Studiuje 10 lat - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Studiuje 10 lat

W październiku będzie 10 lat jak zaczęłam studia i zapowiada się że w tym roku je w końcu skończę. Czuje się jak największy przegraniec świata. Wyjechałam do innego miasta zaraz po maturze. Zaczęłam studia, rok później pierwszą pracę. Od 24 roku życia utrzymuje się sama, od 4 lat pracuje w zawodzie - zgodnie z moimi studiami. Moja siostra zdążyła skończyć 2 kierunki a ja ciągle jeden nie mogę skończyć. Od jakiegoś czasu  wydaje mi się że jestem największym nieudacznikiem w rodzinie. Studiuje budownictwo w Warszawie - zaocznie, naprawdę nie wiem czy mój kierunek jest taki ciężki czy ja taka głupia. Dodam że chodzi o inżynierze - na studia II stopnia nawet nie mam zamiaru iść. Czy tylko ja na tym forum mam takie problemy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Studiuje 10 lat

Ale to co takiego dzieje sie na tych studiach ze zamiast 3.5 roku to robisz je 10 lat? Kazdy rok robisz po 3 razy? To moze faktycznie to nie te studia, ktore powinnas robic?

3

Odp: Studiuje 10 lat

wbrew pozorom jest sporo więcej osób takich jak Ty, nie nakładaj sobie etykiety typu nieudacznik, czasem powodem są problemy emocjonalne nie intelektualne, niektórzy wrecz boją sie tych studiow skonczyc, wiele by opowiadac jakie ludzie maja historie

4

Odp: Studiuje 10 lat

Kluczowa wydaje mi się odpowiedź na pytanie z czego wynika, że nie potrafisz ukończyć podjętych studiów? Skoro pracujesz w zawodzie zgodnym z wybranym kierunkiem, powinno być Ci łatwiej.
Jak to możliwe, że w ogóle jeszcze jesteś na liście studentów?

5

Odp: Studiuje 10 lat

Budownictwo to nie jest łątwy kierunek, ale z drugiej strony studia zaoczne zwykle puszczają każdego jak leci. Dziwne.

6

Odp: Studiuje 10 lat

Liczba dyplomów nie jest wyznacznikiem czy ktoś jest nieudacznikiem czy nie.  Miałaś jakieś przerwy w ciągu tych 10 lat?

7 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-12-20 14:34:15)

Odp: Studiuje 10 lat

..

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2024