Temat: suplementy - odchudzanie - pomocy!!!

Dziewczyny pomóżcie mi bo od czytania tych wszystkich postów na forum mam mętlik w głowie hmm a rozchodzi się o suplementy wspomagające odchudzanie, chce sobie któryś zakupić tylko nie wiem który --- bo już zgłupiałam...
a zastanawiam się nad
                                      - Linea
                                      - BIO CLA
                                      - Therm Line II

o wszystkich czytałam że pomagają

na dietę już przeszłam że zero słodyczy, chleba, ziemniaków,
zieloną herbatę pije i tą parzoną i tą w butelkach co Lipton robi,
ostatni posiłek o 19
i przydałby się jakiś suplement... tylko który???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: suplementy - odchudzanie - pomocy!!!

blondiane-moim zdaniem to wystarczy już to co robisz -zero słodyczy,chleba, ziemniaków,herbata zielona też super,dodaj jeszcze herbatę czerwoną i zamiast tej herbaty w butelkach(bo słodzona) pij dużo wody,ostatni posiłek o 19 też super jeszcze się trochę poruszaj -czyli rower skakanie na skakance ok.200 podskoków może pobiegaj i to wystarczy .Zamiast wydawać kasę na suplementy kupuj sobie grejpfruty i ananasy(spalają tłuszczyk) .Moim zdaniem szkoda kasy na te różne pigułeczki ,Jak masz silną wolę i będziesz tego wszystkiego przestrzegała to nie ma cudów schudniesz na pewno.

3

Jedyne czego ja używałam to odchudzające herbaty (np. z serii posti fitea) plus silna wola. Zero słodyczy, dużo owoców (szczególnie ananasa) i straciłam kilka kilo (na stałe).

4

Spróbuj wspomagający odchudzanie suplement Colostrum firmy Noble Health. Codziennie łykasz odżywcze składniki(sproszkowana siara wołowa,, które wspomagają i przyspieszają procesy metaboliczne:) Hormon IFG-1 wspomaga spalanie tłuszczu. To są naturalne składniki, dlatego taki suplement jest bezpieczny, no i zdrowy:)

5

Też zaczelam sie odchudzać. Kiedyś bralam alli czy jakoś tak, hm zrzucilam 6kg chyba w miesiac czy dwa..Chyba w miesiac, ale potem wrocilam do dawnej wagi bo zaczelam normalnie jesc slodycze itp.
Silna wolna nic więcej, owoce, warzywa, nie jeść po 18. Moze jakis rowerek, brzuszki, skakanka.
Powinno pomóc.

Gdy jedyna osoba, która może sprawić, że przestaniesz płakać to ta, przez którą płaczesz...

6 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 20:39:01)

faneczka napisał/a:

Jedyne czego ja używałam to odchudzające herbaty (np. z serii posti fitea) plus silna wola. Zero słodyczy, dużo owoców (szczególnie ananasa) i straciłam kilka kilo (na stałe).

O tym ananasie też słyszałam, ale ile go można jeść... A długo piłaś herbatkę Fitea i którą: Intensywne Spalanie czy Spalanie i Oczyszczanie? Z opisu na stroniespam wynika, że ta pierwsza jest skuteczniejsza. Ja zaczęłam od tej oczyszczającej, może podziała na mój cellulit...:)

7 Ostatnio edytowany przez kalinia (2010-06-08 20:56:13)

Dziewczyny, czy to możliwe, żeby herbatka oczyszczająca zadziałała w przeciągu 2 dni. Właśnie jakieś pół godzinki temu się zważyłam i wychodzi, że spadło mi 3 kg. Kilogram wahnięcia w obie strony rozumiem, ale 3? Mniej wcale nie jadłam, no może tylko mały stresik w pracy, ale to też raczej norma, czyżby podziałała Fitea? A może tak to jest z takimi herbatkami?

8

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie tego Colostrum- kupiłam w sklepie Noble Health 2 opakowania, zjadłam już jedno no i faktycznie- żadne licho mnie nie bierze, trochę bardziej kontroluję apetyt i wyregulował mi się metabolizm:)
Pytanie brzmi- jak dlugo można to brać? Czy któraś z Was brała dłużej niż pół roku i jakie było wtedy działanie?

9

Jako suplementu użyj aktywności fizycznej a najlepiej na tym wyjdziesz. Dieta+ ruch jak jesteś mocno zdesperowana to siłownia, jeśli wejdziesz tutaj na zaawansowany poziom dopiero możesz kupić suplementy. W przeciwnym wypadku wyrzucisz pieniądze niestety i rozregulujesz organizm, tak że po zakończeniu suplementacji wrócisz do wagi z gratisowym kg.

Pozdrawiam

"...Tęgi chłop co lekko w ręku łamie sztaby, względem baby jest tak jak dziecko, całkiem słaby...."

