Szukanie dziewczyny w tym chorym roku 2020 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Szukanie dziewczyny w tym chorym roku 2020

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

1 Ostatnio edytowany przez Jaco93 (2020-10-26 10:21:07)

Temat: Szukanie dziewczyny w tym chorym roku 2020

Cześć, mam 27 lat i byłem już w kilku związkach w moim życiu. Ostatni, krótki rozpadł się kilka miesięcy temu. Jeśli chodzi poznawanie dziewczyn to zawsze za najlepsze miejsce uznawałem klub, z różnym skutkiem bywało, ale wg mnie najlepiej. Niestety takie mamy ciężkie teraz czasy, ponownie wszystko zamknięte i perspektywy na poznanie kogoś niestety bardzo małe. Nie ukrywam, że mam coś w rodzaju uzależnienia od bycia w związku, po prostu będąc sam czuję się nerwowo i niepewnie. Strasznie paskudne uczucie i wizja kolejnych świąt i sylwestra solo nie nastraja mnie optymistycznie. Mimo, że mam dobrą pracę i po godzinach prowadzę małą działalność to jednak problemy związkowe skutecznie ubijają jakość życia.

Założyłem sobie badoo, sytuacja mnie zmusiła mimo, że kiedyś uznawałem to za kiepski pomysł na szukanie związku. Niestety innej opcji na teraz nie widzę. Czuję się ogólnie rozczarowany, może twarzy modela nie mam, ale oceniam siebie na 8/10. Mam wymagania i jestem dość wybredny, sam siebie nie oszukam a moja ostatnia ex to była na prawdę mega ładna dziewczyna i po prostu mam pewien swój standard. Jeśli chodzi o badoo to miałem raptem kilka par, ale z żadnej kompletnie nic nie wynikło, po prostu temat sie szybko urywał albo nawet dziewczyna nie odpisywała na pierwszą wiadomość (to po co lajk? big_smile). Co ważne ja nie piszę jak całe stado byków "hej, co tam" tylko staram się pisać bardziej ciekawe wiadomości na wstępie, nie raz dziewczyny mają opis w profilu, że oczekują ciekawszych openerów. Tymczasem pisze do mnie matka z dzieckiem totalnie banalnym tekstem "Hej, co słychać" i jest ok. My faceci patrzymy na zdjęcie i tyle, nie mamy tylu opcji co dziewczyny. Ja rozumiem, że dziewczyny maja 100 wiadomości dziennie i po prostu nie są w stanie tego przerobić. Póki co zero efektu jeśli chodzi o ten portal i ja nie wiem z czego to wynika, czy może z tego, że faceci sami budują atencje płci przeciwnej i później taka dziewczyna jedyne co robi to tylko przeskakuje z chada na innego chada i po prostu bez mordy Bradley Coopera czy innego przystojniachy nie ma co podchodzić. W każdym razie jeśli ja mając niebrzydką twarz, ponad 190cm wzrostu, sylwetkę normalną, lekko umięśnioną, dbając o siebie mam zero efektu to co mają powiedzieć faceci których natura nie oszczędziła?

Większość moich kumpli jest w związkach albo po ślubie, ja też miałem ślub w drodze, ale na szczęście do niego nie doszło, byłby to błąd życia. Coraz bardziej wątpię w to, że znajdę w końcu kobietę mojego życia, po prostu ładną żonę z którą będę szczęśliwy.

Trafiłem na różne kanały YT "trenerów uwodzenia", ale jakoś podryw na ulicy wydaje mi się ściemą. Umówmy się nikt nie wychodzi na ulicę z nudy czy dla relaksu. Zawsze ludzie mają coś do załatwienia, nie raz się spieszą itp. i zagadywanie w takiej sytuacji to wg mnie kiepski pomysł co już zostało potwierdzone np. tutaj na forum, czy innych forach gdzie przeważają opinie negatywne. Wydaje mi się, że to wygląda strasznie desperacko i nawet jak ktoś ma nie wiadomo jak gadane to zawsze będzie to trącić desperacją. Dodatkowo wchodzi element niepewności co do nieznajomych a moim przypadku wzrost nie pomaga, bo >190cm powoduję dodatkowo "efekt strachu" u nieznajomych osób i u dziewczyny nie zbudowałoby to raczej komfortowej ramy.

