Elektryczna szczoteczka do zębów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Elektryczna szczoteczka do zębów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Elektryczna szczoteczka do zębów

Witam serdecznie, podczas ostatniej wizyty u stomatologa dowiedziałam się, że zdecydowanie lepiej używać do szczotkowania zębów szczoteczek elektrycznych. Macie może jakieś doświadczenia w tym względzie, poleciłybyście/polecilibyście  mi jakiś konkretny model. Zgóry dziękuje za wszelkie informacje smile

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Elektryczna szczoteczka do zębów

Szczoteczka elektryczna zdecydo9wanie lepiej czyści zęby i skutecznie usuwa osad. Polecam szczoteczki marki bosh i philips oraz braun

3

Popieram w 100%, golym okiem widac, ze zeby sa czystsze po uzyciu elektrycznej szczoteczki. Biorac pod uwage fakt, ze zdecydowana wiekszosc ludzi i tak nie umie prawidlowo szczotkowac zebow szczoteczka tradycyjna wybor jest oczywisty smile.

4

W moim przekonaniu nie ma znaczenia którą używamy czy elektryczną czy tradycyjną z tym że z tradycyjną jest tak jak napisał Oen_242,nieumiejętność posługiwania się  szczoteczką.Wymaga to minimum 2 minut machania(a ludziska mają zwyczaj ciach,ciach i po problemie).Elektryczna ma tą zaletę że robi to szybko,niestety ma tą wadę że nie masuje dziąseł jak tradycyjna(a jest to bardzo istotne)Dlatego  na co dzień używam tradycyjnej a na wyjazdy elektrycznej.Ważne jest nie tylko same szczotkowanie ale używanie płynów antybakteryjnych po myciu ząbków.

5

i nici dentystycznej!

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

6

a ja używam szczoteczki elektrycznej brauna i jestem bardzo zadowolona, mam taki zestaw z irygatorem, polecam

7

Widocznie twój dentysta chce na tobie zarobić. Od elektrycznych szczoteczek obsuwają się dziąsła i nie czyszczą tak jak prawidłowo używana zwykła szczoteczka. Gdyby elektryczne szczoteczki były takie rewelacyjne tradycyjne wyszłyby z użytku. Tymczasem mają sie dobrze i są udoskonalane.

8 Ostatnio edytowany przez PatKot (2014-05-16 20:32:04)

Hej mam zamiar kupić sobie tą szczoteczkę BRAUN Oral B Professional Care 3000 czy ktoś może jej używał?
A te wybielające końcówki na prawdę działają?
A jak chodzi o to obsuwające się dziąsła czy ktoś z was miał taki problem?
Pozdrawiam smile

9

W przypadku obsuwających się dziąseł nie pomogę, ale co do szczoteczek szczerze polecam szczoteczkę Philipsa. Wybielające końcówki moim zdaniem raczej nie działają, ale warto kupić dobrą pastę o takim działaniu, na superusmiech jest mega wybór, ja kupuję tę z BLANX.

10

Między szczoteczką manualną a elektryczną nie ma porównania! Elektryczna jest o wiele bardziej skuteczna. Nie ma co się zastanawiać. Ja nigdy nie wróciłbym do szczoteczki manualnej

11

Szczoteczki elektryczne czyszczą zęby dużo lepiej niż manualne. Warto też używać nici dentystycznej, aby skutecznie usunąć osad między zębami. Do tego regularne wizyty u stomatologa pozwolą cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

12

Tradycyjną szczoteczka też dobrze wyczyścisz zęby, tylko elektryczną zrobisz to dużo szybciej. Ja mam od niedawna szczoteczkę soniczną i jest dobra. Ale bez nici dentystycznej albo szczoteczki międzyzębowej się nie obejdzie.

13

zbędny kawałek platiku. ja mam drewnianą szczoteczkę degradowalną i to jest pomysł! co do twojego pytania to szczoteczka jak szczoteczka tyle że szybciej działa więc też zeby w tym samym czasie co normalne mycie są bardziej czyste

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Elektryczna szczoteczka do zębów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018