Faceci też plotkuja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 118 ]

1 Ostatnio edytowany przez wasyl (2021-02-20 22:11:18)

Temat: Faceci też plotkuja

Dobry wieczór,
Tak siedzę przy piwku z kolegą i gadamy. Mężczyźni to plociuchy. Przykład z dzisiejszego dnia z pracy. Jak to na budowie sami faceci. Młody powiedział że się żeni i przyniósł zaproszenie na ślub. Inny kolega zapytał że średnia siostra się zenisz.  Młody nie  odpowiedział lub przytaknal .  Nie pamiętam dokładnie. Dopiero potem wyszło że z młodszą co ma panna dziecko. Czemu młody nic nie odpowiedział? Po co zenic się jak się wstydzi?
Kobitki i nie tylko proszę o wypowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2021-02-20 22:11:43)

Odp: Faceci też plotkuja
wasyl napisał/a:

Dobry wieczór,
Tak siedzę przy piwku z kolegą i gadamy. Mężczyźni to plociuchy. Przykład z dzisiejszego dnia z pracy. Jak to na budowie sami faceci. Młody powiedział że się żeni i przyniósł zaproszenie na ślub. Inny kolega zapytał że średnia siostra się zenisz.  Młody nie odpowiedział.  Dopiero potem wyszło że z młodszą co ma panna dziecko. Czemu młody nic nie odpowiedział? Po co zenic się jak się wstydzi?

Ja się nie dziwię. Też bym się wstydziła, gdybym miała w kręgu znajomych takiego głąba jak ty. A tak poza tym; nie pij tyle.

3 Ostatnio edytowany przez wasyl (2021-02-20 22:14:45)

Jedno piwko od stycznia.   Co to jest. Po co zenic się jak żonki się wstydzi?

4

wasyl napisał/a:

A co to ma do rzeczy czy to średnia siostra czy młodsza?
Żeni się dla siebie, a nie dla Was i Waszych plot. Zwyczajnie nie chciał o prywacie mówić i już.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-02-21 17:19:33)

Lady Loka napisał/a:
wasyl napisał/a:

A co to ma do rzeczy czy to średnia siostra czy młodsza?
Żeni się dla siebie, a nie dla Was i Waszych plot. Zwyczajnie nie chciał o prywacie mówić i już.

Wstydził się że to panna z dzieckiem.  Bo chłopaki znają jej rodzinę. Inne rzeczy mówił .
Zresztą to nie ważne dla mnie. Nie mój cyrk. Dobrej nocy

Po co zenic się jak się żonki wstydzi? Wstydzi się że bierze pannę z dzieckiem  czy ja źle rozumuje? Bo inne prywatne rzeczy mówił.

6

Skoro nie Twój cyrk, to po co zakładasz wątek na ten temat?
Moim zdaniem źle rozumujesz. Po prostu są rzeczy o których nie chce się mówić.
Co jest niby złego, albo wstydliwego w wiązaniu się z panną z dzieckiem?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

7

Mogło wcale nie chodzić o to że się wstydzi a zwyczajnie chciał uniknąć dyskusji których wiedział że można się po Was spodziewać. Ja też nie będę na siłę zaczynała tematu mojego związku jeśli np wiem że moi rozmówcy nie trawią mojego faceta i zaczną się z niego podsmiewac i krytykować. I nie ma to nic wspólnego z tym że się go wstydzę, po prostu nie widzę czemu mam się wdawać w takie bezowocne dysputy

8

Moja żona powiedziała że jakby się jej wstydził toby nie zeniles się z nią. To argument za czy przeciw?

9

Ja nie wiem po co Tobie wgl te rzeczy wiedzieć? Będziesz razem z nimi w tym małżeństwie czy coś? Skoro się z nią żeni to najwidoczniej mu odpowiada i tyle powinno Ci starczyć, ja nie wiem po co ta cała rozkmina

10

wasyl napisał/a:

Kobitki i nie tylko proszę o wypowiedzi.

Ale o czym mamy się wypowiadać? O tym, że faceci to plotkarze, jak sugeruje tytuł, czy o tym, że udając, że Cię to nie interesuje, rozdmuchujesz jakiś sztuczny problem? Bo akurat to, że nie każdy z każdym ma ochotę rozmawiać o własnym życiu osobistym, jest dla mnie w pełni zrozumiałe i nie muszą za tym iść żadne głębsze powody.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

11

wasyl napisał/a:

Moja żona powiedziała że jakby się jej wstydził toby nie zeniles się z nią. To argument za czy przeciw?