Chciałbym poznać wasze opinie co sądzicie o zagadywaniu na ulicy jak i ogólnie o podrywie w tych obecnych niesprzyjających czasach. Czy macie też podobne odczucia i problemy?

edit: Jedną sprawę chciałbym uściślić, bo widzę po pierwszych odpowiedziach, że wykreował się nieprawdziwy obraz mojej osoby. Jak czytacie mój post to widzicie może obraz faceta zadufanego w sobie z wymaganiami z kosmosu, ale powoli. Ja mój wygląd oceniam obiektywnie, włożyłem w siebie sporo pracy i ogólnie podobno jestem przystojny i poprzednie związki raczej to potwierdzają. No i tylko tyle. A jeśli kobiety mogą mieć wymagania i nas często tak bezlitośnie zlewają czy to w klubie nieuzasadnionym chamstwem - środkowym palcem + "spi*******", czy w internecie no to cóż, ja też mam prawo mieć swoje standardy i jestem zdania, że facet nie dbający o siebie nie znajdzie atrakcyjnej kobiety. To nie jest tak, że dziewczyny budzą sie rano z wyglądem 9-10/10 tylko w waszym przypadku jest to nie raz godzina przygotowań przed lustrem i dlatego śmieszy mnie jak jakiś facet ma pretensje i swoje niepowodzenia uzasadnia tym, że "kobiety lecą na kase" a sam nie dba o siebie w ogóle. Kolejna sprawa w kontaktach z dziewczynami nie jestem tak pretensjonalny jak to widzicie tu wink

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-10-26 07:29:38)

Odp: Szukanie dziewczyny w tym chorym roku 2020

Zagadywania na ulicy nie lubie, irytuje mnie. Bylam setki razy zaczepiana na ulicy i nigdy z tego nie bylo zadnej randki. Zwykle tez jestem nie mila jak ktos mnie zaczepia na ulicy, obojetnie w jakim celu. Trafilo sie tak, ze facet na ulicy swoja pick up line mnie rozbawil i milo go splawilam. Jednak splawilam...
Raz umowilam sie z facetem, ktory byl moim klientem w pracy, ale umowilam sie z nim na kawe bo myslalam, ze jest gejem.
Poza tym mozna kogos obcego poznac w miejscu publicznym od autobusu po sklep tylko, ze to musi wyniknac z sytuacji.

Na portalach randkowych sie nie znam, bylam tam tylko raz w celu sprawdzenia jak to jest i z powodu wyzwania. Wyzwania by zrobic cos co nie pasuje do mnie. Mialam bardzo malo spotkan i duzo wiadomosci. Tylko na jednym spotkaniu odnioslam wrazenie, ze facet jest fajny i normalny.
Wybralam go nie z powodu wiadomosci, a z powodu profilu i tam opisu siebie bo wydawal sie dosc normalny i mily. Dla mnie facet musi byc sympatyczny przede wszystkim, nie lubie pretesjonalnych facetow.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

3

Moze wykorzystaj ten 2020, żeby się nauczyc tez byc samemu smile przydaje sie to.nawet w zwiazku.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

Nie wiem, jaki jesteś, ale z Twojego posta nie wyłania się obraz sympatycznego człowieka.
A jeśli facet nie jest sympatyczny, to i 190 cm, i Święty Boże nie pomoże. Tu zgadzam się z Winter Kween. Kobiety nie kierują się tylko wyglądem.

