urlop w Polsce czy za granicą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » urlop w Polsce czy za granicą?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

1 Ostatnio edytowany przez nadias (2010-05-26 09:04:42)

Temat: urlop w Polsce czy za granicą?

biorac pod uwage sytuacje jaka jest teraz czyli wybuch wulkanu i powodz w Polsce moze jakies macie propozycje?

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: urlop w Polsce czy za granicą?

Ja polecam góry. Tam powódź niestraszna, pogoda aktualnie całkiem ok i zawsze jest co robić.

3

A ja mazury... Są tu naprawdę miejsca PIĘKNE...

Kochać i być kochaną.... smile

4

a ja mimo wszystkie Śląskie smile
wszystko w jednym, są góry i jeziora, jest co zwiedzać, sporo szlaków turystycznych, na prawdę warto, mimo, że to taki niedoceniany turystycznie region smile

5

Ja i tak uważam, że najatrakcyjniejsze są wakacje za granicą. Szczególnie biorąc pod uwagę ceny last minute. Tym bardziej, że w Itace mają teraz wyprzedaże i np. urlop w Egipcie to koszt tylko 889 zł.

6

ja polecamzagranice poniewaz w polsce zapłacimy o wiele wiecej za urlop a tak chociaz zwiedzicie fajne miejsca ja polecam Prage

7

Ja również wole za granicą smile w polsce dla turystów ceny są okropne. 2 tygodniowe wakacje nad polskim morzem to koszt podobny do wakacji w Tunezji smile polecam zdecydowanie za granicę smile !!

8

Ja mimo wszystko wolę spędzać wakacje za granicą w tym roku Krym:)!

9

Krym smile:) wybieram się tam we wrześniu:) Ja też wolę zagranicę. Za małe pieniądze (czasami dużo mniejsze niż w Polsce) można zobaczyć świetne rzeczy. Włochy, Hiszpania itp wink:)

10 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-09-23 18:24:14)

W tym roku opłaca się jechać za granicę, bo będzie taniej niż rok temu - szczególnie w państwach, które mają euro, ale też w chorwacji, grecji czy w czechach: spam A teraz na wakacjach lepiej nie płacić dolarami.

11

Myśle ze zdecydowanie wole za granica.Zwłaszcza ze te ceny jednak sie równoważa.A juz z pewnościa w taka podróż warto jest sie wybrac np. w okresie zimowym.Jak patrzyłam na stronkę orbis travel np.w listopadzie mozna wypoczac w Egipcie za 1400zł.
W lato to czasami jest dwa razy więcej.

12

Obecnie mieszkam w Szkocji i wydaje mi się że tutejsze biura podróży maja znacznie lepsze ceny niż w Polsce. Można sobie na więcej pozwolić. A gdzie? Ja lubię cieple kraje smile

13

Ja polecam zarówno góry jak i mazury!:-) Przepiekne!

14

Za wakacje w Polsce można wydać więcej niż za zorganizowaną wycieczkę w biurze podróży, wystarczy na bieżąco obserwować oferty i zawsze można trafić na ceny first albo last minute :-)

15

Wolę jeździć za granicę bo tam jest pewniejsza pogoda.

16

Ostatnio znajomi wrócili z Egiptu i pomimo trwających tam perturbacji na tle politycznym, to podobno jest spokojna atmosfera i generalnie w ogóle nie widać, żeby były jakieś problemy. Wrócili zdecydowanie zadowoleni i z bananem na twarzy tongue

17

Moi znajomi spędzali urlop w Egipcie w czasie największych zamieszek, ale w żaden sposób nie wpłynęła ta cała sytuacja na ich pobyt. Wrócili zadowoleni i opaleni :-) także myślę, że obecnie to w ogóle nie trzeba się martwić.

18

tak, moim zdaniem jesli sie sytuacja by zaognila, to biura same beda oferowac turystom zwrot pieniedzy lub zmiane rezerwacji. chociaz ja ostroznie postanowilam w tym roku i Egipt sobie daruje wink

19

i miałabym wybierac, to wolałabym urlop w Polsce, z prostego powodu, byłby to po prostu mniejszy nakład pieniędzy

20

z tym to sie akurat nie zgadzam... my bylismy rok temu nad polskim morzem i nie dosc, ze nie mielismy pogody, to jeszcze te wczasy kosztowaly nas prawie tyle, co Hiszpania 2 lata temu...

