Witam Wszystkich :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam Wszystkich :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1 Ostatnio edytowany przez Danny91 (2020-10-15 12:42:06)

Temat: Witam Wszystkich :)

Biologicznie jestem facetem, mam ok. 30 lat, ale od dziecka nie potrafię do końca utożsamić się ze swoją biologiczną płcią. Często marzę o tym, żeby być zwyczajną, skromną kobietą (mój avatar pokazuje mój styl), która żyje sobie spokojnie z mężem i dzieciakami. W zasadzie to co wieczór i co rano nachodzą mnie marzenia, że jestem kobietą zasypiającą i budzącą się u boku ukochanego. Doskwiera mi jakiś pseudoinstynkt? macierzyński i ostatnio moje najbardziej wybujałe fantazje wiążą się z byciem w ciąży i zajmowaniem się małym dzieckiem (akurat jestem w taki wieku - dzieciowym). Jestem po niejednej wizycie u psychologa oraz seksuologa i ich głosy nie są dla mnie satysfakcjonujące. Co Wy Drogie Panie myślicie o takich "kobietach" jak ja? Na ile potraficie traktować takie osoby jako jedne z Was? Mam nadzieję, że mój post nie wywoła żadnych naszpikowanych złością kłótni, choć rozumiem, że obecnie tematy, tego typu co mój są drażliwe.
Pozdrawiam.

Na rozdrożu i po obu stronach lustra.
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam Wszystkich :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018