ze "czuła się zmuszona do tego, żeby ci zrobić loda, bo płaciłeś za kolację" to jesteś w czarnej dupie.

Te przepisy to głupota. Szwecja stała się światową stolicą gwałtu z wyrokami tak śmiesznymi, że szok. Nie tak dawno temu czterech nastolatków zbiorowo zgwałciło 23latkę. Skazano tylko trójkę. Dostali - uwaga - od 5 do 9 miesięcy.

A teraz najlepsze - jak jedna pani profesor zrobiła badania na ten temat i się okazało, ze gwałcą głównie imigranci to ma teraz prokuratora na karku. Szwecja jest akurat jaskrawym przykładem, ze zjebali sobie prawo pod tym względem po całości.

9

Najbardziej mnie urzekła historia ze Szwecji jak imigrant zgwałcił nieletnią, a potem szantażował ją i jej rodziców nagraniem. Sąd go ułaskawił uzasadniając, że facet nie rozumiał słowa "nie". Typ dostał tylko karę finansową i zlecenie terapii. Ok, to było kilka alt temu, ale niewiele się tam zmieniło. Sprawa z zeszłego roku: 50ciolatek zgwałcił 10ciolatkę. Najpierw go skazano, a po apelacji uniewinniono. A dlaczego? Bo w ramach 'edukacji seksualnej', która jednocześnie nie byłaby seksualna, żeby nie gorszyć, nie stygmatyzować i nie wykluczać, to powrowadzali szereg pojęć, które tak naprawdę nie istnieją, nie mają jasnej i jednoznaczej definicji. Więc sobie wprowadzili słowo 'snippa' na okolice intymne. I teraz dzielą włos na czworo czy facet faktycznie wkładał palce z cipke 10ciolatki, czy tylko dotknął jej uda.

Doprawdy, wzór do naśladowania.

10

Konwencja Stambulska rzecze, że seks  bez jasno wyrażonej świadomej zgody jest zgwałceniem.

Ok. Tylko zgwałceniem kogo przez kogo? A może wzajemnym?

11

Chingachgook napisał/a:

Ok. Tylko zgwałceniem kogo przez kogo? A może wzajemnym?

Konwencja - tak jakby - marginalizuje przemoc kobiet wobec mężczyzn, ale jako tako jej nie wyklucza. Wspomniana przez sparrowa Szwecja jest akurat krajem, gdzie skazanie kobiety za zgwałcenie jest czymś realnym.

12

joamiku napisał/a:

Czy to ta platforma która romantyzowala porwanie obiektu westchnień i przetrzymywanie wbrew woli? I z jednego fimu na ten temat który przejęli zrobili trylogię. I ta trylogia osiągnęła międzynarodowy sukces (dzięki kobiecej publice). Powodzenia im życzę z utrzymaniem widzów z produkcjami gdzie facet wymaga od kobiety podpisania zgody. Jestem też ciekawy czy wywalą wszystkie znane i lubiane produkcje gdzie ani werbalna ani pisemna zgoda nie była wymagana.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wyrażenie zgody na seks (filmy popularnej platformy VOD)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024