10

Najlepszym suplementem diety jaki mogę polecić to rolki! wink ruch na świeżym powietrzu i piękne, smuklejsze i silniejsze nogi. Powiem Wam, że naprawdę mi pomagają. Jeżdzę na rolkach od 10 lat między kwietniem a październikiem, średnio 2 razy w tygodniu po godzinie. Kolejnym plusem jest to, że nie jest to drogi sport. Rolki kupujesz raz na pięć lat, tylko tutaj polecam kupić lepsze, żeby ich nie zmieniać co sezon. a poza tym myśleć co się je, z ananasami, to rzeczywiście tylko pod warunkiem, że są świeże a nie z puszki.

wink
dziś jest piękny dzień!

11

Polecam chrom z dodatkiem witamin. Wspomaga odchudzanie i zarazem dba o odpowiednie funkcjonowanie organizmu. Od jakiegoś paru dni zażywa go moja mama. Do tego odpowiednia dieta i ćwiczenia. Czekamy na jej efekty. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

12

Ja bym ci poleciła Tehrm Line, ale forte. Jest silniejszy. Działa, wypróbowałam na sobie. Dołóż do tego ćwiczenia i schudniesz. Powodzenia!

13

Chciałabym do wiosny zrzucić kilka kilo nadwagi. Właśnie dużo dobrych opinii słyszałam o Therm Line, i tak myślę, że w tym tygodniu rozejrzę się za nim.

14 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-13 13:48:01)

ja przy okazji rzucania palenia paradoksalnie zgubiłam też kilka zbędnych kilogramów smile lekarz na wizycie zalecił mi oczyszczenie swojego organizmu z toksyn, okazało się że równeż jelita potrzebują przeczyszczenia a efekty były rewelacyjne! przez całą jesien stosowałam spam, zmieniłam dietę i zaczełam biegać zamiast truć sie spalaczami, dziś wyglądam tak jak chce i ani myśle o sięganiu po fajka

15

Klara25 napisał/a:

Ja bym ci poleciła Tehrm Line, ale forte. Jest silniejszy. Działa, wypróbowałam na sobie. Dołóż do tego ćwiczenia i schudniesz. Powodzenia!

Klara, pisałam już o tym w innym wątku, czy masz sprawdzone źródło, gdzie można tanio zamówić specyfik?
Z góry dziękuję za info smile

16 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-06-03 13:54:17)

mogę osobiście polecić spam - na mnie działa i będę namawiać dziewczyny żeby spróbowały, bo to strasznie ułatwia życie. napój jest smaczny, ananasowy więc luz, żadne świństwo, a szybko pęcznieje w żołądku, więc mniej chce  ci się jeść, a dwa, że jest słodki, więc ochota na podjadanie pyszności mija. a to już połowa sukcesu smile

17 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-24 17:07:18)

polecam chili fat burner 30kap starcza na miesiąc zawiera ekstrakt z chili .wyciąg z zielonej herbaty i błonnik jabłkowy . Kupiłam go w spam realizacja szybka Polecam

18 Ostatnio edytowany przez grazynamaria (2014-02-14 14:34:50)

blondiane napisał/a:

Dziewczyny pomóżcie mi bo od czytania tych wszystkich postów na forum mam mętlik w głowie hmm a rozchodzi się o suplementy wspomagające odchudzanie, chce sobie któryś zakupić tylko nie wiem który --- bo już zgłupiałam...
a zastanawiam się nad
                                      - Linea
                                      - BIO CLA
                                      - Therm Line II

ostatni posiłek o 19

Najlepszy mniej i beztłuszczowo jeść, dużo ruchu ... najlepsza rada smile a dla zachęty smile  http://slajdzik.pl/slajd/modelki,74722

19

Moim zdaniem te wszystkie suplementy diety to jedna wielka ściema koncernów farmaceutycznych. Prędzej zaszkodzą niż pomogą. I często efekt jojo po nich jest - wiem z własnego doświadczenia. Najlepiej dieta odpowiednia, dużo zielonej herbaty/czerwonej jaką lubisz, dużo wody i sport.

20

grazynamaria napisał/a:
blondiane napisał/a:

a zastanawiam się nad
                                      - Linea
                                      - BIO CLA
                                      - Therm Line II

ostatni posiłek o 19

Najlepszy mniej i beztłuszczowo jeść, dużo ruchu ... najlepsza rada smile a dla zachęty smile  http://slajdzik.pl/slajd/modelki,74722

I jak? jest motywacja? a to co proponowałam naprawdę jest najlepsze:)  Chemię którą zjadasz i nadal chcesz się w nią pakować przynosi odwrotny skutek...niestety. Widzę, że mi nie wierzysz a szkoda.

21

Ja zamiast tabletek wybrałabym zielona i czerwona herbatkę. prędzej Ci pomoże niż cudowne tabletki

22

szkoda zdrowia i pieniędzy na te suplementy, ogranicz jedzenie, jedz małych 5 posiłków, włącz trochę ruchu codziennie i schudniesz na pewno smile

23

Na pewno ograniczenie jedzenia i słodyczy ma duży wpływ na sylwetkę, ale zawsze można się dodatkowo wspomóc. Nie mówię tu o jakichś spalaczach tłuszczu, ale czymś, co pomoże w trawieniu i wpłynie na równowagę kwasowo - zasadową organizmu. Ja od jakiegoś miesiąca używam Proszku Zasadowego z firmy Langsteiner. Nie jest drogi, pije się go raz dziennie ( łyżeczkę proszku rozpuszcza się w szklance letniej wody ), w smaku nawet całkiem, całkiem. Ja mam po nim dużo lepszą i szybszą przemianę materii - 2,5 kg już mi ubyło! Powolutku, ale do przodu. Poza tym dostarcza minerałów i człowiek czuje się dużo lepiej. Polecam!

