Mój partner znęca się nademną - pomocy!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój partner znęca się nademną - pomocy!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Mój partner znęca się nademną - pomocy!!!

Dobry wieczór,

Chciałabym opowiedzieć swoją historię. Jestem... BYłam z moim partnerem ponad dziesięć lat. Nigdy nie wzięliśmy ślubu, ale mamy dwie piękne córki. Problem w tym, że mój partner jest alkoholikiem. Nie myślcie, że to brudny, biedny pijaczyna. Nie. To prężny trzydziestoiparolatek prowadzący własną firmę, wyćwiczony na siłowni, ubrany w najlepsze ciuchy, czysty i zadbany. Ale co z tego!!!

Już po miesiącu zdradził mnie z jakąś panną. Odpuściłam. Nie wiem. Kochałam... Może nie kochałam... Niech to Bóg rozsądzi. Zamiaszkałam z nim w miasteczku pod Poznaniem. Nie powiem, było super. Dziewczynie, która wychowała sięw rodzinie z ojcem alkoholikiem nie dziwi partner, który pije. Nie dziwiło mnie, że po jakimś czasie zaczął zwracac się do mnie "niegrzecznie". Zaczęło się od "zamknij mordę", "chodź tu kur***a", albo: "po**bało cię??". Ale kto przejmuje się takim sposobem zwracania się do partnerki., Mój ojciec tak samo zwracał się do matki.

W ciągu 10 lat przepłakałam niejedną noc, umieściłam miłość w moich dzieciach, wierząc, że jakoś to będzie, że mój partner się zmieni. Czy mnie bił? Potrafił uderzyc tak, że nie było widać. Skąd o tym wiedział? Czy sa jakieś podręczniki objaśniające sposoby zadawania ciosów babie, żeby nie było siniaków? Nie ra zmnie pchał, uderzał w głowę, ciągnął za włosy... Ale zostałam, bo wierzyłam, ze ratuję rodzinę, że ratuję rodzinę dla dzieci.

Trzy lata temu zdradził mnie z sąsiadką. Tak, dziewczyny. Z naszą sąsiadką. Musieliśmy się wyprowadzić, ponieważ wyszło na jaw, że oprócz romasnu, ludzie widzieli jak bije psy. A mamy.. mieliśmy dwa ładne psy. Przeprowadziliśmy się na wieś. Ale nic się nie zmieniło. Mój partner pił, sikał na cudze płoty, przezywałmnie, bił, robił awantury... Policja nie raz witała u naszych drzwi. Co za wstyd! Wtedy zrozumiałam, że mój partner się NIE ZMIENI. Że to czego uczy Biblia w tym momencie nie jest rozwiązaniem. Ile jeszcze mam to znosić???

W tamtą zimę odeszłam. Wzięłam dzieci, ale on nas nie puścił. Krzyczał, zebyśmy wrócili do domu. Wezwałam policję. Funkcjonariusze przyjechali i go uspokoili. Zabrałam dzieci i pojechałam do rodziców. Nastepnego dnia mój partner przyjechał do rodziców i zabrał dzieci. Jest ojcem. ma prawo. Nic nie mogłam zrobić.

Zanim pozwałam go do sądu o uregulowanie spotkań z dziecmi, on pozwał mnie o to samo - ba! - pozwałm nie o OGRQNICZENIE praw rodzicielksich!
Na razie walka trwa w sądzie.
Chce jedynie odzyskac dzieci  - kocham je.
Co mam zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez wieka (2021-11-24 23:10:35)

Odp: Mój partner znęca się nademną - pomocy!!!

No nie wiem czy miał prawo, jeśli tak, to Ty masz takie samo, więc z Policją jedź po dzieci, ustalcie dla ich dobra, żeby były np. tydzień u niego, tydzień u Ciebie.
Mogłas mu nie dawać dzieci, wtedy on by był teraz w Twojej sytuacji.

A sąd postanowi jak to będzie w przyszłości.
Niepotrzebnie pozwałaś o ograniczenie praw rodzicielskich, bo to tylko przeciągnie sprawę,  dzieci nic nie zyskają, a sąd i tak nie ograniczy mu praw, bo to nie jest takie proste, muszą być konkretne przyczyny.

