Pomoc w spłacie długów. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Pomoc w spłacie długów.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Pomoc w spłacie długów.

Hej, mam 20lat. I 2letniego synka.
Wpadłam w chwilówki z braku pieniędzy, czasami bywało tak że brakowało mi na mleko czy pampersy.. zaciągłam chwilówke jedno, potem na spłatę pierwszej zaciągłam drugą..i tak kółko się zatacza .. aktualnie mój dług siega 10tys zł . Jestem nie udacznikiem nie radze sobie z tym boję się o moje dziecko. Jestem sama z mają ona jest na ręcie.. żyć mi się nie chce ciągle telfony kiedy spałace..
Gdyby nie mój synek bym skończyła ze sobą

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomoc w spłacie długów.

Te chwilówki to droga donikąd.
Pracujesz? Od ojca dziecka nie możesz mieć więcej kasy?
Mieszkasz z mamą, to też łatwiej niż samej, możesz więcej pracować, bo mama też dzieckiem się zajmie.

3

Anna2507 napisał/a:

Hej, mam 20lat. I 2letniego synka.
Wpadłam w chwilówki z braku pieniędzy, czasami bywało tak że brakowało mi na mleko czy pampersy.. zaciągłam chwilówke jedno, potem na spłatę pierwszej zaciągłam drugą..i tak kółko się zatacza .. aktualnie mój dług siega 10tys zł . Jestem nie udacznikiem nie radze sobie z tym boję się o moje dziecko. Jestem sama z mają ona jest na ręcie.. żyć mi się nie chce ciągle telfony kiedy spałace..
Gdyby nie mój synek bym skończyła ze sobą

Masz 500+, masz zapewne dodatek za urodzenie dziecka, jest becikowe, masz alimenty. Zepnij się, dogadaj się z tymi firmami i spłać powoli.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

4

Zasiegnij bezplatnej pomocy prawej, nie wiem czy taka nieduża kwota może podlegać upadlości konsumenckiej. Moze sa jakies inne rozwiazania prawne. Pracujesz? jesli nie to szukaj pracy, 2letnie dziecko spokojnie moze isc do przedszkola.

5

Upadłość konsumencka.
Albo jeśli jesteś ładna i zrobisz w łóżku wszystko - znajdź sponsora.

Generalnie dług nie jest duży, ale rozumiem że dla Ciebie to horrendalna kwota. Przede wszystkim - nie zaciągaj już żadnego innego kredytu. Idx do pracy.
Ludzie naprawdę wychodzili nie z takich problemów. Gdybyś znalazła pracę to zupełnie na spokojnie spłaciłabyś ten dług w rok.

6

Zgadzam się z Soogie, najrozsądniejsze co możesz zrobić to udać się ze wszystkimi dokumentami pożyczkowymi do punktu bezpłatnych porad prawnych. Najważniejsze jest, by osoba znająca się na rzeczy doradziła Ci, jakie pismo złożyć by przestali Ci naliczać kary umowne, oplaty za monity, zmniejszyli oprocentowanie itd., bo inaczej dług zacznie się nawarstwiać i z 10.000 zł zrobi się 50.000 zł, a tego juz tak łatwo nie spłacisz.

7

madoja napisał/a:

Albo jeśli jesteś ładna i zrobisz w łóżku wszystko - znajdź sponsora.

Nie wierzę, że można udzielić dziewczynie takiego wsparcia  "madoja".
Nawet gdyby ten temat był podpuchą.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Pomoc w spłacie długów.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021