Zostawiła mnie dziewczyna. Jak zmaksymalizować szanse na odzyskanie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawiła mnie dziewczyna. Jak zmaksymalizować szanse na odzyskanie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Hiryku (2022-06-25 19:24:26)

Temat: Zostawiła mnie dziewczyna. Jak zmaksymalizować szanse na odzyskanie.

Cześć. Sytuacja jest taka. Dwa miesiące temu zostawiła mnie dziewczyna po rocznym związku. Mamy normalny kontakt, a nawet się spotykamy na żywo pogadać. Dwa tygodnie temu dała mi znać, że się z kimś zaczęła spotykać. Mieliśmy poważniejszą rozmowę dwa dni temu na której to wyszło. Nie chciała mi powiedzieć wcześniej, że się spotyka (głupio jej było? Trzyma mnie na orbicie w razie czego jakby typ okazał się walnięty? A może jednak jej trochę zależy na mnie?) Musiałem trochę siłową od niej to wyciągnąć. Powiedziała mi, że póki co chce się spotykać z tamtym kolesiem. Powiedziałem, że nie chcę być jako trzeci i ciut się pokłóciliśmy (przez komunikator). Ona mi odpisała, że jak mnie boli to, że się spotyka z tamtym kolesiem to może lepiej urwać kontakt. Moje pytanie. Jak najlepiej postąpić aby zmaksymalizować swoje szanse na odzyskanie byłej? Mam urwać znajomość na jakiś czas? Mam do niej pisać jakby gdyby nigdy nic? Wiem, że najwięcej zależy od tego jej nowego kolesia. Ale chciałbym po prostu zmaksymalizować szanse i nie wiem jak w takiej sytuacji postąpić. Próbowałem typa wystalkować - tak wiem głupie, ale co zrobić. Ciekawość jest często mocniejsza niż rozum. Ale nie dam rady. Ona nikogo nie dodawała do znajomych z płci męskiej.  Widzę jej posty czy całą resztę no i jest zero. Chyba, że rozmawiają przez telefon i poznała go na żywo. Ma konto na portalu randkowym  na który nie wchodzi właśnie od tych dwóch tygodni. Dzisiaj pojechała na domówkę podobno do niego. A Wczoraj spotkała się ze mną na spacer godzinny, a potem na dwugodzinny z tym typem. Dla mnie to jest jakieś dziwne.
Ja mam 33 lata. Ona 31.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawiła mnie dziewczyna. Jak zmaksymalizować szanse na odzyskanie.
Hiryku napisał/a:

Cześć. Sytuacja jest taka. Dwa miesiące temu zostawiła mnie dziewczyna po rocznym związku. Mamy normalny kontakt, a nawet się spotykamy na żywo pogadać. Dwa tygodnie temu dała mi znać, że się z kimś zaczęła spotykać. Mieliśmy poważniejszą rozmowę dwa dni temu na której to wyszło. Powiedziała mi, że póki co chce się spotykać z tamtym kolesiem, a ze mną nie. Powiedziałem, że nie chcę być jako trzeci i ciut się pokłóciliśmy (przez komunikator). Moje pytanie. Jak najlepiej postąpić aby zmaksymalizować swoje szanse na odzyskanie byłej? Mam urwać znajomość na jakiś czas? Mam do niej pisać jakby gdyby nigdy nic? Wiem, że najwięcej zależy od tego jej nowego kolesia. Ale chciałbym po prostu zmaksymalizować szanse i nie wiem jak w takiej sytuacji postąpić.
Ja mam 33 lata. Ona 31.

Ona cię zostawiła a ty chcesz o nią zabiegać? Naprawdę przemyśl to wink
Najlepiej daj jej spokój i zajmij się swoim życiem. Jeśli wciąż będziesz "orbitowal" wokół niej, to nie dasz sobie szans na poznanie kogoś innego, kto cię nie zostawi i nie potraktuje jak przejściowy temat w życiu.
Tamto się już skończyło, finito, ende, to se ne vrati, czy jak tam chcesz to sobie tłumacz na polski. Dziewczyna pomyka jak sarenka w nowe życie, a ty chcesz ją ścigać? Daj spokoj smile