To Ty w tym momencie jesteś największym plotkarzem i paplą. Co Cię to interesuje czy on się wstydzi czy się nie wstydzi?
Jakby nie chciał, to by się z nią nie żenił, a się żeni. Jego życie, jego sprawa, Ty się swoim zajmij.

12

Uważam że się wstydzi.  I pytam czy dobrze rozumuje

13

Jest milion wyjaśnień dlaczego odpowiedział tak a nie inaczej. Ty się uwiesiles jednego i z jakiegoś powodu wyhodowales niezdrowa rozkmine w temacie który powinien Ci zwisać i powiewać.....

14

Jeden przykład poprosze

15 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-02-21 19:33:03)

1. Doszło do zwykłej pomyłki (sam mówisz że nie wiesz nawet czy przytaknął, czy nie odpowiedział czy co się wgl stało, a plotki mają to do siebie że często przeinaczają fakty)
2. Uznał, że to oczywiste z która się żeni skoro podobno znacie ta rodzinę a z dziewczyną umawia sie chyba nie od dziś i myślał że Wasze pytanie to zwykła zaczepka do ponabijania się z "młodego"
3. Na prośbę narzeczonej nie rozmawia o ich związku z kumplami którzy mają o niej wyrobiona opinie więc Was zwyczajnie spławił
4. Jest nieśmiały w kwestii uczuć i nie lubi opowiadać o swojej relacji, chciał dać zaproszenie, usłyszeć "dzieki" i wrócić do pracy
5. Nie chciał wdawać się w dysputy wiedząc że jesteście wścibscy i będziecie oceniać bo to "panna z dzieckiem" i jako ze nie chce słuchać Waszych nieproszonych rad i ocen to ukrócił temat

Proszę bardzo, kilka pierwszych lepszych z brzegu

16

wasyl napisał/a:

Jeden przykład poprosze

Najprostszy na świecie - zachowuje swoją prywatność dla siebie i nie uważa za konieczne, żeby się Wam tłumaczyć.

17

Ale inne rzeczy tłumaczył np. Dotyczące ślubu,  wesela

18

I co z tego? Jedne rzeczy tłumaczył, a innych nie, czemu to tak roztrząsasz?
Przecież nie ma obowiązku spowiadać się wszystkim, ze wszystkiego.
Ty jesteś tym kolegą, czy może jakimś byłym tej dziewczyny?

It can only be accepted.

19

Dzięki za wszystkie posty.   W pracy i tak jest plota że wstydził się jej.

20

wasyl napisał/a:

Dzięki za wszystkie posty.   W pracy i tak jest plota że wstydził się jej.

I dobrze się czujecie z tym, że takimi plotami rzucacie? To takie dojrzałe no nie? Zamiast się cieszyć jego szczęściem, to jeszcze mu próbujecie dokopać. Może dlatego właśnie nie uważa za stosowne się z Wami wszystkim dzielić?

21

Paskudna mentalność, tyle mam do powiedzenia

22

On się wstydzi . Powinien twardo za nią stać.

23

Tak, tak. Na pewno, bo Ty tak powiedziałeś, to oznacza, że na pewno się jej wstydzi.

It can only be accepted.

24

Powinien stać za nią murem.  Inaczej nic dobrego z tego nie będzie.

25

wasyl napisał/a:

Powinien stać za nią murem.  Inaczej nic dobrego z tego nie będzie.

Ale właściwie dlaczego on ma jej bronić przed jakimiś byle plotkarzami z pracy, którzy wyciągają wnioski z dupy?
On się Wam nie musi tłumaczyć.

26

A co Ciebie tak interesuje powodzenie ich małżeństwa? Zainwestuj cała ta energię w doskonalenie własnego, wszyscy będą wówczas na wygranej pozycji - i młoda para będzie miała spokój, i Twoja żona zadowolona i Ty zajęty smile

27

Powinien z dumą powiedzieć z którą siostra . Jak facet dorosły A nie szczeniak co traktuje żonę jak śmieć od początku.

