Bezpieczna rezerwacja online. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Bezpieczna rezerwacja online.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Bezpieczna rezerwacja online.

Zbliżają się wakacje i wielu z nas planuje wczasy. Spora liczba osób robi to na własną rękę, szukając tanich połączeń i kwater - wiele z popularnych baz noclegowych jak booking, casamundo czy trivago.

Czy macie takie doświadczenia? I czy uważacie, że rezerwacja (trzeba podać numer karty kredytowej i wszystkie dane) jest bezpieczna? W Internecie przeczytałam na ten temat kilka historii o wyczyszczeniu konta.
Czy macie zaufanie do tego typu operacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bezpieczna rezerwacja online.

Korzystałam wiele razy, nigdy nie miałam z tego powodu żadnych problemów. Zresztą żadna ze znajomych mi osób również.
Jednak jeśli jest do wyboru taka opcja, to w zamian za płatność kartą wykonuję tradycyjny przelew. Natomiast jeśli mimo wszystko chcemy (lub nie mamy innej możliwości) płacić kartą, to warto zdecydować się na bank, który oprócz danych karty wymaga potwierdzenia transakcji specjalnym kodem. Taką opcję ma na przykład Citibank Handlowy. To uniemożliwia, a na pewno znacznie utrudnia, wyczyszczenie naszego konta.
Zawsze też można skorzystać z konta pomocniczego, na które przelewamy tylko tyle środków, ile jest niezbędne do pokrycia danej transakcji.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Ja też nie mam żadnych negatywnych doświadczeń w tej kwestii. Z tym, że poza wyjazdami mam ustawiony dość niski limit na karcie. Przezorny zawsze ubezpieczony itd. Ale pamiętam, że na poczatku miałam spory problem z podawaniem danych karty przy rezerwacjach. Faktem też jest, ze często jadę na żywioł - bez żadnej rezerwacji tylko z biletem w dłoni. Póki co się udaje smile

4

gargulec napisał/a:

Z tym, że poza wyjazdami mam ustawiony dość niski limit na karcie.

O właśnie, to też jest dobra metoda smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

5

Tak, limit to bardzo dobra opcja. Ja z kolei w ten sposób wielokrotnie bookowałam bilety lotnicze i nie wiedzieć czemu - do systemu lotniczego mam większe zaufanie smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Bezpieczna rezerwacja online.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018