Kondom się ściągnął - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Kondom się ściągnął

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Kondom się ściągnął

Wiem ze było pewnie multum takich sytuacji ale nie znalazłem takiego przypadku jak mój. Kochałem się z moja dziewczyna 2 dni temu i chciałem skontrolować czy jest gumka na swoim miejscu wyciągnąłem ja powoli i się okazało ze ściągnęła się. Była na początku  zasłonięta wargami. Pamietam ze nie czułem żebym wkładał pare razy bez gumki wiec musiała się ściągnąć jak go wyjmowalem (mój błąd ze nie trzymałem pierścienia prawda). Dziewczyna szybko wyjęła prezerwatywę. Wytrysku nie było, ten płyn co leci zawsze w początkowych fazach podniecenia to poleciał ale na początku przed założeniem gumki i go od razu wytarłem chusteczka. Jak patrzyliśmy to w kondomie nic nie było oraz nie był pęknięty. Dziewczyna także nie ma dni płodnych. Czy jest czym się martwić ? Nie chce iść z dziewczyna po tabletkę po bo jak była z poprzednim chłopakiem i zażyła ją to wyładowała w szpitalu i nie chce jej stresować jeszcze bardziej.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Gary (2021-01-20 16:23:24)

Odp: Kondom się ściągnął

Na 99.9999999999999% nie jesteście w ciąży.

Naucz się zakładać gumę -- ona się łapie skóry i nie ma szans jej nawet na siłę zerwać.

https://www.netkobiety.pl/t108069.html#p3177376

3

Gary napisał/a:

Naucz się zakładać gumę -- ona się łapie skóry i nie ma szans jej nawet na siłę zerwać.

Trzeba też wiedzieć, że gumki mają różne rozmiary. Jeśli będzie za duża, to ryzyko, że się zsunie mimo wszystko znacząco wzrasta.

4

szansa minimalna, zwłaszcza jak nie była to dokładnie owulacja, więc chyba trzeba wyluzować

5

Ela210 napisał/a:

szansa minimalna, zwłaszcza jak nie była to dokładnie owulacja, więc chyba trzeba wyluzować

Czyli można się nie przejmować ? Bo narazie nic nie mówiłem dziewczynie żeby jej nie martwić i ją zalewaniem ze jest wszystko git.

6

Rafał284 napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Czyli można się nie przejmować ? Bo narazie nic nie mówiłem dziewczynie żeby jej nie martwić i ją zalewaniem ze jest wszystko git.

A to jest akurat największa głupota jaką mogłeś zrobić, bo gdyby się okazało, że sytuacja byłbu potencjalnie zagrażająca ciążą, to niemówieniem praktycznie zabrałeś jej szansę na skuteczne zażycie tabletki po. Jeżeli tabletka byłaby potrzebna.

7

Lady Loka napisał/a:
Rafał284 napisał/a:
Ela210 napisał/a:

A to jest akurat największa głupota jaką mogłeś zrobić, bo gdyby się okazało, że sytuacja byłbu potencjalnie zagrażająca ciążą, to niemówieniem praktycznie zabrałeś jej szansę na skuteczne zażycie tabletki po. Jeżeli tabletka byłaby potrzebna.

Źle ubrałem słowa powiedziałem dziewczynie to samo co napisałem.

8

Z opisu wynika, że szansa minimalna, a najwyżej zostaniesz tatusiem big_smile.

9

Verdnal napisał/a:

Tego bym chciał uniknąć najgorsze jest to ze test by można robić po 72h a tabletkę po można wziąć do 72h. Tez nie chce żeby brała bez powodu żeby nie wyładowała znow w szpitalu.

10

Rafał284 napisał/a:

Tego bym chciał uniknąć najgorsze jest to ze test by można robić po 72h a tabletkę po można wziąć do 72h. Tez nie chce żeby brała bez powodu żeby nie wyładowała znow w szpitalu.

Uważam jak poprzednicy, czyli że szansa na ciążę w opisanym przypadku wydaje się na tyle niewielka, że na miejscu Twojej partnerki nie ryzykowałabym przyjmowania tabletki po.

W przyszłości bądźcie jednak bardziej uważni, jeśli nie czujecie się jeszcze gotowi na zostanie rodzicami wink.

11

Rafał284 napisał/a:
Verdnal napisał/a:

Test to po 14 dniach, a nie 72h.
Po 72h to nic nie wyjdzie, a jeżeli jakiś producent twierdzi, że test wtedy wyłapie ciąże to najnormalniej w świecie oszukuje.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Kondom się ściągnął

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024