28 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-02-21 21:25:53)

Litości, Ty nawet nie pamiętasz dokładnie co on odpowiedział xD no ale nic, szkoda czasu

29 Ostatnio edytowany przez wasyl (2021-02-21 21:36:50)

Nic nie odpowiedział.  Nie sprostowal.  Poszło że że średnia.  Panna
Dziękuję i dobrej nocy

30

wasyl napisał/a:

Dziękuję i dobrej nocy

Część moich znajomych nie wie, że wychodzę za mąż i nie wie, że od ponad 3 lat jestem w związku.
Czy to jest równoznaczne z tym, że wstydzę się mojego faceta? Nie. Po prostu nie mam potrzeby dzielenia się prywatnym życiem ze wszystkimi.

Nie sprostował, widocznie nie odczuwa takiej potrzeby. To nic nie znaczy.

31

wasyl napisał/a:

Dziękuję i dobrej nocy

Jak dla mnie tytuł nieadekwatny do treści postu. No ale jeżeli mam jakoś dodać dwa do dwóch to myślę, że tak - FACECI, w których towarzystwie Ty się obracasz to wyjątkowi plotkarze. Nawet nie wiecie, co dokładnie kolega odpowiedział, a dopisujecie własne historie. W końcu o co chodzi? O to, czy jesteście plotkarzami (na co już odpowiedziałam), czy o to, że kolega niby wstydzi się swojej żony? Bo myślę, że akurat zna Was i wie, jakiej reakcji może się po Was spodziewać (jak widać ma rację), więc woli uchronić swoją przyszłą żonę przed wścibskimi nosami i komentarzami. Serio nie macie innych zajęć na tej budowie? Zapewne młodzi ludzie jesteście, a zaściankowi... Podniecacie się własnymi urojonymi plotkami.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

Przed przeczytaniem skonsultuj się  lekarzem lub farmaceutą, gdyż każde słowo niewłaściwie zinterpretowane zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

32

Chciałabym, Wasylu, zauważyć, że w pierwszym poście zadałeś pytanie, na które właściwie sam sobie odpowiedziałeś:

wasyl napisał/a:

Czemu młody nic nie odpowiedział? Po co zenic się jak się wstydzi?

Teraz już tylko w to brniesz, oczywiście zakładając, że Twoja teoria jest jedyną słuszną.
I tak szczerze, to Twoje rozważania budzą mój niesmak. Już wcześniej ktoś zasugerował, a ja dołączę, że może lepiej byłoby, gdybyś zamiast plotkami, zajął się swoim życiem.

Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

33 Ostatnio edytowany przez wasyl (2021-02-22 09:44:26)

Dzięki za wszystkie posty.  Poprostu szkoda mi tej dziewczyny.

34

No jasne to wszystko z troski. Mhm, pewnie

35

wasyl napisał/a:

Dzięki za wszystkie posty.  Poprostu szkoda mi tej dziewczyny.

A mnie szkoda Ciebie, ze tak bardzo nudne masz zycie i musisz zajmowac sie zyciem innych.

36

Czasy gdy bycie panną z dzieckiem było czymś wstydliwym dawno minęły i nie wrócą.
Tak samo jak związek z kobietą posiadającą dziecko.
Dziś ogrom par ma dziecko nie mając ślubu, rozstają się, zawierają nowe związki. Normalka.
Nawet starych babć to nie bulwersuje. A mogłoby bo pamiętają jak było w czasach ich młodości.

Moim zdaniem węszysz aby zabłysnąć przed kolegami jaki to z ciebie znawca ludzkiej psychiki.
Wmawiasz komuś coś co nie miało miejsca.
Gdyby chłopak się wstydził to nie zapraszałby na ślub kolegów z pracy tylko wziąłby cichaczem i dodatkowo zmienił pracę, miejsce zamieszkania.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

37

Kleoma napisał/a:

Czasy gdy bycie panną z dzieckiem było czymś wstydliwym dawno minęły i nie wrócą.
Tak samo jak związek z kobietą posiadającą dziecko.
Dziś ogrom par ma dziecko nie mając ślubu, rozstają się, zawierają nowe związki. Normalka.
Nawet starych babć to nie bulwersuje. A mogłoby bo pamiętają jak było w czasach ich młodości.

