Współżycie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Współżycie

Podczas współżycia z dziewczyną nie mogę od razu wejść. Dopiero po jakimś czasie gdy "przyzwyczai się" do członka, mogę wejść. Przy czym po każdym wyjściu, nawet przypadkowym przez chwilę musi się przyzwyczajać. Pytanie czy to jest normalne? Przy próbie wejścia od razu dziewczyna odczuwa ogromny ból. Czy to jest spowodowane jakimś przerostem (kiedyś coś czytałem, że są zabiegi nacinania błony, ale czy ona nie została już przerwana). Czy ktoś zna odpowiedź? Wiem, że możemy po prostu udać się do lekarza, ale chciałem pierwsze tutaj spytać. Może ktoś miał podobny problem i zna odpowiedź. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2020-07-07 22:21:53)

Odp: Współżycie

A jak wygląda Wasza gra wstępna?

Edit. To przyzwyczajanie się i bol mogą wynikać z niedostatecznego przygotowania partnerki do seksu. Za mało gry wstępnej, niedostateczne nawilżenie, może użyjcie lubrykantu? Albo skup się bardziej na niej przed penetracją, żeby byla maksymalnie rozluźniona?

Im więcej bólu tym bardziej można wpaść w takie koło, że ona nastawia się na ból i przez to się spina, więc ją boli.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Z grą wstępna nie ma problemu. To nie wygląda tak, że od razu przechodzimy do seksu. Partnerka jest podniecona i nawilżona odpowiednio co sama przyznaje. Często się zdarza, że sama wychodzi z inicjatywą. Problem leży w samej czynności, tak mi się wydaje.

4

Również miałam zapytać czy partnerka aby na pewno jest wystarczająco podniecona, rozluźniona i nawilżona, żeby współżycie mogło być dla niej komfortowe, bo niestety wcale nie tak rzadko mężczyźni za bardzo się spieszą, ale jeśli tak, to obawiam się, że pozostaje wizyta u lekarza. Nam będzie naprawdę trudno coś podpowiedzieć, jeśli przyczyna tkwi w psychice (tak mimo wszystko) lub w fizjologii. Możemy co prawda podawać kolejne możliwe powody, a rzeczywistość może okazać się jeszcze inna.

Napiszę tylko, że mam kuzynkę, która na początku swojej przygody z seksem miała tak głęboką blokadę związaną z religią i tym co jej od dziecka wpajano, że pomimo iż naprawdę tego chciała, to ciało blokowało się tak bardzo, że uniemożliwiało to współżycie. Już sama próba wprowadzenia penisa kończyła się bólem. Wykonała badania, ginekologicznie była zdrowa, problem rozwiązał się dopiero po zwróceniu się po pomoc do seksuologa.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5

Pompka napisał/a:

Z grą wstępna nie ma problemu. To nie wygląda tak, że od razu przechodzimy do seksu. Partnerka jest podniecona i nawilżona odpowiednio co sama przyznaje. Często się zdarza, że sama wychodzi z inicjatywą. Problem leży w samej czynności, tak mi się wydaje.

Lubrykant? Dla sporej części kobjet naturalne nawilżenie nie jest wystarczające.
W jaki sposób się zabezpieczacie? Może ma uczulenie na lateks? Albo tabletki anty wysuszają? Może ma infekcję?

To, że sama wychodzi z inicjatywą trochę nie ma tutaj nic do rzeczy.

No a czynność jak czynność. Ciężko zrobić ją źle.

6

może masz dużego penisa a ona jest wąska. jak sięgam pamięcią dawno dawno temu big_smile moje pierwsze seksy to też była czasami podobna orka. może to fizjologia a może psychika, że wtedy byłam jeszcze mniej gotowa na to wszystko, początki przygody z seksem, lekki stresik itd.
moim zdaniem właśnie temu służy gra wstępna, nie trzeba od razu wsadzać w nią penisa, wsadzaj najpierw język, poniej palce, a dopiero później pakuj się z interesem smile

7

Dziękuję za podpowiedzi. Infekcji nie ma, tabletek nie używamy. Spróbujemy się zorientować w kwestii uczulenia na lateks. Temat uważam do zamknięcia. Więcej chyba nic nie pomożecie a jeśli to co napisaliście nie zadziała, zasięgniemy porady lekarza. Dzięki bardzo

8

Ja to tak kiedyś miałam...  Może ma pochwice.  Być może Ona nie jest jeszcze na to gotowa  i stąd mimowolnie  się spina i stąd ten ból.  U mnie problem polegał na tym,  że partner jednak wywieral presję.  Pomogła zmiana partnera wink

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

9

Pompka napisał/a:

Partnerka jest podniecona i nawilżona odpowiednio co sama przyznaje.

No przecież Ci nie powie   "Wiesz... nie jestem aż tak wilgotna, poza tym mam stres i nie mam takiego podniecenia jak bym chciała".

"nawilżona odpowiednio"? Wg mnie jak cipka jest mokra i w środku i na zewnątrz, to nawet jak by bardzo chciała temu zapobiec, to penis i tak lekko się wślizgnie do środka...

A jak jest sucha, to penis się blokuje... i jak jeszcze dopchniesz, to boli.

"sama przyznaje" -- ??? -- a Ty co przyznajesz? cała cipka jest mokra, śliska, palec wchodzi, dwa place wchodzą, dziewczyna zadowolona, ale penis nie wchodzi?

Pewnie nie jest podniecona i się stresuje. Może ktoś robi nacisk na seks... Kto? Albo Ty, bo już chcesz mieć seks, albo ona... i wcale to nie musi być wypowiedziane. Może ona myśli, że powinna być wilgotna, skoro proświęciłeś 8 minut na grę wstępną, bo czytała w Bravo Girl, że dziewwczyny od razu są gotowe (*)... A może Ty delikatnie jej sugerujesz "to może spróbujemy?"...  delikatnie, czyli robisz presję... 

Co z minetką? Spróbujcie dużo żelu na cipkę i na penisa/gumkę...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

10

Gary napisał/a:
Pompka napisał/a:

Partnerka jest podniecona i nawilżona odpowiednio co sama przyznaje.

"nawilżona odpowiednio"? Wg mnie jak cipka jest mokra i w środku i na zewnątrz, to nawet jak by bardzo chciała temu zapobiec, to penis i tak lekko się wślizgnie do środka...

A jak jest sucha, to penis się blokuje... i jak jeszcze dopchniesz, to boli.

A tu akurat nie masz racji, bo wilgotność pochwy nie zawsze jest reakcją na podniecenie i w efekcie może być tak, że jest mokro, ale dziewczyna jest zablokowana.
Może być też tak, że jest podniecona i jest mokro, a penis nie wejdzie, bo się dziewczyna blokuje.
Więc to nie jest zasada.

11

Lady Loka napisał/a:

A tu akurat nie masz racji, bo wilgotność pochwy nie zawsze jest reakcją na podniecenie i w efekcie może być tak, że jest mokro, ale dziewczyna jest zablokowana.
Może być też tak, że jest podniecona i jest mokro, a penis nie wejdzie, bo się dziewczyna blokuje.

Może nie mam racji, bo ludzie są różni, seks bywa różny... Niech młodzi popróbują wszystkiego co mogą, a potem pewnie seksuolog...
Przypuszczam, że najwięcej problemów w seksie robią nasze szalejące myśli, i gdyby tylko mózg wyłączyć, to seks byłby zwyczajny i dobry, tak jak pan Bóg zaplanował smile smile

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018