Czy mój związek to prawdziwy związek? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy mój związek to prawdziwy związek?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Czy mój związek to prawdziwy związek?

Witajcie,
Z reguły nie piszę na forum, ale sytuacja mnie zmusza. Chciałabym poznać zdanie innych kobiet.
Od dwóch lat jestem w związku, spodziewam się dziecka.
Wiem, że mój partner z rok temu miał kryzys wobec mnie, pisał ze swoimi byłymi partnerkami, raczej sie nie spotkał, ale chciał. W pewnym momencie podjął decyzję, że jednak związek ze mną to jest to. Pominę cały ten wątek.
Układa nam się dobrze, jest mnóstwo wesołych i fajnych chwil, spędzamy ze sobą dużo czasu. Nie widzimy się tylko podczas pracy i poligonów, ale wtedy codziennie dzwoni. W pracy wiedzą, że jest ze mną i spodziewamy się dziecka. Odkąd zaszłam w ciążę mam wrażenie, ze się poprawiło - lepsza atmosfera, seks, zainteresowanie. Jeszcze bardziej się rozkochalam.

Aż tu nagle widzę, ze pisał z koleżanką z pracy po czym usunął wiadomosci. Zrobiłam coś czego sama nie pochwalam, w akcie desperacji przejrzałam telefon. W wyszukiwarce fraza - zakochałem się w koleżance z pracy i otwarte okno rozmowy z ta koleżanka. Wiadomości brak, więc chyba skaasowane. Minely ze dwa miesiące i w sumie nie mogę mu nic zarzucić. Puściłam w niepamięć. Dalej układa nam się dobrze, jeździmy na wakacje, uprawiamy sport. No jest super.

Aż tu nagle znowu coś mnie tknelo. Słyszałam że przyszła wiadomosc w sobotę. Wieczorem spojrzałam i miał otwarte okno rozmowy tej samej kobiety ale wiadomości brak. Ostatnia wiadomość na messenger z piątku więc usunął.

Jestem zrozpaczona.... Osoba która kocham być może flirtuje z inną kobieta... A może to ja przesadzam? Proszę powiedzcie mi jak same byście zareagowały. Odchodzę od zmysłów. Raz że osoba, która kocham może mnie oszukiwać a dwa że sytuacja zmusiła mnie do naruszenia jego prywatności.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2021-05-11 11:15:08)

Odp: Czy mój związek to prawdziwy związek?

Teraz nic nie robić. Skupić się na dziecku i na związku A partnera z jego kryzysami zostawic póki co samego sobie. Niech sobie poustawia w głowie i się ogarnie w nowej sytuacji.
Urodzisz dziecko wyjdziesz że szpitala z ojcem dziecka  a nie ciotkami mamami i pojedziecie do waszego domu. Bedziesz widziala jak sie sprawdza jako partner i mąz.
Wtedy temat wróci albo zniknie.
Wiele osób się zauracza ale nie nadaje temu takiego znaczenia jak Twój partner.  Może on dojrzeje może nie.
Teraz bym nie robiła rewolucji z szpiegostwem w tle.

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

3

A co Cię właściwie tak tknęło, żeby, jak to sama określiłaś - w akcie desperacji przetrzepać telefon, koro było tak fantastycznie i już dużo lepiej niż rok wcześńiej?

4

To że już kiedyś widziałam, że pisze z kobietami. To że po roku przyznał że ma dziecko... Pomimo tego że naprawdę kocham i mi zależy to żyje w niepewności... Nie potrafię do końca zaufać a do tej pory intuicja mnie nie zawiodła sad

5

Lenka3010 napisał/a:

To że już kiedyś widziałam, że pisze z kobietami. To że po roku przyznał że ma dziecko... Pomimo tego że naprawdę kocham i mi zależy to żyje w niepewności... Nie potrafię do końca zaufać a do tej pory intuicja mnie nie zawiodła sad

Skoro pisał, pisze to i będzie pisał.
Może postaw mu sprawę jasno, chociaż wątpię, ze cokolwiek w nim to zmieni, może ns jakiś czas, a później znów się będziesz zadręczała czy nie wypisywał znowu z kimś.
Na pewno facet ma jakieś zaburzenia na poziomie emocjonalnym, bo takie zachowanie nie jest normlane.
Nikt Ci nie powie dokładnie co masz robić - albo żyć z nim i się zadręczać, albo żyć bez niego.