Moim zdaniem węszysz aby zabłysnąć przed kolegami jaki to z ciebie znawca ludzkiej psychiki.
Wmawiasz komuś coś co nie miało miejsca.
Gdyby chłopak się wstydził to nie zapraszałby na ślub kolegów z pracy tylko wziąłby cichaczem i dodatkowo zmienił pracę, miejsce zamieszkania.

Masz rację... mówisz jak moja żona. A w pracy co widać choćby dzisiaj  szukają sensacji A ja głupi też.

38

Przyznaję się do błędu. 
Młody ozenil sie. W życiu nie widziałem to takim szczęśliwym.
Chyba się myliłem mówiąc że wstydził się żony.

39

wasyl napisał/a:

Przyznaję się do błędu. 
Młody ozenil sie. W życiu nie widziałem to takim szczęśliwym.
Chyba się myliłem mówiąc że wstydził się żony.

alleluja.
Nauczyło Cię to coś?

40

I super, niech im tak pozostanie smile.

Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie, aby się z kimś związać, a potem się tej osoby wstydzić. Młody okazał się być całkiem rozsądny, nie komentując osobistych wyborów.

41 Ostatnio edytowany przez wasyl (2021-03-04 18:19:03)

Tak mam nauczkę.
Szczerze dalej  nie wiem czemu młody tak zrobił ( przytaknal lub przemilczal że to młodszą siostra). Przecież nikt mu nie komentował w twarz tylko ploteczki były za plecami.  I tak ludzie się dowiedzieli.
Powiem więcej to wygląda z boku  jakby jej się wyparl wyrzekles do kumpli A potem z nią spał. To z to hipokryzja.

42

wasyl napisał/a:

Tak mam nauczkę.
Szczerze dalej  nie wiem czemu młody tak zrobił ( przytaknal lub przemilczal że to młodszą siostra). Przecież nikt mu nie komentował w twarz tylko ploteczki były za plecami.  I tak ludzie się dowiedzieli.
Powiem więcej to wygląda z boku  jakby jej się wyparl wyrzekles do kumpli A potem z nią spał. To z to hipokryzja.

Dalej nie rozumiesz. Niczego nie rozumiesz.

43

Tak nie rozumiem.  Mam wyrzuty sumienia że nie porozmawialem z nim.  Nie można wstydzić się żony.

44

wasyl napisał/a:

Tak nie rozumiem.  Mam wyrzuty sumienia że nie porozmawialem z nim.  Nie można wstydzić się żony.

Za to bardzo można się wstydzić wścibstwa, wtykania nosa w cudze życie, i roszczenia sobie praw, do komentowania tego. Tego można się wstydzić bardzo, bardzo mocno.
Zastanawiałeś się może nad tym?

It can only be accepted.

45

Czyli nie powiedział bo wscibstwo i płotki? Nie wyparl się jej bo na zaproszeniu było kto dokładnie? Tylko nie komentował bo wiedział że już dociekania są?

46

wasyl napisał/a:

Czyli nie powiedział bo wscibstwo i płotki? Nie wyparl się jej bo na zaproszeniu było kto dokładnie? Tylko nie komentował bo wiedział że już dociekania są?

Słuchaj. Chodzi o to, że to nie jest Twoja sprawa. Nie chciał Wam nic mówić to nie powiedział. Jakby chciał, to by powiedział.
A dlaczego nie powiedział, to jest jego sprawa. Jego motywacje. Daj mu wreszcie święty spokój. Ma fajną żonę, cieszy się, to niech sam sobie żyje swoim życiem a Ty zacznij żyć swoim zamiast być wścibski i na dodatek potwornie upierdliwy.

47

wasyl napisał/a:

Jak Ci to nie daje spać, to może po prostu zapytaj o to u źródła?

Moim zdaniem podejrzanie dużo uwagi temu poświęcasz. Facet się ożenił, jest szczęśliwy, a Ty szukasz problemu tam, gdzie go nie ma.

48 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-03-04 21:35:31)

wasyl napisał/a:

Przecież nikt mu nie komentował w twarz tylko ploteczki były za plecami.

No nie bo jak plotki za plecami zamiast w twarz to już w porządku big_smile

49 Ostatnio edytowany przez wasyl (2021-03-04 21:35:57)

Wstydzi się. Bo przemilczal  że to średnia siostra.  A ślub to szopka. Były już komentarze i dociekania.  Kolega zapytał wprost.  Nie odpowiedział.

