Hej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Hej

Cześć wszystkim, mam na imię Maciek i mam 28 lat. Interesuje się filozofią a szczególnie okresem starożytnym. Zajmuje mnie też tematyka gospodarczo- społeczna. Sporo czytam różnych dzieł filozoficznych jest to moja pasja. W wolnym czasie jeżdżę też na rowerze, lubię długie spacery i piesze wędrówki. Rozwiązuje też dużo quizów, lubię poszerzać swoją wiedzę na różne tematy. Wydaje mi się że mam ciekawą osobowość.
Może jest tu ktoś kto ma podobne zainteresowania i chciałby porozmawiać od czasu do czasu. Chętnie poznam kogoś do rozmowy, może ktoś ma podobne zainteresowania.
Pozdrawiam

2

Odp: Hej

Czesc milo Cie poznac! Daj znac jak chcesz pogadac.

3

Chętnie pogadam

4

cześć i witaj! Porozmawiajmy!

5

Wczoraj 14.10.2022 napisałeś o sobie  na Forum : samotność. Twój temat: Beznadzieja czy tez moze nie ?

…” Mamy końcówkę 2k22. Stan się nie zmienił ( o ile się nie pogorszył)”....

A stan który opisałeś wcześniej, to …....” Umiescilem temat tutaj bo nie wiedzialem gdzie umiescic. Generalnie szarpie sie z zyciem caly czas a teraz to juz nie wiem co mam robic. Otuz pochodze z patologicznej rodziny gdzie alkohol i przemoc psychiczna zawsze byla na porzadku dziennym. Generalnie czuje sie jak wyrzutek spoleczny nie mam zawodu wyksztalcenia pieniedzy pracy no kompletnie nic, jestem na dnie cale zycie a mam 25 lat i czuje ze zycie mi przecieknie przez palce jestem zdesperowany nie mam sily zyc co robic ?”....

Nie jestem naiwna, mnie nie nabrałeś.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021