Problem z zewnętrznym mikrofonem do kamery. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Problem z zewnętrznym mikrofonem do kamery.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Problem z zewnętrznym mikrofonem do kamery.

Nie wiem czy włożylam to w odpowiedni dział. Przenieście, jak trzeba.

Otóż dostałam na urodziny kamerę Panasonic Lumix G7. Super wizja, 4K i inne bajery, ale wewnętrzny mikrofon jest do luftu. Spędziłam godzinę z jakimś doradcą od nich online i uświadomili mnie, że nie mogę kupić randomowego mikrofonu, tylko taki który jest kompatybilny z ich sprzętem. No to kupiłam sobie mikrofon Rode, który montuje się na górze kamery. No i co? Lipa. Ani nie mogę zamontować go na niej, bo brak odpowiedniego wkretu ani kamera nie rozpoznaje mikrofonu. Rece opadaja...

Ktoś sie na tym zna i może pomóc?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z zewnętrznym mikrofonem do kamery.

Ech, jestem debilem... Wreszcie zobaczylam jakieś użyteczny filmik i rozwiązanie problemu jest proste: wkładałam mikrofon do nie tej dziurki gdzie trzeba więc nie potrzebuję adaptora. Problem z montowaniem na górze kamery też rozwiązany.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Problem z zewnętrznym mikrofonem do kamery.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021