INFEKCJA W CIĄŻY + UPAŁY - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » INFEKCJA W CIĄŻY + UPAŁY

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: INFEKCJA W CIĄŻY + UPAŁY

Hej dziewczyny. Jak sobie radzicie / radziłyście z infekcją w ciąży ? Mnie od niedzieli coś chwyciło , prawdopodobnie od klimayzacji. Mam całe zawalone gardło.
Dostałam od lekarza apap, tantum verde i prenatal do ssania. Nic nie pomogło a jest coraz gorzej a do tego te męczące upały sad
Może macie jakiś " złoty" środek na infekcje ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: INFEKCJA W CIĄŻY + UPAŁY

na gardło spróbuj szałwię, roztwór w butelce, płucze się tym gardło kilka razy dziennie.. Na resztę dużo zieleniny, koktajle, sałatki

3 Ostatnio edytowany przez cześka8 (2021-06-09 21:55:25)

Zasypywalam pokrojona cebule i czosnek  cukrem i po kilku godzinach pilam syrop, ktory powstawal...
Dobrze ze uwazasz, ja w 1 trymestrze chorowalam, lekarka zapisala lek, ktory potem kazala wycofac (juz wzielam kilka dawek bo na ulotce bylo napisane że ze wskazania lekarza jesli w ciazy to tak)... teraz po 15latach mam diagnoze u dziecka - choroba genetyczna nie wiadomo skad, 1 przypadek w rodzinie... Niestety lacze to ze soba... moze nieslusznie, ale tak jakos nie wiadomo skad ma wade i to juz teraz odtad dziedziczona...
Takze ostroznie, pozdrawiam..

4

Zapytaj lekarza czy możesz propolis w aerozolu parę razy użyć.  Bardzo skuteczny jest

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » INFEKCJA W CIĄŻY + UPAŁY

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021