5 Ostatnio edytowany przez Jaco93 (2020-10-26 10:13:19)

niepodobna napisał/a:

Nie wiem, jaki jesteś, ale z Twojego posta nie wyłania się obraz sympatycznego człowieka.
A jeśli facet nie jest sympatyczny, to i 190 cm, i Święty Boże nie pomoże. Tu zgadzam się z Winter Kween. Kobiety nie kierują się tylko wyglądem.

Ja wiem, że ten post można na różny sposób odebrać, bo pisząc to po prostu wylałem to co czuje, ale mój charakter jest ogólnie ok. Jestem nie raz bardziej empatyczny od kobiet i umiem się wczuć w sytuacje drugiego człowieka i staram sie nie oceniać kogoś na podstawie jednej sytuacji tylko spoglądać na pewne sprawy szerzej. To, że tutaj jestem pretensjonalny wcale nie znaczy, że taki jestem w kontaktach z dziewczynami wink Nie było pandemii to randkowałem i było ok.

Ok jak czytacie mój post to widzicie może obraz faceta zadufanego w sobie z wymaganiami z kosmosu, ale powoli. Ja mój wygląd oceniam obiektywnie, włożyłem w siebie sporo pracy i ogólnie podobno jestem przystojny i poprzednie związki raczej to potwierdzają. No i tylko tyle. A jeśli kobiety mogą mieć wymagania i nas często tak bezlitośnie zlewają czy to w klubie nieuzasadnionym chamstwem - środkowym palcem + "spi*******", czy w internecie no to cóż, ja też mam prawo mieć swoje standardy i jestem zdania, że facet nie dbający o siebie nie znajdzie atrakcyjnej kobiety. To nie jest tak, że dziewczyny budzą sie rano z wyglądem 9-10/10 tylko w waszym przypadku jest to nie raz godzina przygotowań przed lustrem i dlatego śmieszy mnie jak jakiś facet ma pretensje i swoje niepowodzenia uzasadnia tym, że "kobiety lecą na kase" a sam nie dba o siebie w ogóle.

Poza tym nie mówimy tutaj o charakterze, bo wspomniane badoo to tylko i wyłącznie wygląd na początku. Nie poznałem tam nikogo na tyle, żeby poznać charakter ani też nikt nie zdążył poznać mojego.

6

Panie, Ty dziewczyny/żony szukasz czy maskotki? smile

Bo z opisu wynika, że raczej tego drugiego.

Nie wiem jakie masz te swoje pick up lines, ale możliwe, że idzie z nich to wywnioskować. W każdym razie ja bym się z Tobą nie umówiła.

7

Jaco93 napisał/a:

To nie jest tak, że dziewczyny budzą sie rano z wyglądem 9-10/10 tylko w waszym przypadku jest to nie raz godzina przygotowań przed lustrem i dlatego śmieszy mnie jak jakiś facet ma pretensje i swoje niepowodzenia uzasadnia tym, że "kobiety lecą na kase" a sam nie dba o siebie w ogóle.

Samym tym cytatem sprawiasz, ze nie tylko bym sie z Toba nie umowila, co nie chcialabym miec z Toba nic do czynienia.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

8

No i ok, akurat te z którymi rozmawiałem o tym na żywo przyznały mi racje w tym co mówie wink Takie jest moje zdanie i wg mnie nie jest to nic złego. Za bycie miłym już oberwałem konkretnie od byłej narzeczonej co przypłaciłem zdrowiem psychicznym, więc teraz już mam troche inaczej smile

Na maskotki szkoda czasu, lepiej szukać kogoś wartościowego kto w dłuższej perspektywie sprawdzi się jako partner życiowy smile

9

pomijając to, ze całość zajeżdża mi red pillem ;-) to ja tam raczej widzę, że chłopak jest konkretny i ma swoje wymagania. I dobrze. Każdy jakieś ma. Szuka ładnej, fajnej, wartościowej dziewczyny. No który by nie chciał? Chyba tylko głupek ;-)
Problem raczej dostrzegam w tym przymusie bycia z kimś. To często skutkuje tym, ze obniżamy wymagania i wiążemy się z kimś, kto nie do końca nam odpowiada, ale jak to mówią, lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu, więc zadowalamy się tym. To zazwyczaj i tak kończy się niepowodzeniem. Szkoda tylko drugiej strony, która czasem może się zaangażować bez świadomości, że jest tylko chwilowym zapychaczem.