6

saaszkin napisał/a:

Skoro pisał, pisze to i będzie pisał.

Dokladnie, wiec albo sprawe akceptujesz i milczysz na ten temat, albo sie rozstajesz, ze wzgledu na brak zaufania.
Szperanie w telefonie i innych kanalach nic ci nie da. Zatrujesz sobie tylko zycie. Uzewnetrznianie, ze wiesz tez. Tutaj sprawa jest bardzo jasna.

7 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-05-11 12:58:09)

No niestety nie on jeden się tak zachowuje, nie zazdroszczę. Nie znaczy to, że Cię zostawi.
W jego pracy wiedzą, że jest żonaty i ma dziecko w drodze czy tylko u Ciebie? Możesz lepiej zaznaczyć swoją obecność w jego życiu? Żeby miał na profilach społecznościowych zdjęcie z Tobą, żeby jego znajomi Cię znali?

Jak będziesz chciała się rozstać ze względu na brak zaufania, to rozumiem.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

8

Tak w pracy wiedzą. Chwalił się. Koledzy wiedzą koleżanki nie wiem ale na profilu FB mnie oznacza i ja jego też. Nie wiem jak ma ustawione filtry na te posty.

9 Ostatnio edytowany przez szeptem (2021-05-12 17:44:25)

Po roku znajomości dopiero wyznał Ci, że ma dziecko z inną? potajemnie pisze z innymi kobietami?... Toż to kłamczuch i krętacz. Nie wróżę z nim nic dobrego dla Ciebie, przykro mi. Oszukuje Cię i nadal będzie oszukiwał. Taka natura. Nie przeskoczysz jej. Ja bym się ewakuowała, póki jeszcze (na szczęście) nie macie ślubu ani kredytu...

10

to, ze przyszla wiadomosc, nie znaczy, ze od niej. mogl byc ktos inny, a moze zwykle powiadomienie. niech zaprosi znajimych z pracy, najlepiej te kolezanke.
po roku ci powiedzial, ze ma juz jedno dziecko?????

11

Faceci są beznadziejni. Tyle w temacie.

12

Skoro odwala takie kacje teraz, to co będzie potem? Tym bardziej, jeśli uważa, że to wszystko co robi jest OK..Czy dalej można komuś takiemu ufać?

Tak, TEN konkretny facet jest benadziejny..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

13 Ostatnio edytowany przez Zeusmode (2021-05-13 14:44:38)

Podobno 50% mężczyzn zdradza swoje partnerki. Mi się w to wierzyć nie chce, natomiast takie są statystyki (a przynajmniej kiedyś o tych statystykach czytałem i utkwiło mi to w pamięci).
Moim zdaniem powinnaś z nim porozmawiać i to tak na "ostro".

Możesz mu powiedzieć "jestem z tobą w ciązy a ty piszesz z innymi? Jakim ty jesteś mężczyzną? Czy ja i nasze dziecko coś dla ciebie znaczymy? Wyrządziłeś mi bardzo dużą przykrość i bardzo trudno jest mi się pozbierać, jeśli jeszcze raz zobaczę, że masz kontakt z inną kobietą to między nami koniec. Podam cię o alimenty a nasze dziecko wychowa prawdziwy mężczyzna, dla którego słowo rodzina coś znaczy".

Coś takiego - na ostro z nim, nie patyczkuj się.

Edit:

Jeśli będziesz w stanie to też się rozpłacz. Dla mężczyzny kobiece łzy to jest coś strasznego - jeśli on ją do nich doprowadził.

14

I ty z nim wiedzac to wszystko chcialas byc i jeszce miec dziecko dziwne. Trzeba od poczatku lepiej wybierac bo pozniej mozna sobie tylko narobic szkody. A i jak cos juz jest cos sie dzieje to nie odkladac tylko od razu rozmawiac podejmowac temat problemu.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy mój związek to prawdziwy związek?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021