depilacja ciała Medisana IPL 800 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » depilacja ciała Medisana IPL 800

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: depilacja ciała Medisana IPL 800

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tu nowa i też jestem nowa w stosowaniu depilacji IPL, używam MEDISANA IPL 800. No jeszcze nie używam bo dokładnie nie wiem jak mam za to się zabrać. Proszę o praktyczne porady. Wiem, ze przed zabiegiem muszę tradycyjnie ogolić miejsca poddawane zabiegowi, tylko czy golić bezpośrednie przed zabiegiem tak aby nie było żadnych włosków, czy np dzień lub dwa przed tak aby włoski zaczęły odrastać. Jak często stosować depilacje. czy po zabiegu gdy włoski zaczną odrastać trzeba je ponownie ogolić przed kolejnym zabiegiem czy nie.
Dziękuje dziewczyny z góry za wszystkie przydatne odpowiedzi i praktyczne porady.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: depilacja ciała Medisana IPL 800

Ja proponowałabym google smile albo instrukcję obsługi urządzenia.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Aga1500 napisał/a:

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tu nowa i też jestem nowa w stosowaniu depilacji IPL, używam MEDISANA IPL 800. No jeszcze nie używam bo dokładnie nie wiem jak mam za to się zabrać. Proszę o praktyczne porady. Wiem, ze przed zabiegiem muszę tradycyjnie ogolić miejsca poddawane zabiegowi, tylko czy golić bezpośrednie przed zabiegiem tak aby nie było żadnych włosków, czy np dzień lub dwa przed tak aby włoski zaczęły odrastać. Jak często stosować depilacje. czy po zabiegu gdy włoski zaczną odrastać trzeba je ponownie ogolić przed kolejnym zabiegiem czy nie.
Dziękuje dziewczyny z góry za wszystkie przydatne odpowiedzi i praktyczne porady.

Zakładam, że dołączono instrukcję obsługi wiec powinnaś postępować zgodnie z nią. Sama mam urządzenie IPL innej firmy ale myślę że działa na tej samej zasadzie. Goli się włoski przed zabiegiem i nie czeka aż odrosną bo o to w tym chodzi, żeby wiązka trafiała w cebulkę wlosową uszkadzajac ją i zapobiegając odrastaniu wlosa a nie skupiała się na odrastającym włosku. Także po goleniu wykonuję zabieg. Przed kolejnym zabiegiem gdy czesc włosków odrosla (bo odrastają i potrzeba iles powtórzeń zabiegu zeby przestaly) oczywiście znowu musisz ogolić depilowane miejsce. Czyli przed każdą depilacją skóra musi być ogolona.
Co do częstotliwości to ja robiłam zabieg co dwa tygodnie na początku, potem co miesiac a teraz robię raz na pol roku tzw zabieg przypominający bo w zasadzie odrastają tylko jakieś pojedyncze sztuki i to w bardzo wolnym tempie. Ale tak jak pisałam na początku, zacznij od przeczytania  instrukcji.
No i taka uwaga. Im jaśniejsza skóra i ciemniejsze włoski tym zabieg skuteczniejszy. Także zero opalania tymbardziej że to jest przeciwskazaniem do zabiegu. Dlatego takie zabiegi najlepiej wykonywać właśnie wiosną gdy jeszcze nie ma takiej ekspozycji skory na słońce.

4

dziękuję Ci bardzo feniks35. O to właśnie mi chodziło. Dziękuję.

5

Aga1500 napisał/a:

dziękuję Ci bardzo feniks35. O to właśnie mi chodziło. Dziękuję.

Nie ma sprawy wink

6 Ostatnio edytowany przez Symbi (2021-04-07 11:05:37)

Ja super rezultaty otrzymałam po depilacji woskiem i depilatorze IPL, aczkolwiek innej firmy. Zgodnie z instrukcją dzień przed robiłam depilację - łydki woskiem w rolce, bikini woskiem twardym, następnego dnia IPL. Po trzecim użyciu IPL na bikini w drugim tygodniu po zabiegach nie ma odrostów . Na łydkach niedobitki. Zgodnie z instrukcją zabiegi robiłam co dwa tygodnie. W sumie trzy razy.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » depilacja ciała Medisana IPL 800

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021