10 Ostatnio edytowany przez biankax99 (2020-10-26 18:35:17)

Jaco93 napisał/a:

twarzy modela nie mam, ale oceniam siebie na 8/10.

8/10 to bardzo wysoko. Większość facetów pisze o sobie, że są 7/10 czy 8/10. Nie obraz sie, ale szczerze wątpię, żeby kobiety Cię tak wysoko postrzegały, skoro masz problemy. Nie jest to przytyk, po prostu mówię ;p

My nie grupujemy mężczyzn tak szczegółowo. Raczej grupujemy tak, że albo nam się podoba, albo "może być", albo nam się nie podoba (grubas, oblech, dziwak).

11

A ja się nie dziwię,  że szukasz partnerki w pewnych standardach,  to normalne. Skoro sama dbam o siebie,  coś sobą  prezentuje to szukam  kogoś podobnego,  kto MA MI SIĘ PODOBAC. według mnie to normalne.  Natomiast  nie kieruj się tylko wyglądem wink 

Musisz mieć kogoś  koniecznie? Nie jesteś  szczęśliwy sam ze  sobą,  to nie zbudujesz  super fajnego związku.  Skup się na kochaniu siebie,  jakkolwiek  to brzmi tongue
A gdzie spotkać? Hm fora dyskusyjne o wspólnej pasji? Koła  zawodowe?
Nie lubię gdy mnie ktoś zagaduje  na ulicy  czy tak w kawiarni,  nie znoszę tego bo zazwyczaj w czymś mi przeszkadza big_smile natomiast  tylko ego lechta,  utwierdza że warto dbać o siebie big_smile ja w ogóle  nie lubię gdy facet wychodzi tak mocno z inicjatywą,  wolę spokojne  "podchody"  i flirciki smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

12

Ciekawie brzmią dyskusje w takich właśnie tematach, bo jak widać nigdy nie jest się pewnym, co do tego, czy znajdzie się swoją połówkę. Nawet, kiedy, tak, jak Autor, jest się w miarę ogarniętym, zaradnym i pewnym siebie facetem. Dziwne wrażenie odnoszę, bo Autor coś wspomniał o wymaganiach i od razu padły podejrzenia, że coś z nim nie tak...
Podchodów i flircików też nie wszyscy lubią smile szczególnie tego powolnego przyciągania i odpychania na przemian..
Ciekawi mnie też ten podział i te kategorie( gruby, oblech czy dziwak). Szczególnie ten dziwak, bo tu czasami można wpaść w niezłą pułapkę..
Gruby..No, nie każdy ma sylwetkę kulturysty..Oblech? okrągła twarz,odstające uszy, łysina - no cóż, nie każdy jest modelem..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

13

Jaco93 napisał/a:

To, że tutaj jestem pretensjonalny wcale nie znaczy, że taki jestem w kontaktach z dziewczynami wink

To nie jest tak, że dziewczyny budzą sie rano z wyglądem 9-10/10 tylko w waszym przypadku jest to nie raz godzina przygotowań przed lustrem i dlatego śmieszy mnie jak jakiś facet ma pretensje i swoje niepowodzenia uzasadnia tym, że "kobiety lecą na kase" a sam nie dba o siebie w ogóle.
oraz bardziej wątpię w to, że znajdę w końcu kobietę mojego życia, po prostu ładną żonę z którą będę szczęśliwy.

