Szukam kumpelki z Warszawy 30+ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Szukam kumpelki z Warszawy 30+

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Szukam kumpelki z Warszawy 30+

Cześć dziewczyny,
Od początku pandemii przeszłam na pracę zdalną, sporadyczne wpadam do biura. Nie sądziłam, że tak bardzo będzie mi brakowało codziennych kontaktów z ludźmi i rozmów przy ekspresie do kawy smile. Obecnie mieszkam sama, z facetem rozstałam się jeszcze przed pandemią. Co tu dużo mówić, wszystko to sprawiło, że moja towarzyska dusza nie jest ostatnio w najlepszej kondycji. Wszystko jest w jakimś zawieszeniu i strasznie mnie to wkurza. Rzuciłam się jak pewnie większość w wir pracy.

Może dziwnie to zabrzmi, ale szukam koleżanki, kumpelki, jednym słowem babskiego towarzystwa. Kogoś kto jest w podobnej sytuacji do mojej. Może akurat będziemy nadawały na tych samych falach i nawiążemy jakąś fajną znajomość. Dziwnie mi zamieszczać takie ogłoszenie, a z drugiej strony pomyślałam sobie dlaczego nie, w końcu czasy też są dość nietypowe. Wiem, że nie ma teraz możliwości żeby spotykać się na wino i ploteczki w knajpie ale można spotkać się któregoś dnia na jakiś spacer i trochę się przewietrzyć.

Może któraś z Was ma podobnie, może też brakuje Wam babskiego towarzystwa i kontaktu z realnymi ludźmi, a nie wiecznych służbowych rozmów na Teamsach. Mieszkam w Warszawie, mam 39 lat, pracuję w mediach. Jeśli dorzucić do tego garść poczucia humoru to daję się lubić smile. A tak serio po prostu jestem dziewczyną, która znowu chciałaby zacząć się uśmiechać w dobrym towarzystwie.

Jeśli macie podobnie, napiszcie proszę na priv.
Może uda nam się umówić na jakieś spotkanie.


Magda

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Szukam kumpelki z Warszawy 30+

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021