50 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-03-04 21:36:03)

wasyl napisał/a:

Wstydzi się. Bo przemilczal  że to średnia siostra.  A ślub to szopka.

No przecież pisałeś że na ślubie szczęśliwy i zmieniłeś zdanie

Poza tym wasyl powiedz mi bo jakoś mi to umyka - po co on miałby wypierać się z która bierze ślub skoro rozdaje Wam zaproszenia na których wymienieni są młodzi z imienia i nazwiska a Wy wszyscy na tym ślubie będziecie osobiście? To tak jakby ukrywać że się ma firmę a jednocześnie reklamować ja na każdym billboardzie w mieście wraz ze zdjęciem własnej twarzy

51 Ostatnio edytowany przez wasyl (2021-03-04 22:10:01)

Kumpel dociekal ze średnia siostra się zenisz.  Młody nie odpowiedział .
Wstydził się że to kobieta z bagażem doświadczeń.
Wstydził się jej przeszłości albo nie chciał tego tłumaczyć wiedząc że już jest plotka i że kumpel weszy sensacje.

52

Jeśli się upierasz, że tak trafnie czytasz myśli i intencje, to chyba nie sprawi Ci zbyt dużego kłopoty przepowiedzenie dla mnie najbliższych liczb w Totka? Może być też Eurojackpot, tylko napisz na priv, żebym nie musiała się dzielić wygraną.

It can only be accepted.

53

Niezła ironia.

54

wasyl napisał/a:

Kumpel dociekal ze średnia siostra się zenisz.  Młody nie odpowiedział .
Wstydził się że to kobieta z bagażem doświadczeń.
Wstydził się jej przeszłości albo nie chciał tego tłumaczyć wiedząc że już jest plotka i że kumpel weszy sensacje.

Wasyl, ale powiedz mi jedno. Dlaczego to, że nie odpowiedział miałoby od razu znaczyć, że się jej wstydzi?

Jakby się wstydził, to by Wam nic nie mówił i nie zapraszał Was na ślub. Widocznie facet po prostu nie miał potrzeby tłumaczenia Wam, skoro zachowujecie się gorzej niż stare baby na jarmarku.

55 Ostatnio edytowany przez wasyl (2021-03-04 22:42:26)

Pani też pisze z sensem i z argumentami.  Chodzi mi o to jak to wygląda z boku.

56

Loka pisze z sensem ale jasnowidzem chyba nie jest żeby zajrzeć temu chłopakowi do głowy i odpowiedzieć "konkretnie i na temat" tak lub nie

57

No nie jestem, ale co kogoś z zewnątrz interesuje to, z jakich powodów on o tym nie mówi? Nie mówi to nie mówi, po co dorabiać ideologię.

Ja już pisałam wcześniej - masa moich znajomych o moim ślubie dowie się jak zmienię nazwisko na fejsie. Czy to od razu oznacza, że się wstydzę mojego faceta? Nie. Po prostu nie mam potrzeby omawiać wszystkiego ze wszystkimi. To naprawdę nie jest takie skomplikowane.

58

wasyl napisał/a:

Pani też pisze z sensem i z argumentami.  Chodzi mi o to jak to wygląda z boku.

Jeśli chodzi o to jak to wygląda z boku, to przecież co najmniej kilka osób wyraziło swoją opinię, że zupełnie normalnie i że nie wydaje się, żeby się wstydził, choćby dlatego, że NIE ma ku temu żadnych przesłanek. To Wy robicie z tego jakąś niezrozumiałą sensację.
Jeśli jego wybranką jest panna z dzieckiem, a dla Was jest to powód do plotek, to można zapytać gdzie Ty żyjesz i czy aby na pewno w tej epoce? 

Ty jednak zachowujesz się jakbyś tych opinii nie czytał, ewentualnie nie przyjmował do wiadomości, uparcie forsując swoją jedynie słuszną teorię.

59

Jeżeli przytaknal że to średnia siostra to znaczy że się wstydzi . Czyli powiedział że się żeni z inna niż na zaproszeniu.  Tak rozumuje.

60

wasyl napisał/a:

Jeżeli przytaknal że to średnia siostra to znaczy że się wstydzi . Czyli powiedział że się żeni z inna niż na zaproszeniu.  Tak rozumuje.

Nie, to nie znaczy, że się wstydzi.

Posty [ 1 do 60 z 118 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021