Poza tym nie mówimy tutaj o charakterze, bo wspomniane badoo to tylko i wyłącznie wygląd na początku. Nie poznałem tam nikogo na tyle, żeby poznać charakter ani też nikt nie zdążył poznać mojego.

Jak dla mnie - jestes próżny. Wynika to z twoich wypowiedzi - ja rozumiem ze najpierw wyglada a potem wszystko inne ale moj drogi jesli dziewczyna bylaby wedlug twoich standardow powiedzmy 6/10 to z cala pewnoscia bys do niej nie zagadal a moglaby sie okazac twoja bratnia dusza.
Generalnie klasyfikowanie kogos pod wzgledem numerkow od 1 do 10 jest dla mnie słabe. Tak jak ktos wspomnial wczesniej jeden moze sie podobac bardziej a drugi mnie bo gust to temat wzgledny i kazdy z nas ma innny ( dzieki bogu)
Nie poznales charakteru lasek na badoo - a moza wiedziec dlaczego? Czy nie zainteresowaly ciebie tym co pisaly czy tez napisales do takich co sie nawet nie odezwaly?

A propos budzenia sie rano - nie wiem jakie masz doswiadczenia z przeszlosci ale nigdy w zyciu nie spedzilam godziny przed lusterkiem, ani zadna z moich kolezanek zeby wybrac sie do pracy/ na kawe albo i na impreze. Rano wole zjesc sniadanie wypic kawe i przeczytac newsy niz pindzyc sie godzine przed lustrem.

Konkludujac - na pewno wiesz jak ma wygladac ta twoja przyszla zona, musi byc przede wszystkim ladna najlepiej 10.10  ale z cala pewnoscia nie wiesz jakie cechy charakteru ma miec- bo jest to dla ciebie temat drugo albo i trzeciorzedny.

14

Ale Autor  nie napisał że chce 8/10 (idąc  skalą) tylko napisał że chce ładną  dziewczynę,  a ładna dziewczyna  to może być nawet względnie  przeciętna,  tylko aby nie straszyla.  To normalne że druga strona ma się podobac,  więc nie rozumiem skąd ten hejt.  Autor ma brać co popadnie? Co z tego że ładny charakter  jak nie pociąga? A to co się komu podoba to pojęcie  względne,  nie byłabym  z kimś,  kto by mi się z wyglądu nie podobał.  Ma się podobac,  nie musi być modelem  czy aktorem ale ma się podobac,  proste

15

Istotka6 napisał/a:

Ale Autor  nie napisał że chce 8/10 (idąc  skalą) tylko napisał że chce ładną  dziewczynę,  a ładna dziewczyna  to może być nawet względnie  przeciętna,  tylko aby nie straszyla.  To normalne że druga strona ma się podobac,  więc nie rozumiem skąd ten hejt.  Autor ma brać co popadnie? Co z tego że ładny charakter  jak nie pociąga? A to co się komu podoba to pojęcie  względne,  nie byłabym  z kimś,  kto by mi się z wyglądu nie podobał.  Ma się podobac,  nie musi być modelem  czy aktorem ale ma się podobac,  proste

Absolutnie zaden hejt, rozumiem ze ma sie podobac i nie neguje tego ale tez uwazam ze autor zamknal sie w jakis dziwnych numerkach w swojej skali i dlatego nie moze ruszyc dalej.
Wiadomo, ze najpierw ma sie podobac dla oka, ale coz z tego jak pozniej charakter moze okazac sie niedopasowany, Na pieknosci zwiazkow sie nie buduje, oczywiscie ze pomaga bardzo w pierwszej fazie ale pozniej wchodzi zycie i tego juz sie nie da przeskoczyc.
Stad moje zapytanie czy jakby dziewczyna byla troszke mniej urodziwa ( na autora standardy) to czy mial by ochote poznac ja czy jednak pas bo nie bedzie mial ladnej zony?
Generalnie czy autor moze poszerzyc swoje horyzonty?