3 Ostatnio edytowany przez Hiryku (2022-06-25 19:29:44)

Salomonka napisał/a:
Hiryku napisał/a:

Cześć. Sytuacja jest taka. Dwa miesiące temu zostawiła mnie dziewczyna po rocznym związku. Mamy normalny kontakt, a nawet się spotykamy na żywo pogadać. Dwa tygodnie temu dała mi znać, że się z kimś zaczęła spotykać. Mieliśmy poważniejszą rozmowę dwa dni temu na której to wyszło. Powiedziała mi, że póki co chce się spotykać z tamtym kolesiem, a ze mną nie. Powiedziałem, że nie chcę być jako trzeci i ciut się pokłóciliśmy (przez komunikator). Moje pytanie. Jak najlepiej postąpić aby zmaksymalizować swoje szanse na odzyskanie byłej? Mam urwać znajomość na jakiś czas? Mam do niej pisać jakby gdyby nigdy nic? Wiem, że najwięcej zależy od tego jej nowego kolesia. Ale chciałbym po prostu zmaksymalizować szanse i nie wiem jak w takiej sytuacji postąpić.
Ja mam 33 lata. Ona 31.

Ona cię zostawiła a ty chcesz o nią zabiegać? Naprawdę przemyśl to wink
Najlepiej daj jej spokój i zajmij się swoim życiem. Jeśli wciąż będziesz "orbitowal" wokół niej, to nie dasz sobie szans na poznanie kogoś innego, kto cię nie zostawi i nie potraktuje jak przejściowy temat w życiu.
Tamto się już skończyło, finito, ende, to se ne vrati, czy jak tam chcesz to sobie tłumacz na polski. Dziewczyna pomyka jak sarenka w nowe życie, a ty chcesz ją ścigać? Daj spokoj smile

No chce. Dlatego założyłem temat. Myślisz, że nie warto?

Powiem tak. Nie jestem typem co zabiega o kobiety. Ale o nią chciałbym ciut powalczyć. Jak się nie uda to trudno. W zasadzie nic nie tracę, a nie będę sobie pluć w brodę za 20 lat, że a może było warto ciut poczekać czy powalczyć.

Sam nie wiem jak sklasyfikować to w czym mnie umieściła teraz. Poczekalnia? xD Wprost mi powiedziała, że ma chęć spotykania się z tym typem. Ale ze mną też może się spotkać. Że ani ja ani on nie jesteśmy jej chłopakami. Ale on ma "pierwszeństwo". Podczas naszych spotkań nie widziałem aby zachowywała się inaczej niż podczas naszego związku.

4

Hiryku napisał/a:

Powiem tak. Nie jestem typem co zabiega o kobiety. Ale o nią chciałbym ciut powalczyć. Jak się nie uda to trudno. W zasadzie nic nie tracę, a nie będę sobie pluć w brodę za 20 lat, że a może było warto ciut poczekać czy powalczyć.

Pewnie, że zrobisz jak zechcesz. Ja jednak nie walczyłabym o nikogo kto mnie zostawił, założył sobie konto na portalu randkowym, a potem oznajmił mi, że zaczyna się spotykać z kimś innym. Sorry, ale NIE.
Jeśli ktoś tak robi, to znaczy że mu w ogóle na mnie nie zależy, szuka wciąż kogoś lepszego ode mnie i ew. do mnie wróci gdy nie znajdzie. Jakoś nie widzę siebie w postaci "wyjścia awaryjnego" dla nikogo, nawet dla kogoś na kim mi by zależało.
Jednak to twoje życie, twoje decyzje i zrobisz jak będziesz chciał.

5

Wciąż uzupełnisz swoje wpisy a to powoduje, że odpowiedzi mogą stać się nieczytelne i niezrozumiałe.

Nie powinieneś tego robić. Sprawiasz wrażenie, że "doskonalisz" swoje przeżycia w zależności od tego co przeczytasz, nie podoba mi się to.

