Duża Różnica - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Duża Różnica

Jest to dość krepujaca sytuacja ale mam takie pytanie czy jest to normalne że penis w spoczynku jest bardzo ale to bardzo mały gdy w wzwodzie jest normalnych rozmiarów ja mam właśnie taką sytuację mogę więcej napisać w wiadomości prywatnej jak to wygląda z tego względu że naprawdę jest to krepujaca sytuacja  dla mnie i nie chcę więcej pisać na forum ogólnym

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2021-01-23 22:04:04)

Odp: Duża Różnica

Masz zapewne ochotę zdjęć powysyłać Paniom. Świntuszek smile . Btw, tak jest z reguły że w spoczynku jest znacznie mniejszy ale przecież w akcji się sprawdzi więc gdzie problem?

3

Janix2 napisał/a:

Masz zapewne ochotę zdjęć powysyłać Paniom. Świntuszek smile . Btw, tak jest z reguły że w spoczynku jest znacznie mniejszy ale przecież w akcji się sprawdzi więc gdzie problem?

Jak byś wiedział dokładnie jak wygląda ta różnica to sam byś się zdziwił

4 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2021-01-23 22:17:04)

Mlody 2020 napisał/a:
Janix2 napisał/a:

Jak byś wiedział dokładnie jak wygląda ta różnica to sam byś się zdziwił

Do czego Ci potrzebny penis w spoczynku? Kobiety jeżeli już, to interesuje w gotowości, w zwodzie. Dla jasności, nie chcę go oglądać i nic nie przysyłaj na priv.
Widziałem gości z penisami po 3-4 cm w spoczynku a w wzwodzie z 17 cm. Poczekaj aż może Panie się wypowiedzą.

5

Nie ma co Janix2 tak naprawdę dodawać, bo to co napisałeś to prawda i tak właśnie jest.
Młody, w czym masz problem? Ze w spoczynku taki mały? No i? Często tak właśnie jest, ze mały w spoczynku dużo rośnie, a taki większy juz znacznie się nie powiększa, także to normalne i nie masz czym się przejmować smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

6 Ostatnio edytowany przez Gary (2021-01-23 23:25:55)

Pewna dziewczyna wygłaszała taką mądrość, że są dwa rodzaje penisów:     jedne są małe w spoczynku, a potem rosną w oczach do normalnych rozmiarów,                   a drugie nie rosną tak bardzo, tylko podnoszą się "jak semafory".

Nie znam się na penisach, ale wg mnie ta dziewczyna się pomyliła... Po prostu te drugie, co mało rosną i tylko się podnoszą jak semafory, to są penisy, które się już trochę podnieciły... bo najpierw jest mały, potem rośnie, a potem robi się sztywno i penis się podnosi w górę.

Więc wyluzuj Młody... I co Cię boli? Kąpiel z żołnierzami gołymi pod prysznicem? Czy chodzisz nago kąpać się na morsa i po wyjściu z morza penis jest mały?

Wpisz do google    "apollo rzeźba".

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

7

google grafika polecam żeby porównać czy to co ci dynda mieści się w granicach normy smile

w spoczynku penisy są na ogół małe i do tego brzydkie tongue
więc luzuj.

8

Gary napisał/a:

Pewna dziewczyna wygłaszała taką mądrość, że są dwa rodzaje penisów:     jedne są małe w spoczynku, a potem rosną w oczach do normalnych rozmiarów,                   a drugie nie rosną tak bardzo, tylko podnoszą się "jak semafory".

Nie znam się na penisach, ale wg mnie ta dziewczyna się pomyliła... Po prostu te drugie, co mało rosną i tylko się podnoszą jak semafory, to są penisy, które się już trochę podnieciły... bo najpierw jest mały, potem rośnie, a potem robi się sztywno i penis się podnosi w górę.

Więc wyluzuj Młody... I co Cię boli? Kąpiel z żołnierzami gołymi pod prysznicem? Czy chodzisz nago kąpać się na morsa i po wyjściu z morza penis jest mały?

Wpisz do google    "apollo rzeźba".

Gary, i tu się mylisz, ta pewna dziewczyna miała jednak rację. Będąc w wojsku, mieliśmy kolegę który swym przyrodzeniem wpędzał nas wszystkich podczas kąpieli w kompleksy. Jak się okazało, na "baczność" wcale nie był dużo większy, no cóż życie.