A mnie ciekawi co rozwodem po zmianach jakie mogą wejść w życie po decyzji PISu chodzi jeśli chodzi o zmiany w ustawie o rozwodach o miesięczne  mediacje gdy w większości kobiety(w mniejszości mężczyźni) są w związku z przemocowcem  właśnie takie osoby na tym portalu jak ona i setki podobnych będą cierpiały takie osoby powinny być wykluczone z mediacji szczególnie że je będzie prowadził prawnik a nie psychoterapeuta.

Buntuję się, więc jestem.
Prawa są przyznane obowiązki są egzekwowane. Mówienie o prawach i obowiązkach to myślenie w kategoriach władzy.
Patrioci zawszę mówią o umieraniu za kraj, a nigdy o zabijaniu za kraj.
www.youtube.com/watch?v=nggMDsjh-ys

4

Socjallibertarianin napisał/a:

A mnie ciekawi co rozwodem po zmianach jakie mogą wejść w życie po decyzji PISu chodzi jeśli chodzi o zmiany w ustawie o rozwodach o miesięczne  mediacje gdy w większości kobiety(w mniejszości mężczyźni) są w związku z przemocowcem  właśnie takie osoby na tym portalu jak ona i setki podobnych będą cierpiały takie osoby powinny być wykluczone z mediacji szczególnie że je będzie prowadził prawnik a nie psychoterapeuta.

Ten człowiek nęka mnie telefonami codziennie. A kiedy widuję się z dziećmi - tylko w jego obecności - wyzywa mnie od "dzi**wek", "szma**t". Oczywiście robi to po cichu jak dzici nie ma ;( Mam już dosyć!

5

wieka napisał/a:

No nie wiem czy miał prawo, jeśli tak, to Ty masz takie samo, więc z Policją jedź po dzieci, ustalcie dla ich dobra, żeby były np. tydzień u niego, tydzień u Ciebie.
Mogłas mu nie dawać dzieci, wtedy on by był teraz w Twojej sytuacji.

A sąd postanowi jak to będzie w przyszłości.
Niepotrzebnie pozwałaś o ograniczenie praw rodzicielskich, bo to tylko przeciągnie sprawę,  dzieci nic nie zyskają, a sąd i tak nie ograniczy mu praw, bo to nie jest takie proste, muszą być konkretne przyczyny.

Nie pozwałam go o ograniczenie, wręcz odwrotnie. To on chce mi ograniczyć kontakt z dziećmi. Jest mściwy. Jak mogłam go zostawić? - mówi.
Chce udowodnić, że tez mam problem z alkoholem. Przedstawił w sadzie nagranie z imprezy jak ubierałam kurtkę i się wywróciłam o but. I to ma niby świadczyć, że mam problem z alkohole. Straszne!

6 Ostatnio edytowany przez madoja (2021-11-25 12:02:31)

Wszyscy piszą o dzieciach - i dobrze.

Ale czy - do cholery - możesz zabrać mu psy?! Jak je musiał tłuc, skoro aż musieliście się wyprowadzić. Psy to nie są jego dzieci, więc można mu je po prostu zabrać. Wystarczy telefon do TOZ.

To że pozwalałaś siebie bić i obrażać to Twoja sprawa, ale to że pozwalałaś znęcać się nad słabszymi istotami, które były pod Twoją opieką jest niewybaczalne.

Zrób coś z tym albo daj mi namiar na Twojego ex, to sama to zgłoszę.

7

Nagrywaj go i zgłoś na Policję, że znęca się nad Tobą psychicznie, jak jesteś u dzieci.

Jak nie będzie twardych dowodów, to sąd nie ograniczy ani Tobie, ani jemu praw rodzicielskich, więc tym się nie przejmuj.

Masz adwokata?