6

Salomonka napisał/a:
Hiryku napisał/a:

Pewnie, że zrobisz jak zechcesz. Ja jednak nie walczyłabym o nikogo kto mnie zostawił, założył sobie konto na portalu randkowym, a potem oznajmił mi, że zaczyna się spotykać z kimś innym. Sorry, ale NIE.
Jeśli ktoś tak robi, to znaczy że mu w ogóle na mnie nie zależy, szuka wciąż kogoś lepszego ode mnie i ew. do mnie wróci gdy nie znajdzie. Jakoś nie widzę siebie w postaci "wyjścia awaryjnego" dla nikogo, nawet dla kogoś na kim mi by zależało.
Jednak to twoje życie, twoje decyzje i zrobisz jak będziesz chciał.

Na tym polega życie Salomonko. Wybierasz opcję A lub B. Tak to działa za kazdym razem gdy randkujemy.
Ja mam myślenie w stylu. Jak stać się opcją A, a nie, że oho wybrała kolesia B i ucieczka.

Ja narobiłem szkód w relacji. To nie było coś wielkiego, ale dla niej na tyle wielkiego aby zerwać relację i nie wracać do niej przez 2 miesiące.
Więc rozumiem, że ona nie chce do niej wracać dopóki nie pokażę się z tej lepszej strony. Ze strony, żę zrozumiałem swoje błędy.

Zanim zacząłem próbować naprawiać relację to ona z kimś tam pisała na portalu. Nazwę go Zdzisław. Ja tak na prawdę zacząłem próbować do niej wrócić jak oni się już znali.
Tylko za cholerę nie wiem kto to jest. Ona zawsze dodaje każdego na fejsie. Więc typ musi go nie mieć.

W zasadzie rozumiem ją, bo sam tak kiedyś zrobiłem, a nawet kropka w kropkę. Próbowałem się związać z laskami dopiero po rozstaniu i no nie udawało się. A była mi z tyłu truła tyłek. Więc no jakieś szanse są. Finalnie wróciłem do byłej na jakiś czas. Ale rok później to ona mnie rzuciła xD A tyle o mnie zabiegała.

Furtka na pewno nie jest zamknięta, bo wiem jak to wygląda. Ban wszędzie i tyle. Tak sam zamykałem relacje zresztą. Jeżeli zostawiałem furtkę w jej stylu to często miałem dylemat którą kobietę wybrać. Sądzę, że ona też go ma.

7

A masz pewność ,że to cudo o którym śnisz nie pisało z boczniakiem kiedy byliście  jeszcze razem  i wykorzystało pierwszą okazję żeby Cię zostawić.Oczywiście z powodu Twojego zachowania i Twoich jakże wielkich przewinień.No i jeszcze to: chcesz być dojazdówką Twoja wola .Ją wolę być pełnowartościową oponą.Pozdrawiam.

8 Ostatnio edytowany przez 123Sprawdzam (2022-06-25 22:47:56)

Jakie piękne pierdololo! Szanuj się chłopie, takie historie to można przerabiać jak się ma naście lat a nie 30! W tym momencie to masz kawę na ławę położoną, a Ty co???!

A zjeb sobie życie z tą niepewną swoich uczuć dziewuchą. A za 10 lat usłyszysz, że jej ciągle ktoś po głowie chodził i pójdzie w romans.

Chcesz tego? Zastanów się mocno o co walczysz? Bo może ta "główna nagroda", o którą tak walczysz, okaże się na końcu Twojej drogi, zwykłą "nagrodą pocieszenia".

Wchodzisz w to????

9 Ostatnio edytowany przez Hiryku (2022-06-26 11:34:42)

.

10

Hiryku napisał/a:

.

Cytat:
W zasadzie rozumiem ją, bo sam tak kiedyś zrobiłem, a nawet kropka w kropkę. Próbowałem się związać z laskami dopiero po rozstaniu i no nie udawało się. 
A była mi z tyłu truła tyłek. Więc no jakieś szanse są. Finalnie wróciłem do byłej
na jakiś czas. Ale rok później to ona mnie rzuciła xD A tyle o mnie zabiegała.

Furtka na pewno nie jest zamknięta, bo wiem jak to wygląda. Ban wszędzie i tyle.
Tak sam zamykałem relacje zresztą. Jeżeli zostawiałem furtkę w jej stylu to często miałem dylemat którą kobietę wybrać. Sądzę, że ona też go ma.
............................................
Zatem trafił swój na swego.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawiła mnie dziewczyna. Jak zmaksymalizować szanse na odzyskanie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021