Zmysłowy taniec, czy to zdrada?. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Witam wszystkich, od kilku dni biję się z myślami na temat tego czy nie zdradziłem mojej dziewczyny z jej przyjaciółką.
Zaczynając po kolei, ponad tydzień temu wraz z dziewczyna i parą naszych przyjaciół byliśmy nad morzem. Wszystko było jak najbardziej okej, gdy przedostatniego dnia poszliśmy do jednego z otwartych tam klubów. Wiadomo wypiliśmy posiedzieliśmy, gadaliśmy i poszliśmy tańczyć. W tłoku ludzi na parkiecie rozdzieliliśmy się i ja zostałem właśnie z przyjaciółką mojej dziewczyny tańczyliśmy dość zmysłowo,ale ciągle w formie żartu i zabawy. Już nie raz wcześniej w ten sposób tańczyliśmy. Po jakimś czasie ciągłego ocierania się jej pośladkami o moje krocze, dostałem mocnego wzwodu a co najgorsze i tu jest problem dostałem chwilę potem orgazmu. Jedynie ciemne jeansy uratowały mnie przed nieprzyjemną plamą. Skończyliśmy tańczyć jakby nigdy nic. Później wróciliśmy do hotelu cała paczka i tak się skończył ten dzień. Mam wyrzuty sumienia, bo znamy się bardzo długo i oboje jesteśmy dlugo w związku i wiem że to nie tak miało wyjsc. Tutaj mam pytanie do Was czy uważacie to za zdrade? Czy mówić o tym dziewczynie? Wiem, że poprostu mogliśmy tak nie tańczyć bądź poprostu przerwać, ale juz się stalo.
Czekam na wasze odpowiedzi bo naprawdę mam wielki mętlik.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Ja bym uznala za zdrade.

3 Ostatnio edytowany przez Istotka6 (2020-08-03 06:58:24)

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Tak, w jakiś sposób jest to zdrada.  Ja bym nie ocierala się o kumpla partnera,  a zwod raczej  na pewno  poczuła  skoro była tak blisko i nic z tym nie zrobiła? Niezła przyjaciółka

PS tańcze bachate  i na parkiecie też mam te ruchy,  a kumple partnera wiedzą że pilnuje zasady 50 cm.  Ocieram się tylko o partnera

4

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

nieźle big_smile moim zdaniem to zdrada, ale jak masz udany związek i nie fantazjujesz o przyjaciółce to po prostu przemilcz ten temat na wieki i traktuj przyjaciółkę z duzym dystansem żeby sobie teraz nie myślała, że dałeś jej zielone światło.

5

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Dla mnie to też zdrada. Możesz to trzymać w tajemnicy, ale jednak jest ryzyko, że "przyjaciółka" powie o tym dziewczynie.

6

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Uważam to za zdradę .... i za konfabulację.

7

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Autorze, nie dopuściłeś się żadnej zdrady. Skoro ten taniec był formą wygłupów, które wcześniej miały miejsce i Twoja partnerka o tym wiedziała to nie ma mowy o braku lojalności. Niekontrolowana erekcja może się przytrafić, następnym bądź bardziej powściągliwy. Zdrada ma miejsce tylko gdy, jest to świadomy wybór.

8

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.
teeom napisał/a:

Autorze, nie dopuściłeś się żadnej zdrady. Skoro ten taniec był formą wygłupów, które wcześniej miały miejsce i Twoja partnerka o tym wiedziała to nie ma mowy o braku lojalności. Niekontrolowana erekcja może się przytrafić, następnym bądź bardziej powściągliwy. Zdrada ma miejsce tylko gdy, jest to świadomy wybór.

Ocieranie się penisem o pupę koleżanki jest świadomym wyborem.

9

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.
Rising_Sun napisał/a:
teeom napisał/a:

Autorze, nie dopuściłeś się żadnej zdrady. Skoro ten taniec był formą wygłupów, które wcześniej miały miejsce i Twoja partnerka o tym wiedziała to nie ma mowy o braku lojalności. Niekontrolowana erekcja może się przytrafić, następnym bądź bardziej powściągliwy. Zdrada ma miejsce tylko gdy, jest to świadomy wybór.

Ocieranie się penisem o pupę koleżanki jest świadomym wyborem.

Ale jeśli tego typu taniec odbywa się za przyzwoleniem drugiej strony, to nie jest zdrada. Dylemat autora pojawił się z uwagi na niespodziewaną erekcję.

10

Odp: Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Ze względu na konieczność pożegnania Autora, wątek zostaje zamknięty.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zmysłowy taniec, czy to zdrada?.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024