Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał

Jesteśmy małżeństwem od 4 lat. Mam 2 dorosłych już dzieci z 1 małżeństwa,  nasze dzieci ( bliźnięta) zmarły zaraz po urodzeniu. On pije, i to pije coraz więcej. Zrobiłam błąd, meldując go. Chcę tak zrobić, żeby on sam odszedł, i żeby mu się wydawało że sam na to wpadł. Gdyby nie meldunek, mogłabym wprost pokazać mu drzwi, a  tak muszę kombinować.  Poradźcie... do tej pory sama sobie radzilam, ale już tracę siły.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-08-12 16:42:44)

Odp: Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał
bea334 napisał/a:

Chcę tak zrobić, żeby on sam odszedł, i żeby mu się wydawało że sam na to wpadł. Gdyby nie meldunek, mogłabym wprost pokazać mu drzwi, a  tak muszę kombinować.  Poradźcie... do tej pory sama sobie radzilam, ale już tracę siły.

Ambitne zadanie sobie obrałaś ,chyba zbyt ambitne.Jak Ty kombinujesz to on również .
Idź do prawnika .Możesz też jeżeli tracisz siły iść do psychologa .
Bardzo niewiele informacji podałaś żeby coś konkretnego ,napisać.

No i zdaje się od 6 lat nic nie zrobiłaś oprócz kombinowania.

Odp: Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał

Po rozwodzie, jeśli jego alkoholizm stanowi problem...sąd może nakazać jemu wyprowadzkę.

4 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2021-08-12 19:13:59)

Odp: Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał

Bea, jeszcze 2015 byłaś żoną poprzedniego męza, a już w 2021 jesteś żoną innego faceta od czterech lat? Sorry, ale jak zdązyłas to zrobić? Moim zdaniem chyba za szybko po pierwszym męzu weszłaś w relację z kimś nowym, nie poznaliście się dobrze i teraz masz znowu kłopot sad

Co do twojego pytania, to nie lepiej wyłożyć kawę na ławę i poprosić, aby się wyprowadził bo występujesz o rozwód? Dzieci nie macie, majątek wspólny pewnie też niewielki, więc po co się certolić? Takim kluczeniem żeby on sam zechciał się wyprowadzić tylko kłopotów sobie narobisz. Porozmawiaj z prawnikiem i po prostu postępuj właściwie. 
Nie zaczynaj od końca, czyli od wymeldowania go, bo nie o to przecież chodzi. Nie kochasz go i marnujecie sobie nawzajem życie. Zachowaj się dojrzale i zrób z tym to co trzeba i jak trzeba.

5

Odp: Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał

Zgadza się,  podejdź do sytuacji dojrzale i po prostu zrób wszystko, jak należy. Jesteście dorośli.

6

Odp: Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał

A nie chcesz mu pomóc aby wyszedł z tego alkoholizmu?
Może to się stało z powodu śmierci dzieci i on nie może się z faktu tego nieszczęścia pozbierać.
On ma gdzie pójść? Da sobie radę?

Możesz też zrobić mu piekło w chałupie, awanturować się, wymagać czegoś, robić na złość, mieć pretensje.
Aż mu to zacznie doskwierać i się wyniesie.

7

Odp: Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał

Chyba na kanale na youtube Tatiana Mitkowa jest coś o tzw. "ekologicznych rozstaniach". Może tam znajdziesz rozwiązanie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Mam dość,chcę by odszedł, ale tak, żeby sam chciał

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024