COSMELAN 2 na przebarwienia. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » COSMELAN 2 na przebarwienia.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: COSMELAN 2 na przebarwienia.

WITAM SERDECZNIE.
Z góry proszę o odpowiedzi osoby, które miały to na własnej skórze.

Jak wiadomo Cosmelan jest to zabieg za +-1500zł, gdzie pierwszy etap to maska a drugi to maść (sama maść to koszt ok 500zł). I tu pojawia się moje pytanie. Czy któraś z Was stosowała TYLKO KREM Cosmelan 2 BEZ Cosmelan 1 czyli tej maski? Na innej stronie kilka osób twierdzi, że pomaga jednak szukam informacji wszędzie gdzie to możliwe. Wiem, że powinno się zrobić ten zabieg ale niestety w najbliższym czasie fundusze na to nie pozwolą (sam Cosmelan 2 to już wydatek). Jeszcze się uczę więc chyba rozumiecie. Tak więc kto stosował SAM COSMELAN 2? Jakich można spodziewać się efektów?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.

Kremu nie stosowałam więc w temacie skuteczności niepełnej kuracji nie pomogę... ale przy okazji zapytam...
Czy rzeczywiście masz tak mocne przebarwienia, że nic innego nie jest w stanie Tobie pomóc ? Co stosowałaś i co u Ciebie nie przyniosło efektów ?

3

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.

Chodzi o przebarwienia potrądzikowe, nie jest ich jakoś strasznie dużo ale są bardzo widoczne. Domowe peelingi (kwasy) robię od dawna i nie przynoszą żadnych efektów. Byłam również u kosmetyczki na laserze PTF (takie błyski światła). Według pani robiącej zabiegi na moje plamy miały wystarczyć 3 do 5 zabiegów. Ja byłam na 9 i efektów zero... O takich rzeczach jak maści od dermatologa nawet nie wspominam bo przez kawał czasu je stosowałam i nic. Kremy typu noscar również mam za sobą. Nic innego nie przychodzi mi do głowy poza laserem PIXEL i właśnie Cosmelan. Najgorsze jest to, że nie mam żadnych "dziur" czy wgłębień w twarzy tylko te czerwone przebarwienia, który powinny schodzić stosunkowo łatwo w porównaniu z bliznami a mi nic nie pomaga sad

4

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.

Żeby z czerwonymi plamami było  tyle zabawy i żadnych efektów... dziwne...
Jakich kawasów używałaś  w domu  i w jakich stężeniach ?

5

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.

Kwas glikolowy (koleżanka ucząca się na kosmetyczkę go poleciła i w internecie piszą, że jest najlepszy na przebarwienia). Stężenia od 10% do 35%. 35% to już chyba max do zastosowania w domu . Po zejściu bardzo mocnego zaczerwienienia przebarwienia jak były tak są. Peelingi w odpowiednich odstępach czasowych, wszystko zgodnie z zaleceniami.
Przed kwasem glikolowym używałam kwasu kojowego i tu również nic.
Był również peeling kawowy i sok z cytryny ale to dawno temu.
W internecie ludzie piszą, że takie peelingi pomagają nawet na dołki w buzi a mi nawet przebarwień nie ruszą sad

Więc szczerze mówiąc próbowałam chyba wszystkiego oprócz lasera Pixel i zabiegu Cosmelan. Miałam również jeden zabieg mikrodermabrazji i tutaj wiem, że po jednym nie można się spodziewać efektów ale ceny są wysokie i podliczając ile bym musiała na to wydać to wyjdzie mi na to samo co np. laser, który ma znacznie lepsze opinie.
I tu doszłam do tego Cosmelan ale na cały zestaw (ok1600zł) nie mogę sobie pozwolić.

6

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.

Wiesz... mam wrażenie, że wszystko to do tej pory robiłaś (kwas glikolowy, kojowy, sok z cytryny)  to doskonale sprawdza się w leczeniu przebarwień ale tych ciemnych, a nie czerwonych pozostających po wygojonym wyprysku...
Oprócz kremu noscar, czy coś jeszcze stosowałaś ze specyfików typowo gojących blizny ?

7

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.

W tej chwili ciężko sobie przypomnieć, był Skinoren, był jego polski odpowiednik (nie pamiętam nazwy). I tymi maściami smarowałam się bardzo długo. Później był Noscar. Myślałam o Cepanie ale dermatolog mi zabroniła (często powoduje nawrót trądziku). Właściwie to chyba tyle. Oczywiście wszystko stosowałam odpowiednio długo, nie jest tak, że smarowałam tydzień i stwierdziłam "to na mnie nie działa"

Słyszałaś może o kremie unitone 4 isis pharma z hydrochinonem? Poleciła mi go kobieta z innego forum. Swoją drogą ma oceny bardzo dobre ale taki Skinoren czy Noscar również ma...
Ale ja jakoś nie wierzę żeby takie kremy mi pomogły jak laser u kosmetyczki zawiódł. Stąd moje pytania o takie wynalazki. I nie ukrywam, że czas goni bo np. takich kwasów późną wiosną czy latem nie zrobię.

Szczerze mówiąc jestem załamana bo walczę z tym już chyba dłużej niż z samym trądzikiem.

8 Ostatnio edytowany przez Volver (2015-02-04 20:28:42)

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.

Jesteś  w stanie napisać do mnie na priv ? Adres powinien być jak wejdziesz w mój nick.
U Ciebie takiej możliwości wysłania wiadomości prywatnej nie widzę, bo bym napisała...

9

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.
Volver napisał/a:

Jesteś  w stanie napisać do mnie na priv ? Adres powinien być jak wejdziesz w mój nick.
U Ciebie takiej możliwości wysłania wiadomości prywatne nie widzę, bo bym napisała...

"Użytkownik do którego próbujesz wysłać email zablokował opcje wysyłania."
Takie coś jest jak próbuję kliknąć Twój e-mail.
W sumie jak nie wiesz jak to odblokować (bo ja nie wiem tongue) to napisz tu może innym się przyda.

I zapraszam pozostałych do dyskusji, wiele osób ma taki problem może znajdziemy jakiś złoty środek.

10

Odp: COSMELAN 2 na przebarwienia.

Złotych środków nie ma... temu służy jedno, innemu drugie... wink
Nie wiem dlaczego nie można wysłać do mnie wiadomości, jeszcze nie tak dawno nie było  z tym problemu. Napisz proszę na v1971@wp.pl

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » COSMELAN 2 na przebarwienia.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024