Trójkąt 2m+1k, próbował ktoś? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Trójkąt 2m+1k, próbował ktoś?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Trójkąt 2m+1k, próbował ktoś?

Witam...

Fantazjujemy z żoną na temat trójkąta 2m+1k, ją kręcą takie ostre zabawy, mnie też to "podnieca".

Ogólnie od dłuższego czasu o tym myślimy i rozmawiamy, nawet szukaliśmy już faceta do tego celu ale ciężko znaleźć "normalnego" żeby nie zaliczyć wielkiej wtopy.
Mamy swoje potrzeby i pomysły bo rożnie bawiliśmy się z zabawkami także nie zależy nam na napalony prawiczku albo ogierze który opadnie z sił po kilku minutach.

Zastanawiamy się też nad parą, wtedy byłaby zabawa 2m+2k, ale to bardziej ze względu na to że wychodzi na to że łatwiej znaleźć normalną parę niż singla.
Nie zależy nam na samej wymianie partnerów tylko na trójkącie, ale wiadomo można próbować wszystkiego.

Pytanie do kobiet jak i do facetów...
Próbował ktoś z Was będąc w związku?
Nie wpłynęło to negatywnie na wasze dalsze wspólne życie?

Pozdrawiam i od razu mówię jeśli dla kogoś to "ohydne" to niech się lepiej nie wypowiada gdyż nie napisałem tego żeby ktoś nas oceniał ;-)

Zobacz podobne tematy :
Odp: Trójkąt 2m+1k, próbował ktoś?

Seks z dwoma facetami na raz to bomba emocjonalna, ale będąc w związku odradzałabym. Szczególnie osobom o łagodniejszym temperamencie, oraz takim z lepszych i cieplejszych domów. Z takich rzeczy korzysta się zanim wejdzie w związek małżeński. Nie jest to żadna zasada oczywiście, bo przecież wielu ludzi będąc w związku decyduje się na trójkąt. Nikt nie powinien wiedzieć i czuć tego co pragniesz lepiej od Ciebie. Nie słuchaj, nie czytaj setek porad na tych forach od ludzi, którzy wierzą, że to, czy tamto będzie dla Ciebie dobrym doświadczeniem, ponieważ dla nich takie było, ale niekoniecznie może być dla Ciebie. Przedstaw to w sposób co jest za i przeciw, wyważ te cechy, argumenty i zawsze pozostaw sobie możliwość zmiany zdania, odwrotu. To sprawi, że o wiele łatwiej będzie Ci podjąć jakąkolwiek decyzję, nie tylko łóżkową. Powodzenia

3

Wydaje mi się że na pierwszy raz najlepiej jest spróbować z drugą parą bez wymiany partnerów. To da Ci odpowiedź czy jesteście gotowi na trójkąt w jakiejkolwiek kombinacji...

4

Wydaje mi się że na pierwszy raz najlepiej jest spróbować z drugą parą bez wymiany partnerów. To da Ci odpowiedź czy jesteście gotowi na trójkąt w jakiejkolwiek kombinacji...

5

To bardzo ekscytujące i podniecające, przerobiłem to kilka lat temu. Ale tak samo niebezpieczne, mi przez to prawie rozpadło się małżeństwo. Zazdrość mijanie się z prawdą itd. Skutki tego ponoszę do dziś. To jak przejście przez pole minowe, albo przejdziesz bez szwanku albo nie. A jeszcze opcja trzecia, urwie Ci kończynę. Ja tak się właśnie czuję. Nic niż nie jest takie jak było przed w moim małżeństwie. A sex przed tym oceniałem na 6 tak teraz moje zbliżenia z żoną oceniam na 2.

ceveva1329 napisał/a:

Popieram. Tez tak mysle. Czesto jest tak ze pies ktory szczeka potem wymieka

7

Były swingers napisał/a:

To bardzo ekscytujące i podniecające, przerobiłem to kilka lat temu. Ale tak samo niebezpieczne, mi przez to prawie rozpadło się małżeństwo. Zazdrość mijanie się z prawdą itd. Skutki tego ponoszę do dziś. To jak przejście przez pole minowe, albo przejdziesz bez szwanku albo nie. A jeszcze opcja trzecia, urwie Ci kończynę. Ja tak się właśnie czuję. Nic niż nie jest takie jak było przed w moim małżeństwie. A sex przed tym oceniałem na 6 tak teraz moje zbliżenia z żoną oceniam na 2.

A jest szansa, że rozwiniesz tę historię? Dlaczego wcześniej oceniałeś na 6, a teraz na 2? Co się zmieniło? Ty byłeś zazdrosny? Żona o Ciebie? Czy uważasz, że lepiej jednak spotykać się sam na sam gdy druga strona nie widzi? A może zobaczyłeś że z innym mężczyzną żona inaczej się zachowuje? Albo ona takie coś obserwowała u Ciebie?

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Trójkąt 2m+1k, próbował ktoś?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021