16

A czemu masz się przejmować tym co ludzie sądzą o zagadywaniu na ulicy? Jak jesteś w stanie zagadać kobietę w naturalny sposób, to plus dla ciebie. Tylko nie możesz się nastawiać, że coś z tego na pewno będzie. Raz że większość ludzi jest w związkach, dwa ona może być zaskoczona, zareagować obronnie i się zmyć. No i piękną dziewczynę, to pewnie w ten sposób zaczepia mnóstwo facetów..
Może przez znajomych jesteś w stanie kogoś poznać. Jest korona, możliwości spotkań z ludźmi jest dużo mniej..

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

17

Jak teraz się poznawać "na ulicy", kiedy wszyscy zamaseczkowani i nie będzie widział, czy ładna czy nie tongue

18

pyszneSalami napisał/a:

Jak teraz się poznawać "na ulicy", kiedy wszyscy zamaseczkowani i nie będzie widział, czy ładna czy nie tongue

Ale za to oczy piękne wink

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

19

pyszneSalami napisał/a:

Ona też nie będzie wiedziała, więc macie równe szanse.

20

pyszneSalami napisał/a:

Akurat w maseczkach wszyscy wyładnieli smile

I choose not to choose life, I choose something else.

Jestem bytem nadmiarowym.

21

Zawsze mnie ciekawią takie tematy, czy to będzie oryginał czy raczej po staremu. No i niestety jest po staremu. "Jestem taki piękny idealny, a kobiety mnie nie chcą" - no nie? Nie mówię, że to źle, ale tak sobie myślę, że jeśli jest prawdą to co mówisz (a nie mam powodu nie wierzyć), że jesteś przystojny i zaradny, to powody tego, że coś nie idzie mogą być dwa... Albo z "tymi wszystkimi kobietami jest coś nie tak" albo... jest coś w Tobie, czego nie widzisz.

W internecie też działa zasada pierwszego wrażenia i szczerze, tutaj na mnie dobrego pierwszego wrażenia nie zrobiłeś, prezentując swoje poglądy. Po prostu. Nawet nie do końca umiem to wyjaśnić - nie chodzi też o to, żebyś się bronił, że "wcale tak nie myślę" tylko informuję, że możesz być odbierany jako ktoś, z kim nie chce się gadać, pomimo ładnej twarzy, umięśnionej sylwetki i ciekawego tekstu na powitanie itd.

Inna sprawa, że bycie samemu to kluczowa umiejętność w życiu i bycie z kimś, kto nie potrafi być sam, bywa męczące. Szukanie kogoś na siły, byle mieć, nie wzbudza mojego zaufania - skąd wiedzieć, że naprawdę się komuś podobam, czy ktoś ma takie ciśnienie na związek, że weźmie kogo popadnie, byle żeby przeczekać do lepszej okazji? Wiedząc to, podchodziłabym do Ciebie jeszcze ostrożniej.

Fajnie, że szukasz sposobu, nie traktujesz tych PUA jak bogów, masz oryginalną myśl w głowie. Ale mam wrażenie, że przywiązujesz za dużo uwagi cechom zewnętrznym, o tych wewnętrznych jakby cisza.

If you can be anything, be kind.

22

Monoceros napisał/a:

W internecie też działa zasada pierwszego wrażenia i szczerze, tutaj na mnie dobrego pierwszego wrażenia nie zrobiłeś, prezentując swoje poglądy. Po prostu. Nawet nie do końca umiem to wyjaśnić - nie chodzi też o to, żebyś się bronił, że "wcale tak nie myślę" tylko informuję, że możesz być odbierany jako ktoś, z kim nie chce się gadać, pomimo ładnej twarzy, umięśnionej sylwetki i ciekawego tekstu na powitanie itd.

