Mól książkowy szuka bratniej duszy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Mól książkowy szuka bratniej duszy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Mól książkowy szuka bratniej duszy?

Cześć!
Śledząc forum anonimowo, postanowiłam dać głos wink a nuż będzie mi dane.
Jestem niezaprzeczalnie molem książkowym. Chciałabym poznać kogoś kto również lubi czytać i się z tym nie kryje. Móc pogadać z kimś na poziomie, nie tylko ze sobą... czytam najróżniejsze gatunki. Ale, ale, do harlequinów nie podchodzę  brakuje mi kogoś z kim można dzielić pasję. Luby wspiera i rozumie ale on z tych nieczytających smile aczkolwiek należy mu się szacun za wyrozumiałość do moich zamiłowań, które zajmują znaczną część mieszkania wink szukam kogoś kto ma czas czytać i o tym rozmawiać. Wyskoczyć na kawę z książką/czytnikiem pod pachą? Chętnie! Rzadko piję kawę ale taka latte czemu nie
Ps. Próbowałam poznać kogoś w bibliotece, nie wyszło zważywszy, że ciężko rozmawiać trzymając wieżę z książek ;
Nie ma dla mnie znaczenia wiek i pochodzenie. Płeć również nie stoi na przeszkodzie. Łączmy się mole książkowe!
Jeśli ktoś dotrwał do końca to niech już napisze maila

[Tu były dwa nieregulaminowe linki i zostały usunięte przez moderatora]
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mól książkowy szuka bratniej duszy?

Cieszy mnie, że jest tu ktoś kto także lubi czytać. Czasem mam wrażenie, że posiadanie wielu półek wypełnionych książkami czyni mnie dziwnym. Napisałem Ci maila

3

Hej, ja również bardzo lubię czytać i często po zakończeniu jakiejś lektury mam potrzebę pogadać z kimś o niej. Jak się okazuje wokół mnie nie ma tylu czytających. Mój mąż nie czyta, a jak coś mu opowiadam o książce to tylko przytakuje, więc to nie rozmowa tylko mój monolog, a to mnie nie satysfakcjonuje. Aktualnie nie mam tak dużo czasu na czytanie albo po prostu nie umiem go sobie dobrze zaplanować. Mam 4-miesieczną córeczkę i jej poświęcam najwięcej uwagi w ciągu dnia. Być może nigdy nie byłam aż takim molem jak Ty smile a teraz tym bardziej nie jestem, ale myślę, że gdy ma się towarzysza do rozmów o książkach to nawet jest większa motywacja do czytania. Bardzo serdecznie pozdrawiam smile

4

Jakie sa wasze ulubione ksiazki?

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

5

Hmm do takich które lubię najbardziej należą "Mistrz i Małgorzata", "Jeździec miedziany", "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle", "Muzeum dusz czyśćcowych". Bardzo mi się podoba seria Krystyny Mirek "Willa pod kasztanami, a także Alexandra McCalla Smitha "44 Scotland Street". Wszystkie wymienione są z zupełnie różnych gatunków, co świadczy o tym, że chyba w każdym gatunku może się odnaleźć książka, która mi podejdzie.

6

Melduję się jako kolejny mól książkowy.
Aktualnie czytam Cherezińskiej "Gra w kości". A dopiero co przeczytałam Bulicz-Kasprzak "Nalewka zapomnienia" (mega pozytywna ksiazka)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Mól książkowy szuka bratniej duszy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018