Symptomy zdrady - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Symptomy zdrady

Witam,
Jakie są pierwsze oznaki, że ktoś w głowie już układa sobie coś z kimś innym. Dla osób które przeżyły coś takiego, co się dzieje na początku?
Mam taką sytuację, ponad 2 lata związku, ślub za rok. Dziewczyna od jakiegoś czasu wydaje się lekko zdystansowana, rozmowy się zmieniły, z fajnych żywych dyskusji do streszczenia dnia w pracy. Zaczęła mocno dbać o siebie, zrzuciła 10 kg, chodzimy razem na siłownię 1-2 razy w tygodniu ale oprócz tego ona czasem chodzi do siłowni w mieście gdzie pracuje (dojeżdża do pracy). Czasem zostaje w tym mieście na noc w mieszkaniu rodziców. Zawsze wtedy dzwoniła po powrocie do domu. Ostatnio ograniczała się już do wiadomości. Nie zabraniałem jej wychodzić, czy to panieńskie w klubie czy wyjście z koleżankami (sporadycznie raz na parę miesięcy to się zdarzało). Mimo to czuje się dziwnie. Rozmawialiśmy o tym ostatnio. Z przekazu werbalnego wszystko jest ok, mamy siebie, kochamy się itd. Trochę mnie to niepokoi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Symptomy zdrady

Na naszym forum wolno jest mieć tylko jedno aktywne konto.
Używaj swojego pierwszego profilu.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024