Mam dokładnie takie samo odczucie względem autora.
Bije jakaś taka... Próżność?
I to zdanie "po prostu ładną żonę z którą będę szczęśliwy"...
Kobieta to nie ozdoba, może też jakieś preferencje co do charakteru? Wiem, że gadanie o tym, że uroda nie jest najważniejsza i przemija mamy wszyscy po dziurki w nosie, ale serio, wystarczy, że ciężko zachoruje, choroba odbierze jej urodę i co?

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

23

Może to nie do końca w temacie ale teraz sobie pomyślałam, jak bardzo my kobiety odpalamy się na właśnie takie teksty. Kulturowo nam się wmawia, że nasza wartość to wygląd zewnętrzny, więc jak facet o tym wspomina, nawet jeśli tylko przelotem, to włącza się ten ból, który kolektywnie odczuwamy jako kobiety - musisz być ładna. A że obecnie bardzo trudno osiągnąć ideał i niemal wszystkie kiedyś dotknęło niskie poczcie własnej wartości,  to samo wspomnienie o tym, że "moja kobieta powinna być ładna" budzi taki negatywny ładunek emocjonalny, który nie do końca musi być współmierny co do zamierzeń autora. No to nie jest jakieś dziwne, że chcemy być z kimś, do DLA NAS jest ładny. Tak działa atrakcyjność, tak się zakochujemy itd.
Co nie zmienia faktu, że właśnie tak odbieram faceta, który o tym mówi - ot, zwyczajnie fakt.

If you can be anything, be kind.

24 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-11-01 17:54:06)

Sprzeczność goni sprzeczność.
To jest to, co zauważamy zawsze w takich przypadkach...Przecież Wy cały czas dbacie o to, żeby ładnie wyglądać, niezależnie czy to dla faceta czy dla siebie,
czy może też po to, żeby pokazać innym kobietom: " patrz i zazdrość". Jak się rozmawia o takich sprawach, to człowiek natrafia na ten mur sprzeczności, którzy złośliwi nazwaliby totalną hipokryzją: chce ładnie wyglądać i chce przystojnego faceta, ale obrażę się, jeśli ktoś powie, że szuka ładnej kobiety. Taki facet automatycznie jest skreślany, chociaż ta sama kobieta może wybrać tego samego faceta, oceniając jego atrakcyjność na 10/10, pod warunkiem, że słowem nie wspomni, że chciałbym mieć u boku piękną kobietę. Przecież nawet w minimalnym stopniu nie znamy takiej osoby a już wydajemy sądy i wiemy o niej wszystko? Przecież to się kupy nie trzyma. Do tego jak bardzo kobieta jest wyczulona na swoją atrakcyjność, tą widoczną najbardziej, czyli zewnętrzną? Jak bardzo często poczucie własnej wartości zależy(niestety) dla niej opinii innych na temat jej wyglądu?(choć nie tylko). Jak to jest, że ktoś potrzebuje,częściej lub rzadziej, zapewnienia o swojej atrakcyjności, ale jednak odrzuca go fakt, że ktoś szuka tejże atrakcyjności w kobiecie? Czyż nie jest naprawdę bardziej szczere i uczciwe przyznanie się, że jednak atrakcyjność jest kluczowa, szczególnie na samym początku? Albo przestać przywiązywać tak do niej wagę..?

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

25

Istotka6 napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że cały post autora kręci się wokół wygladu. Albo jego wyglądu, albo wyglądu partnerki.

26

biankax99 napisał/a:
Istotka6 napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że cały post autora kręci się wokół wygladu. Albo jego wyglądu, albo wyglądu partnerki.

