Plastry Evra, Współżycie, przeziębienie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Plastry Evra, Współżycie, przeziębienie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Plastry Evra, Współżycie, przeziębienie.

Dzień dobry, chcę opisać sytuację .. i zasięgnąć porady. Od 7 lat stosuje antykoncepcje: plastry Evra. Miesiączka jest regularnie. Ostatnia była 15.09.18r. Ostatni stosunek był 20 i 21.09.18r. (Partner nie doszedł we mnie). W tym czasie lekko pobolewało mnie gardlo i miałam lekki katar. Brałam ibuprom zatoki, tamtum verde na gardło, krople do nosa, płukałam nos - zatoki: Irigiasinem. Domowe sposoby; czosnek, miód, imbir. Jednak niestety dzisiaj wylądowałam u lekarza i mam l4. Lekarka przebadała mnie i powiedziała, ze jestem mocno przeziębiona i kazała płukać dalej nos, brać to co brałam. W środę będę naklejać 2 plaster z opakowania. Czy te leki z apteki, przeziębienie może wpłynąć na dzialnie antykoncepcji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plastry Evra, Współżycie, przeziębienie.

Stosowałam plastry evra 10 lat i żadne leki na przeziębienie nie miały wpływu na moja antykoncepcję. Ba, sterydy brałam i nic. Dzieci nie mam po dzis dzien wink

less is more

3

Odp: Plastry Evra, Współżycie, przeziębienie.

To pytanie było serio ?? Po 7 latach stosowania plastrów ? Ręce czasem opadają.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Plastry Evra, Współżycie, przeziębienie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018