21

Też z doświadczenia wiem, że wakacje w Polsce nie są takie tanie... bardziej opłaca się jechać na wakacje do jakiegoś ciepłego kraju, Grecja, Hiszpania, Turcja za trochę ponad tysiąc zł (a czasem trafi się i taniej) plus rewelacyjna pogoda (gratis ;-) )... jeśli chodzi o koszty to wolę takie wakacje :-)

22

jestem zdania nie wazne gdzie ważne z kim. 3 lata temu pojechaliśmy na mazury(6 osób-3 pary), na wieś tak małą że nie miala nazwy, nad jezioro tak oddalone od cywilizacji ze chyba nawet nie miało wlasnej nazwy, wynajeliśmy stare domostwo- jakieś stare kanapy, fotele wraz z działką. spalismy i tak w namiotach ale to nie ważne- ważne jest to jak tam bylo za psie pieniądze (na 1 parę wyszło +-600PL(działka + wyżywienie)+100 pln na alkohol i prezerwatwy) spedziłem 2 tygodnie które zapamiętam do końca zycia.

[...] chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę [...]

23

Dr.Menel - to zalezy, co kto lubi. Ja np. nie wyobrazam sobie wakacji nad jeziorem tak malym ze chyba nawet nie mialo nazwy. wink No i musze miec czysto w pokoju, osobna lazienke itp. W liceum i na studiach jezdzilo sie na rozne eskapady, ale teraz jednak mam inne oczekiwania, w takich warunkach jak Ty opisujesz chyba bym nie wypoczela. Nie mowiac juz, ze to raczej nie typ wakacji rodzinnych, haha. smile)

24

Razem z mężem byliśmy w Kompleksie Hotelowym Logos w Augustowie.
Było miło, spokojnie, ludzie mili, kuchnia pyszna ! ;-)
Chciałabym tam wrócić jeszcze..

25

Ja miałam okazję spędzić ze znajomymi kilka dni nad fińskim jeziorem :-) drewniany domek (pełne wyposażenie), sauna, przerębel... a dookoła bajkowy klimat - śnieg, iglaste drzewa, cisza i spokój :-) bardzo miło wspominam ten pobyt, jednak na wakacje chciałabym pojechać w słoneczne kurorty ;-)

26

Polecam spędzenie wakacji w Augustowie. Ładne turystyczne miasto otoczone jeziorami, lasem.
Doskonała baza wypadowa do wycieczek po Suwalszczyźnie, Podlasiu, Litwie.
Piękna przyroda, świetne warunki do uprawiania sportów wodnych, wycieczek pieszych i rowerowych.
W ubiegłym roku spędziłam w Augustowie tydzień moich wakacji, bardzo miło je wspominam. Nocowaliśmy w Kompleksie Hotelowym Logos dawnym Domu Nauczyciela.
Fajnie odremontowane miejsce, z doskonałą kuchnią regionalną , biurem turystycznym. Hotel położony niedaleko centrum, miła obsługa, na pewno tam jeszczewrócę

27

Ja w tym roku wybieram się do Hszpanii, po pierwsze mam gwarantowaną pogode, po drugie bardziej sie opłaca niż wakacje nad polskim morzem, dlatego proponuje wakacje za granicą smile

BO KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA! wink

28

A ja myślę, że jeśli tylko ma się taką możliwość to fajnie jest połączyć wypoczynek w Polsce z wypoczynkiem za granicą. Skorzystać można przy wyjeździe zagranicznym z ofert już zamieszczonych w internecie (np. allinclusive.com.pl) a wypoczynek w Polsce podobnie - za pomocą internetu ale tutaj już mozna bardziej samodzielnie wink Chociaż w przypadku zagranicy też da sie radę to wszystko ogarnąć samodzielnie smile

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » urlop w Polsce czy za granicą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018