Chorobliwa zazdrość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Chorobliwa zazdrość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Chorobliwa zazdrość

Długo się zastanawiałam czy napisać ale potrzebuje rady od osób postronnych.
Miałam męża 12 lat i 10 letnie dziecko.
Zostawiłam go dla młodszego i też mam z nim niemowlaka.
Problem w tym że nie potrafię mu zaufać.
Nie robi nic złego ale sprawdzam go notorycznie.
Ma swoją firmę,  zabroniłam przyjmować kobiety, zabraniam wszystkiego co związane z kobietami.  Nawet jezdzi do pracy inna drogą  . Usunął fb ale ja tez,
Nie wychodzi nigdzie ale ja również
Ogólnie jest dla mnie ok ale nie daje sobie rady z zazdrością. Czy to chore , czy ktoś tak długo wytrzyma ?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Chorobliwa zazdrość

Raczej skazujesz związek na pewna porażke...złota klatka dalej bedzie złota. Ptasio zdechnie i tyle z cwierkania.

Jeżeli osobnik silny i kocha to przetrwa nawet jak mu najleprza brzoskwinia czy kwiat lotosu usiadzie na twarzy....ale lepiej nie przećwiczyć w praktyce.
Oj  tam zerknąc okiem nie szkodzi ( trzymasz lekko rekę na pulsie ) i jak zbacza motorek z kursu to trzeba poprawic kurs, przesmarować, naoliwić i bedzie smigał tam gdzie trzeba .

3

Odp: Chorobliwa zazdrość

Wybierz się na terapię.

4

Odp: Chorobliwa zazdrość

Jako wzięty socjoprorok o niesłychanych zdolnościach profetycznych ogłaszam co następuje: ten porzucony sobie kogoś znajdzie, ten młodszy jeszcze prędzej a ty, dziecko i niemowlak stworzycie nowoczesny model rodziny oparty na zgorzknieniu frustracji i państwowych zapomogach.

5

Odp: Chorobliwa zazdrość
Ewelina22015 napisał/a:

Długo się zastanawiałam czy napisać ale potrzebuje rady od osób postronnych.
Miałam męża 12 lat i 10 letnie dziecko.
Zostawiłam go dla młodszego i też mam z nim niemowlaka.
Problem w tym że nie potrafię mu zaufać.
Nie robi nic złego ale sprawdzam go notorycznie.
Ma swoją firmę,  zabroniłam przyjmować kobiety, zabraniam wszystkiego co związane z kobietami.  Nawet jezdzi do pracy inna drogą  . Usunął fb ale ja tez,
Nie wychodzi nigdzie ale ja również
Ogólnie jest dla mnie ok ale nie daje sobie rady z zazdrością. Czy to chore , czy ktoś tak długo wytrzyma ?

Nie tylko są kobiety, które lgną do przemocowców, ale i faceci, którzy „lubią”, jak ich kobieta trzyma twardą ręką. Jak Twój to jeden z tych, dla których bezpiecznie, bo znajomo jest, gdy ktoś mu ciosa kołki na głowie, to na bank to wytrzyma.
:-/

6

Odp: Chorobliwa zazdrość

Twoja zazdrość wynika z tego że zostawiłaś swojego męża, i po prostu gryzie cie sumienie.
I teraz żyjesz w strachu że teraźniejszy partner tez cie zostawi.
Ciekawe ile gość wytrzyma taki terror?
Nie napisałaś z jakich powodów zostawiłaś męża, ale nie zdziwię sie, jak po tym gdy ten facet cie zostawi na kolanach wrócisz do poprzedniego.

7

Odp: Chorobliwa zazdrość

Mierzysz go swoją miarą. Ludzie są różni, ale Ty wiesz już, że wcale nie przyszło Ci trudno zostawić męża, by związać się z kimś innym i teraz na obecnego partnera projektujesz własny zestaw zachowań.

Pytanie "czy to chore?" traktuję jak prowokację. Zresztą cały temat także wink.

8

Odp: Chorobliwa zazdrość

Szeptuch i Olinka  poruszyli isotę problemu a nie jego nieistotny ale szczegółowo opisany odprysk. Boisz się bo wiesz po sobie że zdradzić i zostawić to łatwiej jak splunąć na chodnik bo miękko i bez konsekwencji a za plucie to choć mandat można zebrać.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Chorobliwa zazdrość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024