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

9

Teufel napisał/a:

Gary, i tu się mylisz, ta pewna dziewczyna miała jednak rację. Będąc w wojsku, mieliśmy kolegę który swym przyrodzeniem wpędzał nas wszystkich podczas kąpieli w kompleksy. Jak się okazało, na "baczność" wcale nie był dużo większy, no cóż życie.

Bo nie ma na to wzoru matematycznego i nie jest tak:
- w spoczynku 5 cm w gotowości 15 cm
- w spoczynku 10 cm w gotowości 30 cm.
Duże penisy w zwisie mało zwiększają swoją długość w przeciwieństwie do małych. Oczywiście są wyjątki, zaburzenia itp.

10

Po co ci duży penis w spoczynku? Ja bym to widział wręcz jako za przeszkodę, no może nie licząc pryszniców w wojsku big_smile

11

Britan napisał/a:

Po co ci duży penis w spoczynku? Ja bym to widział wręcz jako za przeszkodę, no może nie licząc pryszniców w wojsku big_smile

Jak wyjdzie z łazienki zestresowany przed seksem, to erekcji nie będzie, więc aby chociaż w spoczynku "nie było siary" (copyright Misinx smile smile   ).

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

12

sosenek napisał/a:

w spoczynku penisy są na ogół małe i do tego brzydkie tongue
więc luzuj.

Żeby to jeszcze wszystko jakoś wyglądało
https://lh6.googleusercontent.com/--XB22tqWk9E/TWyyR9aurRI/AAAAAAAAHXw/GCEYVN-_3hk/s400/Blobfish.jpg

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

13

Stany penisa są trzy:
- mikry - z powodu mrozu, chłodu, zimnego Bałtyku, kurczy się, jakby chciał się schować w ciele, gdzie cieplej, budzi szczere rozbawienie u Pań
- spoczynku - normalny męski zwis letni, dla każdego inny, Panie mają różne podejście, moja lubi na takim zaczynać
- wzwód - podobno balsam dla kobiecych oczu.

Taki mały jest bardzo praktyczny....wyobraźcie sobie kłopoty z dużym w czasie jazdy na rowerze smile
I jeszcze ten zachwyt kobiety, gdy widzi jak rośnie, rośnie...i jeszcze rośnie....

15

Eee chyba przesadzacie.

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

16

A czy autor tego posta nie jest przypadkiem tym który później w wyżej wspomnianej wiadomosci prywatnej wysyła babkom zdjęcia swojego Mietka wraz z rozmiarami?

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

17

adela 07 napisał/a:

A czy autor tego posta nie jest przypadkiem tym który później w wyżej wspomnianej wiadomosci prywatnej wysyła babkom zdjęcia swojego Mietka wraz z rozmiarami?

Omg dopiero teraz sobie uświadomiłam, skąd mi się jego nick kojarzy.
Bleh.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

18

Lady Loka napisał/a:
adela 07 napisał/a:

Bleh.

To bardzo możliwe, Mietka nie zdążył wysłać, bo uprzedziłam, że nie interesują mnie, jak to nazwał "intymne rozmowy".

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

19

niepodobna napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
adela 07 napisał/a:

Bleh.

To bardzo możliwe, Mietka nie zdążył wysłać, bo uprzedziłam, że nie interesują mnie, jak to nazwał "intymne rozmowy".

Mnie też nie, bo jak napisał, czego chce, to wrzuciłam w spam.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

20

O kurczę... nie wiedziałem, że tak "wyrafinowany odważny podrywacz" grasuje na netkobietach... smile smile

21

Gary napisał/a:

O kurczę... nie wiedziałem, że tak "wyrafinowany odważny podrywacz" grasuje na netkobietach... smile smile

A jaki skrupulatny!
Z profilu, au face...

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

22 Ostatnio edytowany przez Mlody 2020 (2021-01-30 12:55:47)

Jak byś wiedział dokładnie o co chodzi jak to wygląda to inaczej byś pisał naprawdę Janix2

23

Ale co to za różnica jaki jest w spoczynku? Do czego Ci on duży w spoczynku?? big_smile

24 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2021-01-30 13:35:18)

Mlody 2020 napisał/a:

Jak byś wiedział dokładnie o co chodzi jak to wygląda to inaczej byś pisał naprawdę Janix2

He he...chciałeś napisać Widział a nie wiedział smile ale się pomyliłeś? Nic nie wysyłaj !!! Nie rozumiesz po polsku???

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018