Co z nią jest nie tak? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co z nią jest nie tak?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Co z nią jest nie tak?

Najpierw pisaliśmy dobre 2 miesiące, ona zaczęła, ja dłuższy czas olewałem.
Coś zacząłem do niej czuć, zostaliśmy parą. Pierwszy miesiąc był zarąbisty, wszystko się układało.
Cały ten czas zależało jej dużo bardziej niż mi, wymyślała plany na następne miesiące, wstawiała zdjęcia ze mną na fejsa itd. Chciała poznać moją rodzinę i poznała prawie wszystkie ciotki i kuzynów. O swojej rodzinie dużo mówiła ale koniec końców poznałem tylko najbliższą.
Po miesiącu zaczęła się oddalać, nie miała ochoty się często spotykać (a dokładnie nie więcej niż raz na tydzień), przytulać ani całować. Spytałem o co chodzi - "zobaczyłam że bardzo Ci zaczęło zależeć na mnie (tak było) i już tak mam że się odcinam bo boję się uczuć, mimo to nadal mi na Tobie zależy i proszę o cierpliwość".
Po kolejnych dwóch tygodniach olewania nie wytrzymałem i się lekko wkurzyłem. Przyjechałem porozmawiać o co chodzi, ona stwierdziła że tak ma że się odcina i że ona nie nadaje się do związków. Mówiłem jej że postaram się ją zrozumieć i tak dalej, chciałem spróbować jeszcze raz ale szła w zaparte "tak będzie najlepiej".
Mocno zależało jej żebyśmy zostali znajomymi, mi w sumie też ale po kilku dniach obraziła się nie wiadomo o co i od miesiąca nawet nie odzywa się do mnie a czasem się widujemy gdzieś przy wspólnych znajomych.
Także rozkochała mnie w sobie i rzuciła w momencie kiedy byłem najbardziej zakochany

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co z nią jest nie tak?

Krecila z Toba i z kimś i wybrala tamtego. Albo po prostu - nie spodobało jej sie cos w Tobie co zobaczyła dopiero jak sie zblizyliscie. Zapomnij, nie proś sie, idz dalej. To tylko chwilka ta Wasza znajomosc. Na tym to polega - próbujesz, nie pasuje, idziesz dalej i za którymś razem trafi z dwoch stron.

3

Oj straszne big_smile jak jej zależało, to Ty olewałeś, ale jak ona Cię olała, to nagle się zorientowałeś, jak to bardzo Cię w sobie rozkochała?
Na drugi raz nie olewaj.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

Lady Loka napisał/a:

Oj straszne big_smile jak jej zależało, to Ty olewałeś, ale jak ona Cię olała, to nagle się zorientowałeś, jak to bardzo Cię w sobie rozkochała?
Na drugi raz nie olewaj.

Źle zrozumiałeś, zaczęła mnie olewać kiedy zobaczyła że mocno mi zaczęło na niej zależeć bo jak mówi boi się uczuć...
Już prędzej mówiła że nie lubi jak się ktoś o nią stara, prezenty zakazała mi nosić itd.

5

Widocznie to typ " zdobywcy". Lubi gonić króliczka a jak już złapie to sobie odpuszcza. Sama w sumie Ci to powiedziała.

6

Pipolinka87 napisał/a:

Widocznie to typ " zdobywcy". Lubi gonić króliczka a jak już złapie to sobie odpuszcza. Sama w sumie Ci to powiedziała.

Też tak sądzę. Spotkałem kilka takich kobiet, szalały wręcz by "zdobyć", a potem ojojoj coś tam coś tam nara.

Niestety jest tak jak przedmówcy napisali. Pani jest z gatunku tych, które szybko się napalają, roztaczają świetlaną przyszłość, a potem nagle entuzjazm gaśnie tak szybko jak się pojawił. Takie kobiety bardzo szybko zmieniają obiekt zainteresowań i trzeba być bardzo ostrożnym. Oczywiście osobną sprawą jest to, że miała prawo się rozmyślić, a Ty nie możesz mieć o to pretensji.

8

uczenczarnoksieznika napisał/a:

Niestety jest tak jak przedmówcy napisali. Pani jest z gatunku tych, które szybko się napalają, roztaczają świetlaną przyszłość, a potem nagle entuzjazm gaśnie tak szybko jak się pojawił. Takie kobiety bardzo szybko zmieniają obiekt zainteresowań i trzeba być bardzo ostrożnym. Oczywiście osobną sprawą jest to, że miała prawo się rozmyślić, a Ty nie możesz mieć o to pretensji.