Bo ma do tego prawo ponieważ wygląd jest ważny,  ale nie najważniejszy.  I szczerze wierzę,  że Autor nie szuka ideału,  tylko kogoś kto będzie się wizualnie  podobał  i tyle. Wygląd gra pierwsze skrzypce i sprawia czy chcemy poznawać kogoś jako potencjalnego partnera  czy nie.  Taka jest prawda. Jeśli ktoś odrzuca  to nie chcemy myśleć o tym kimś jako o potencjalnym partnerze. Ktoś taki musi być minimum "ok"  z wyglądu.  I szczerze wierzę,  że Autorowi  o to chodziło,  wierzę,, że umówilby się z kimś kto jest po prostu ładny  ale nie musi być ideałem.  Ja tak patrzę na potencjalnych partnerów.  Przepraszam,  ale jeśli sama dbam o siebie,  podobam się sobie i chce by mi wyglądu  zazdrościli to nie będę umawiać się z kimś kto mi się nie podoba bo po co? Też chyba  jestem próżna w takim razie, heh ale przynajmniej  przyznaje się do tego,  że patrzę na wygląd i jest on również ważny wink

27

Jaco93 napisał/a:

dziewczyny w tym chorym roku 2020

Poczekać na zdrowy rok 2022?
Naprawdę umrzesz jak w pół roku sobie dziewczyny nie znajdziesz? Nie masz nic ciekawszego do roboty?

28

Koleś, niektórzy faceci są starsi od ciebie a nigdy nie dane im było być w związku i tak nie płaczą jak ty.
Jak masz takie ciśnienie aby nie być sam to idź do prostytutki.

29

Tom94 napisał/a:

Koleś, niektórzy faceci są starsi od ciebie a nigdy nie dane im było być w związku i tak nie płaczą jak ty.
Jak masz takie ciśnienie aby nie być sam to idź do prostytutki.

Odpowiedź z dupy. No i co z tego? Ktoś pytał o innych facetów? Jedna osoba może chcieć być sama całe życie a inna nie. Może niech każdy decyduje za siebie co czuje i czego chce.

30

bagienni_k napisał/a:

Taki facet automatycznie jest skreślany, chociaż ta sama kobieta może wybrać tego samego faceta, oceniając jego atrakcyjność na 10/10, pod warunkiem, że słowem nie wspomni, że chciałbym mieć u boku piękną kobietę. Przecież nawet w minimalnym stopniu nie znamy takiej osoby a już wydajemy sądy i wiemy o niej wszystko?

Serio się dziwisz? Gdybym napisała w swoich wymaganiach, że mężczyzna zaczyna się od 190cm, też nie wzbudziłoby to entuzjazmu płci przeciwnej.

Podpisuję się pod postem Monoceros. Autor zdążył zrobić tak negatywne wrażenie, że nie chciałabym go bliżej poznawać. A skoro już któraś kobieta ma podobne odczucia to chyba coś jest na rzeczy.

31

To ja jeszcze coś dodam od siebie. To tylko moja opinia, ale dla wielu kobiet może być prawdziwa. Aha i nie znam badoo.
Możliwe, że obiektywnie dobrze się prezentujesz, ale twój profil nie pokazuje nic osobistego, nie pokazuje emocji. Przez to cały profil może sprawiać nijakie wrażenie i nie zachęcać do kontaktu a nawet onieśmielać. Najlepiej jeśli na zdjęciach widać emocje, ale nie przesadnie (tzn nie jakiś szaleńczy śmiech). To jest coś co podświadomie bardziej przemawia. Podobnie w opisie lepiej jak jest coś osobistego, co wzbudzi jakieś emocje, pokaże jaką osobą jesteś prywatnie, albo jakieś zainteresowania, przykład czegoś co cię angażuje.
Z takich "coachów" którzy doradzają facetom jeśli chodzi o relacje to dla mnie sensownie mówi Paweł Rawski. Tak z ciekawości słuchałam i dla mnie to co mówi ma sens. W internecie teraz jest pełno doradców, coachów ale lepiej być uważnym kogo się słucha i czy to w ogóle ma jakąś wartość

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Szukanie dziewczyny w tym chorym roku 2020

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021