8

Boze biedne dzieci:(((
Jak najszybciej postaraj sie je odzyskac. Juz teraz sa troche spaczone bo widziały przemoc w domu. Ale walcz o nie!!!
I nie boj sie go. Nie okazuj mu strachu. Bo to działa na niego jak krew na piranie. Czemu mu pozwoliłam zabrać dzieci?? Przecież TY TEŻ masz prawa do nich! Mysle ze po tylu latach zastraszania masz zerowe poczucie wartosci I dlatego ustepujesz.
Ale tu chodzi o dzieciaki.
Prosze Cie uruchom w sobie złość i jedz po nie z Policją. Wnieś o ograniczenie mu praw. Masz swiadkow ktorzy zeznania o jego agresji przeciez. Masz jakoes dowody?
Bez problemu dostaniesz pelnie praw.
Jesli on bije psy i bil Ciebie - on również bije dzieci...Dzialaj!!!

9 Ostatnio edytowany przez PainIsFinite (2021-11-25 12:39:35)

madoja napisał/a:

Wszyscy piszą o dzieciach - i dobrze.

Ale czy - do cholery - możesz zabrać mu psy?! Jak je musiał tłuc, skoro aż musieliście się wyprowadzić. Psy to nie są jego dzieci, więc można mu je po prostu zabrać. Wystarczy telefon do TOZ.

To że pozwalałaś siebie bić i obrażać to Twoja sprawa, ale to że pozwalałaś znęcać się nad słabszymi istotami, które były pod Twoją opieką jest niewybaczalne.

Zrób coś z tym albo daj mi namiar na Twojego ex, to sama to zgłoszę.

Tak! To też!!! Ja moge zglosic jak mi dasz namiary

"Ten człowiek nęka mnie telefonami codziennie. A kiedy widuję się z dziećmi - tylko w jego obecności - wyzywa mnie od "dzi**wek", "szma**t". Oczywiście robi to po cichu jak dzici nie ma ;( Mam już dosyć!"

Bo to psychopata. On jest zly ze odeszlas. Stracil ofiare. Ale do cholery orzeniesie to na dzieci!!!! Nie masz jakichs rosłych kolegow zebg z Toba poszli po dzieci??? Ty masz prawa do nich i uratuj je!! Moze on je bije. Na bank krzyczy i wyzywa. Uzywa wulgaryzmów. On je niszczy teraz. Niszczy Twoje dzieci. Czego sie boisz? Co moze byc gorsze od tego co masz teraz? Psychol przetrzymuje Twoje ukochane dzieci kobieto...
Nagrywaj go. Zbieraj dowody. Pogadaj z ludźmi czy by zeznali. I z grupa kolegow jedz po dzieci. On nie moze Ci ich nie wydac skoro nie macie wyroku i masz prawa rodzicielskie. Takie pijaczki i atrapy facetow tylko  do slabszych sa  tacy. Jak zobaczy kilku Panów to zmieknie. Masz moje slowo.

10 Ostatnio edytowany przez Ewe131 (2021-11-25 13:55:56)

aniakkk90 napisał/a:

Ten człowiek nęka mnie telefonami codziennie. A kiedy widuję się z dziećmi - tylko w jego obecności - wyzywa mnie od "dzi**wek", "szma**t". Oczywiście robi to po cichu jak dzici nie ma ;( Mam już dosyć!

Czy masz nagrania tych rozmów telefonicznych  i tych wyzwisk ze spotkań? W ciągu 10 lat powinnaś mieć ich masę... Zgłos to na policję, postaraj się o dobrego adwokata, niech działa, na pewno masz świadków na jego przemoc wobec ciebie. Czemu nie zabrałaś od niego dzieci, one tam już są rok??? To dzieci niespełna 10 letnie, tak?  Kto się nimi zajmuje? Przecież on ma
Własna firmę, a wieczorami pewnie pije ... kto tym Dzieciom gotuje, pomaga w nauce, opiekuje się nimi ...? rozmawiałaś z nauczycielami? Czy córki zmieniły się w szkole, jak radza sobie z nauka? Nie stały się zamkniete w sobie, nieśmiałe, apatyczne itd. Nie są zaniedbane? Wiesz to wszystko? Czemu nie działasz? Może ten psychopata się nad nimi znęca... ??

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój partner znęca się nademną - pomocy!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021