No w sumie, wiedziałem że miała przedemną wielu chłopaków, temu długo się do niej przekonywałem.
Ona za to już dalekie plany, dziwiło mnie to w sumie bo krótko się znaliśmy.
Mogłem to przewidzieć ale zaufałem jej a kiedy to nastąpiło rzuciła mnie

9

Connor7 napisał/a:
uczenczarnoksieznika napisał/a:

No w sumie, wiedziałem że miała przedemną wielu chłopaków, temu długo się do niej przekonywałem.
Ona za to już dalekie plany, dziwiło mnie to w sumie bo krótko się znaliśmy.
Mogłem to przewidzieć ale zaufałem jej a kiedy to nastąpiło rzuciła mnie

Skoro już wiesz jaka ona jest i minął miesiąc to co planujesz zrobić?

10 Ostatnio edytowany przez Connor7 (2021-07-21 21:57:25)

maku2 napisał/a:

Nic. Ani razu nie prosiłem ją żeby do mnie wróciła i nie mam zamiaru, nie wierzę w powroty.
Nie mniej, nadal jestem w szoku, było tak fajnie...
Nie mogę przestać o niej myśleć bo widujemy się conajmniej raz w tygodniu bo ona pracuje w barze gdzie zawsze chodzimy z wspólnymi znajomymi. Ona rozmawia z każdym, ja też, tylko nie my między sobą i to boli, obraziła się nawet nie wiem o co a chciała zostać znajomymi, nie odzywa i krzywo patrzy a nic jej nie zrobiłem, jak już to ona mi.
Życie jest okrutne, a ja zbyt wrażliwy xD

11

Connor7 napisał/a:
maku2 napisał/a:

Nic. Ani razu nie prosiłem jej żeby do mnie wróciła i nie mam zamiaru, nie wierzę w powroty.
Nie mniej, nadal jestem w szoku, było tak fajnie...
Nie mogę przestać o niej myśleć bo widujemy się conajmniej raz w tygodniu bo ona pracuje w barze gdzie zawsze chodzimy z wspólnymi znajomymi. Ona rozmawia z każdym, ja też, tylko nie my między sobą i to boli, obraziła się nawet nie wiem o co a chciała zostać znajomymi, nie odzywa i krzywo patrzy a nic jej nie zrobiłem, jak już to ona mi.
Życie jest okrutne, a ja zbyt wrażliwy xD

Ona ma do Ciebie pretensję że o nią nie zabiegasz i nie prosisz a teksty o przyjaźni można sobie w buty włożyć bo 99% takich "przyjaźni" nie udaje się gdyż nie po to człowiek wchodzi w związek żeby być przyjacielem.
Wiem że będzie może i ciężko ale nie zwracaj na nią uwagi, staraj się być wyluzowany i dobrze się baw na zasadzie dusza towarzystwa - albo chociaż takie sprawiaj wrażenie - taka mała gra myślę że to ją ruszy i przemówi ludzkim głosem.
Pierwsze kroki już zrobiłeś - nie prosisz się o łaskę bycia z nią i tak trzymaj.

12 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-07-21 18:09:22)

Ja osobiście skłaniam się ku teorii że jest typem goniącym króliczka, ewentualnie osoba z commitment issues. W oby przypadkach wątpię żeby mogło z tego wyjść coś fajnego, jednak wierzę w to że jak się spotyka odpowiednią osobę to są przynajmniej chęci a tu ich nie ma. Autorze, nie przejmować się i iść dalej, dobrze ze wyszlo po tak krótkim czasie. Za kilka miechów będziesz kompletnie po wszystkim smile

13 Ostatnio edytowany przez Connor7 (2021-07-21 18:56:15)

maku2 napisał/a:

Ona ma do Ciebie pretensję że o nią nie zabiegasz i nie prosisz a teksty o przyjaźni można sobie w buty włożyć bo 99% takich "przyjaźni" nie udaje się gdyż nie po to człowiek wchodzi w związek żeby być przyjacielem.
Wiem że będzie może i ciężko ale nie zwracaj na nią uwagi, staraj się być wyluzowany i dobrze się baw na zasadzie dusza towarzystwa - albo chociaż takie sprawiaj wrażenie - taka mała gra myślę że to ją ruszy i przemówi ludzkim głosem.
Pierwsze kroki już zrobiłeś - nie prosisz się o łaskę bycia z nią i tak trzymaj.

Tak teraz sobie myślę że to ona próbuje w moim gronie grać, udawać duszę towarzystwa xD Czy jak stoi przy ladzie i rozmawia z jakimiś chłopakami to się uśmiecha i patrzy w moją stronę, a jak jest sama to patrzy jakby chciała mnie zabić xD
Może serio ją boli że ją olałem po rozstaniu, no ale co mnie ona teraz obchodzi. Napisałem do niej 2 razy po rozstaniu i 2 razy ona przestała odpisywać. Po kilku dniach napisała sama że nie piszę to ona musi i pochwaliła mi się wynikami ze studiów. Potem znowu cisza a jak napisałem po tygodniu to już bez odzewu xD

14 Ostatnio edytowany przez Connor7 (2021-07-21 18:54:25)

błąd

15 Ostatnio edytowany przez Connor7 (2021-07-21 18:56:52)

błąd

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co z nią jest nie tak?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021