Podróże w czasach Covid - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróże w czasach Covid

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Podróże w czasach Covid

Szukam inspiracji, gdzie i jak można pojechać w czasach koronawirusa. Planujecie już coś na wakacje? Jeśli tak, to kraj czy zagranica? Samodzielnie czy wyjazd zorganizowany przez biuro podróży? Podzielcie się pomysłami na konkretne lokalizacje. smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podróże w czasach Covid

Rowerem od Szczecina do Gdanska. Samodzielnie, z sakwami gdzie mały namiot, karimata, spiwor i zestaw naprawczy do roweru.

3

Jeden urlop już przesiedziałam w domu, następny na pewno spędzę w Polsce. Samochodem w kilka fajnych miejsc, taki objazd z postojem w miejscach, które mi się spodobają. Na pewno jakieś jeziora, daleko od miast. smile Chyba odpuszczę sobie swoją ukochaną Chorwację, przynajmniej w tym roku jeszcze.

4 Ostatnio edytowany przez R_ita (2021-02-27 01:20:23)

I ja już jeden urlop przez Covid straciłam- odpadła mi skrupulatnie zaplanowana Gruzja i Armenia, która mi się długo marzyła. W tym roku z różnych względów odpadają dalekie wojaże. Zresztą, z racji obostrzeń i ciągłych zmian w wielu krajach nawet nie chciałabym ryzykować, ale mam cichą nadzieję, że uda się machnąć coś szybkiego w Polsce i chciałabym objazdówkę: Drohiczyn, Grabarkę, Swiętą Wodę, Supraśl, Augustów, Studzieniczną, Tykocin, Świętą Lipkę, Gietrzwałd. Jak się da to zahaczyć o Wilno, Troki, może Kowno.

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

5

Polecam jechać sobie gdzieś nad jezioro gdzie można zaznać spokoju i pod namiotem/campingiem czilować sobie kilka dni przy ognisku itp. W ten sposób można najbardziej wypocząć smile Polecam np. Dąb Polski (pod Płockiem)

Mój blog o tematyce randkowania, zapraszam - [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

6

Ani mnie, ani dzieciom covid nie przeszkadzał w urlopach i podróżach, aczkolwiek jak niedawno były w Tanzanii, to przez moment miałam nerwa, czy tam nie utkną big_smile  Wracali przez Niemcy, a tam akurat rozszerzano ograniczenia.
Ja pewno objadę rowerem i opłynę kolejne jeziora Puszczy Drawskiej, na pewno też wyskoczę na single w Karkonoszach. Nie mogę się oddalać ze względu na sytuację rodzinną, dlatego póki co nic nie planuję. Wyjdzie na spontanie.

7

Malineczka1 napisał/a:

Polecam jechać sobie gdzieś nad jezioro gdzie można zaznać spokoju i pod namiotem/campingiem czilować sobie kilka dni przy ognisku itp. W ten sposób można najbardziej wypocząć smile Polecam np. Dąb Polski (pod Płockiem)

Umarłabym czilując w taki sposób. Ja lubię czynny wypoczynek zdecydowanie. I o ile kocham naturę, góry, mazury, lasy i jeziora i namioty, tak ja muszę chodzić/jeździć/pływać z miejsca na miejsce, doświadczać i podziwiać różnorodność krajobrazów, smaków itd. A w punkcie docelowym wieczorkiem to ognisko już jak najbardziej! Jak próbowałam tak biernie czilować to byłam dwa razy bardziej zmęczona. Za dzika jestem. Nawet nie mając możliwości na faktyczną wycieczkę rozpisuje sobie jaką trasę przejadę rowerem w ramach Green Velo po Podlasiu i Suwalszczyźnie : ) No dla mnie wypoczynek musi być czynny. Bo, że trochę lenistwa po drodze i tak wpadnie to wiadomo.

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

8 Ostatnio edytowany przez SenWiktorii (2021-04-10 13:19:11)

Supraśl polecam...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróże w czasach Covid

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021