24

Na pewno ograniczenie jedzenia i słodyczy ma duży wpływ na sylwetkę, ale zawsze można się dodatkowo wspomóc. Nie mówię tu o jakichś spalaczach tłuszczu, ale czymś, co pomoże w trawieniu i wpłynie na równowagę kwasowo - zasadową organizmu. Ja od jakiegoś miesiąca używam Proszku Zasadowego z firmy Langsteiner. Nie jest drogi, pije się go raz dziennie ( łyżeczkę proszku rozpuszcza się w szklance letniej wody ), w smaku nawet całkiem, całkiem. Ja mam po nim dużo lepszą i szybszą przemianę materii - 2,5 kg już mi ubyło! Powolutku, ale do przodu. Poza tym dostarcza minerałów i człowiek czuje się dużo lepiej. Polecam!

25

A ja od kilku lat kupuję ananas w kapsułkach w aptece. 60 tabletek, koszt ok 15 zł. Trzy razy dziennie pod koniec posiłku. Wspomaga trawienie i oczyszcza jelita z wszelkich zastojów i zalegań. Dobry też ma problemy z wypróżnieniem albo problem z żołądkiem po alkoholu wink Biorę go również w większych dawkach w stanach przeziębienia. Naprawdę pomocne smile

The Day I Realized You're Gone...

26

Ja obecnie jestem na etapie zielonej kawy. Próbowałam ją pić, ale niestety smak w ogóle mi nie podszedł. Kupiłam sobie w tabletkach, ale znalazłam takie, które wyciągu z tej zielonej kawy mają najwięcej. Warto, fantastycznie się po nich czuję. Nie objadam się już wieczorem słodyczami i do tego faktycznie mam lepszy metabolizm. Oczywiście trzeba też pamiętać o tym, że jeżeli chcemy schudnąć to całkowicie musimy zmienić nasze nawyki żywieniowe. Jem 5 posiłków dziennie i na dobre mi to póki co wychodzi.

27

Zanim zaczniecie odchudzanie zadbajcie o prawidłowe odtoksycznienie organizmu. Wtedy bez efektów jojo możecie zadbać o prawidłową wagę i dobre samopoczucie smile

Polecam najlepszy specyfik na rynku!  ProBalance LR - to suplement diety, który wspiera równowagę zasadowo-kwasową organizmu niezbędną dla zdrowia.
ProBalance LR dostarcza organizmowi cennych minerałów zasadowych dla wewnętrznej równowagi.

28 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-02 12:57:54)

Jak dla mnie rewelacyjna jest ta zielona kawa niedozwolony link podaje link bo jest wiele rodzai tych zielonych kaw. Regularnie pije kawę i 2x w tygodniu mam domowy aerobik po 45min. Osiągnięty wynik to 4kg w miesiąc więc myślę że jest się z czego cieszyć

29

ja z suplementów stosowałam tylko burn booster ogólnie byłam zadowolona, przyspieszył mi metabolizm i udało mi się schudnąć

w żadne różne suplementy i inne cuda na kiju nie wierze hmm dla nie dieta , dieta i jeszcze raz dieta : + ćwiczenia oczywiscie big_smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

31

Ja nie stosowałam nic z tego co wymieniasz ale mogę Ci polecić afrykańskie mango ;-) Wiem, że nazwa bardziej kojarzy się z wakacjami niż z odchudzaniem ale w sumie najczęściej odchudzamy się na wakację ;P pokrętne to ;P

W kążdym bądź razie- suplementów jest dużo, myślę że warto się wspomagać i każdy znajdzie coś dla siebie ;-) Dla mnie to faworyt bo przede wszystkim zmniejsza łaknienie na słodkości a to było moim głównym problem.  Ogólnie nie mam problemu z diętą, dobrze się odżywaiam ale kiedy wpadłam w "trans" na słodyczę to nie mogłam się powstrzymać i 3 lub 3 tabliczki czekolady nie stanowiły dla mnie problemu ;-) Moment przesłozenia nie nadchodził sad Natomiast było co było, teraz już wiem że ngy to nie wóci- tak jak te parę kilo które zrzuciłam big_smile Ja zamawiam na allegro z bocabotanica i polecam.
Życzę powdzenia!

32

Moge polecic Ci produkt SlimmerTime to unikalne połączenie składników, które pomagają schudnąć powodując uczucie sytości, spalając tkankę tłuszczową, zmniejszając apetyt i napady wilczego głodu. POLECAM W 100%
www track. easyprofits. com /1d9061

33

Mnie najlepiej pomogl SlimmerTime, podczas diety regularnie stosowalam ten suplement i efekty byly rewelacyjne.