Odszedł bez słowa ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Odszedł bez słowa ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Odszedł bez słowa ...

Hej wszystkim, nawet nie wiem jak zacząć. Powiem szczerze że nie wiem co tu robię  ale potrzebuję wsparcia bo jakoś tak jest mi po prostu źle.
Zaczeło się w maju poznałam faceta który był pracownikiem który wymieniał okna w całym naszym blokowisku. Pogadaliśmy był naprawdę fajny i ok. Po jakimś czasie praca się skończyła i znikł. Jednak po miesiącu się pojawił pod pretekstem że czegoś zapomniał - wymieniliśmy się nr telefonu i tu się zaczeło to były najpiękniejsze dwa tygodnie pisaliśmy dzwoniliśmy - wino kolacja i wspólna noc. Było cudownie. Od sierpnia nie mam z nim kontaktu - Telefon nie działa na facebooku nie odpisuje - Mi nie chodzi o jakiś związek - niczego sobie nie obiecywaliśmy, ale o głupie zamknięcie sprawy. Zwykłe no to nara , Pa. Mamy XXI wiek i ludzie uprawiają sex jak mają na to ochotę ale nie rozumiem jak można tak po prostu zniknąć.
Nie mogę przestać myśleć o Nim - czemu tak się stało.
Najgorsze że poczułam się taka stłamszona i zagubiona bo myślałam że to fajny facet a dzieciakami nie jesteśmy tylko 40 +

Miłego wieczoru wszystkim

Weronika

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odszedł bez słowa ...
Veronica84 napisał/a:

Hej wszystkim, nawet nie wiem jak zacząć. Powiem szczerze że nie wiem co tu robię  ale potrzebuję wsparcia bo jakoś tak jest mi po prostu źle.
Zaczeło się w maju poznałam faceta który był pracownikiem który wymieniał okna w całym naszym blokowisku. Pogadaliśmy był naprawdę fajny i ok. Po jakimś czasie praca się skończyła i znikł. Jednak po miesiącu się pojawił pod pretekstem że czegoś zapomniał - wymieniliśmy się nr telefonu i tu się zaczeło to były najpiękniejsze dwa tygodnie pisaliśmy dzwoniliśmy - wino kolacja i wspólna noc. Było cudownie. Od sierpnia nie mam z nim kontaktu - Telefon nie działa na facebooku nie odpisuje - Mi nie chodzi o jakiś związek - niczego sobie nie obiecywaliśmy, ale o głupie zamknięcie sprawy. Zwykłe no to nara , Pa. Mamy XXI wiek i ludzie uprawiają sex jak mają na to ochotę ale nie rozumiem jak można tak po prostu zniknąć.
Najgorsze że poczułam się taka stłamszona i zagubiona bo myślałam że to fajny facet a dzieciakami nie jesteśmy tylko 40 +

Weronika

Czasem ktoś znika bez słowa po kilku latach wspólnego życia, a co dopiero po jednej upojnej nocy smile

Brak odpowiedzi to też jest odpowiedź. Facet nie chce kontaktu, wystarczyła mu ta chwila zapomnienia i już. Może ma kogoś, może tylko "skoczył w bok", przecież go nie znasz, nie wiesz o nim właściwie nic.

Po prostu zajmnij się swoimi sprawami a o nim zapomnij, nie rozdzielaj włosa na czworo i nie analizuj. W końcu jesteś dorosła, 40 plus.

3

Veronica84 napisał/a:

Mi nie chodzi o jakiś związek - niczego sobie nie obiecywaliśmy, ale o głupie zamknięcie sprawy.

I sprawa została zamknięta. Bez słowa.

Można tak po prostu zniknąć, czasem nawet tak jest lepiej, jakby to wpisywało się w konwencję (choć wtedy jest przykro).

Padłaś ofiarą niestety coraz częstszego zjawiska, które określa się jako "ghosting". W necie znajdziesz dużo artykułów na ten temat. Nie zadręczaj się i nie myśl o nim. Żal i rozczarowanie szybko zniknie tak jak bohater Twojego posta.

Veronica84 napisał/a:

Weronika

Padłaś ofiarą niestety coraz częstszego zjawiska, które określa się jako "ghosting". W necie znajdziesz dużo artykułów na ten temat. Nie zadręczaj się i nie myśl o nim. Żal i rozczarowanie szybko zniknie tak jak bohater Twojego posta.

6

to trudny i bolesny czas.. ale z tego sie wychodzi.. tzreba szukać tych sił w sobie..

7

Liczyłaś na coś więcej z jego strony??

I am red hot kitchen and I am cool...

Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie, póki jeszcze czas...
https://m.youtube.com/watch?v=Ty9Pcg3qrmU

8 Ostatnio edytowany przez Ajko (2022-03-30 11:24:12)

Bardzo polecam.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Odszedł bez słowa ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021