tabletki do zmywarki.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » tabletki do zmywarki..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: tabletki do zmywarki..

jakie uzywacie,jakie sa dobre a jakie najlepsze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletki do zmywarki..

My używamy Fairy. Przerabialiśmy inne, ale bywało, że nie rozpuszczały się całkiem, albo na szkle pozostawał nalot. Z Fairy jesteśmy najbardziej zadowoleni.

3

A ja używam tych z Biedronki.Przynajmniej tanie i są niezłe.

4 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-04-19 14:17:39)

Kupuje w lidlu W5 i nie narzekam. W ogóle cala chemia W5 trzyma poziom.  Czego nie kupie - jestem zadowolona z efektów. Hitem jest preparat do usuwania tłuszczu.
Natomiast radze wystrzegac się szajsu  z allegro, który wciskaja w ramach promocji przy innych zakupach.  Mój maz dal sobie wcisnąć proszek do prania i właśnie tabletki do zmywarki. Jedno i drugie wyrzuciłam bo pranie było pełne białych mikroskopijnych farfocli i zaciekow nawet po dwukrotnym plukaniu a naczynia ordynarnie niedomyte.

5

Ja również kupuję tabletki do zmywarki te z Lidla. I też sobie je chwalę smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

6

Ludwik smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

7

SUN 200 tabletek, niemieckie, suuper zero smug smile

8

ku mojemu zdziwieniu najtańsze tabletki z Lidla okazały się super skuteczne (które raz musiałam kupić, bo nie miałam możliwości pójścia do innego sklepu) - dokładnie tak samo, jak Fairy czy te najabrdziej wypaśne Finisha, których używałam wcześniej
teraz mam też z Lidla tylko jakieś droższe (w których widać warstwy), bo tych najtańszych nie było i też są dobre
ale tak jak mówię, jestem w szoku, ale te najtańsze super się u mnie sprawdzają - nie widać w nich żadnych warstw ani niczego, jak zobaczyłam, jak wyglądają to się śmiałam a teraz regularnie je kupuję
nie mogę niestety polecić tabletek Ludwika...często się nie rozpuszczały a naczynia były niedomyte lub nawet tłuste

do zmywarki zawsze wrzucam wszystko - kubki, szklanki, talerze nawet garnki i patelnie, czasami nawet nie opłukując ich, dlatego mam wysoko postawioną poprzeczkę dla tabletek smile a i zmywarka nie ma ze mną łatwo, bo nie nawidzę zmywać naczyń

9

widziałam gdzieś w internecie info że w media expert w promocji dają teraz zapas Finish Quantum na rok przy zakupie zmywarki więc jak ktoś potrzebuje kupic to moze zalapac sie na korzystna oferte wink

smile

10 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-11-23 13:23:40)

to jeszcze oprocz wczesniej polecanych lidlowskich, pochwale te z Rossmanna. Raz musiałam  kupić na szybko bo mi wyszły a tu zapakowana zmywarka, wiec pognalam gdzie najblizej. Nie ustepuja tym lidlowskim.
A tak btw... nie wyobrazam juz sobie życia bez zmywarki. Dla mnie ona i pralka to bezapelacyjnie najlepsze wynalazki w kategorii AGD. Macie swoje hity?

11

Hity jak hity, bo ja dopiero dorobiłam się zmywarki i głównie to testuję różne, ale ostatnio zadowolona jestem z takich niedrogich sunlight. Są różne, ale ja wzięłam expert z uwagi na moc i faktycznie dobrze sobie radzi z zabrudzeniami i tłuszczem. No i dokładnie się rozpuszczają, a z tym to różnie bywa.

12

Sunlight tylko, że cytrynowe brałam ostatnio w Auchan, bo duże opakowanie było na promocji. Plus dla nich, że są all in one, więc nie trzeba dokupywać nabłyszczacza ani soli.

13

Różnych używałam i nie widzę różnicy między nimi smile najczęściej z lidla kupuję

14

Testowałam mnóstwo różnych tabletek. Takich z dyskontów nie polecam. Zostawiały mi biały osad na naczyniach, nie wypłukiwały się do końca tak jak trzeba. Teraz używam już wyłącznie produktów marki sunlight. Korzystam z ich tabletek oraz środka do czyszczenia zmywarek. Genialne połączenie, więc - już nie eksperymentuję wink

15

ladyyy napisał/a:

Różnych używałam i nie widzę różnicy między nimi smile najczęściej z lidla kupuję

Nie widzisz różnicy czyli wszystkie tabletki są dla Ciebie tak samo skuteczne?

16

No ale w lidlu też są różne i w różnych cenach. Sama przerobiłam trochę tego i całkiem niezłe są te sunlight, bo dają radę na krótkich programach, a ja nie lubię czekać. big_smile

17 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-01 22:37:46)

Ja zamówiłam sobie te classic w Tesco teraz NIEREGULAMINOWY LINK bo są na promocji. Szkoda, że tak dostawa u nich poszła w górę, ale no coż przy okazji inne zakupy też zrobiłam smile

18

Nie wiem do jakich linkowałaś, ale ja mam akurat takie i fajnie się sprawdzają. smile Ja akurat zawsze zakupy z tesco biorę, bo mi od razu wnoszą napoje na 3. piętro, więc przy okazji też całą chemię.

http://i65.tinypic.com/2rw7y2h.jpg

19

Nie wiedziałam, że nie można linku do sklepu. Też pokazywałam Sunlight tylko takie nie all in one, cytrynowe. Giga pack są świetne i cenowo i ilościowo. Ale chyba zacznę jeździć osobiście, bo cena dostawy z tesco poszła w górę. Kiedys dostawa 9zł a teraz 21zł.

20

No to faktycznie drożej, bo u mnie 11-13 zł, więc jak robię większe zakupy to się opłaca. Promocja jest zdaje się do końca miesiąca, więc na spokojnie zdążysz, a 62 sztuki w paczce za 26 zł to dobra cena. smile

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » tabletki do zmywarki..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018