Niebieskie tabletki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Niebieskie tabletki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

1

Temat: Niebieskie tabletki

Czy to ma sens?  Mam na myśli to, że jeśli kogoś kobieta nie kręci, to może lepiej szukać innej partnerki, a nie w ten sposób się wspomagać. Czy mężczyżni to ukrywacie przed partnerką?
Czy nie jest to niejako gwałt na własnym ciele, wymuszanie reakcji która tak naprawdę by nie nastąpiła? Co sądzicie?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niebieskie tabletki
Ela210 napisał/a:

Czy to ma sens?  Mam na myśli to, że jeśli kogoś kobieta nie kręci, to może lepiej szukać innej partnerki, a nie w ten sposób się wspomagać. Czy mężczyżni to ukrywacie przed partnerką?
Czy nie jest to niejako gwałt na własnym ciele, wymuszanie reakcji która tak naprawdę by nie nastąpiła? Co sądzicie?

Tak na chłopski rozum. Jeśli jest chory to powinien się leczyć. A jeśli partnerka go nie podnieca to i tabletki nie pomogą.

3

To proszę Pani naprawdę nie tak działa.Bez podniecenia nie ma mowy ,nawet kolor tabletki nie pomoże.Po niej można i kilka razy w czasie paru godzin ,ale jeżeli z mózgu nie pójdzie sygnał typy -chcę ,pragnę ochota i podniecenie ,to niestety nic z tego.

4

Ela ale niektórzy je biorą bo im hydraulika nie działa jak powinna niezależnie od tego czy ich partnerka kręci czy nie kręci.

5

@Kacper -- a możesz opowiedzieć jak to jest? Jak to kilka razy w ciągu paru godzin? Cały czas masz erekcję? Chyba nieeee?

I drugie pytanie -- serio aż kilka orgazmów można mieć po tabletce? I są to takie orgazmy jak bez tabletki?

PS. Ja kiedyś chciałem zrobić eksperyment, że sobie przedłużę stosunek... i się powstrzymałem, nie było orgazmu, erekcja była, ale nie mogłem dojść, więc musiałem się dzikimi fantazjami podkręcić... no i wtedy pomyślałem, że lepiej natury nie kantować i nie chciałbym jak niektórzy panowie, co mają długo erekcję, ale z orgazmem trudność.   Może po tabletkach jest erekcja, ale nie ma pożądania i dobrego orgazmu? Stąd moje pytanie...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

6

Witaj Gary.Niestety nie jestem farmaceutą aczkolwiek nie jest mi obca chemia organiczna.Z tego co wiem są dwie drogi wiekopomnych odkryć - celowość działań lub przypadek.Słynna niebieska tabletka i jej działanie to efekt przypadku.Poczytaj zresztą w Internecie.Jesli chodzi o moje doświadczenia z nią to na szczęście ich jeszcze nie mam.Niemniej słyszałem że na ulotce tego leku jest dokładny opis i warunki dzialania.Jesli chodzi o twoje doświadczenia które opisujesz to jest to normalne zachowanie.Po prostu swym celowym dzialaniem przekroczyłeś pewien próg za którym twój mózg już na tyle wytworzył neuroprzekaznikow blokujacych synapsy w mózgu iż wytworzyły się u ciebie nowe ścieżki odczuć.W ten sposób leczy się szybkoszczelnosc mężczyzn zakładając oczywiście że nie jest to efekt innych somatycznych chorób a jedynie błędy wynikające ze wcześniejszych kontaktów seksualnych.Jeżeli chodzi zaś o możliwość częstych ejakulacji faceta w określonym czasie to jest to zdeterminowane zdolnością wytwarzania płynu przez prostate .To można poprawić substancjami pochodzenia naturalnego które jedząc będziesz tryskal i często i obficie ,ale niestety każdy następny wytrysk chociaż obfity będzie zawierał coraz mniej plemników.Kurcze ,ale mi wyszedł elaborat ,myślę że czytelny i do strawienia.

Tabletka jest na chorobę. Tak samo jak okulary na wadę wzroku. Jak komuś się partnerka nie podoba to i tabletka nie pomoże. Chyba, że zamknie oczy i pomyśli o Anglii.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię
Chce zobaczyć całą gamę złości w kości
I chcę poczuć z Tobą tlen

8

Czekoladazfigami ,dlaczego akurat o Anglii? Nie rozumiem , ja mieszkam w Polsce i naprawdę stwierdzam że nigdzie nie będzie mi lepiej.Natomiast masz rację ,to jest lek ,chociaż obecnie jego zamienniki można kupić bez recepty w aptece.Także cena po wygaśnięciu licencji pewnej firmy na niego zmniejszyła się 20-sto krotnie.

9 Ostatnio edytowany przez czekoladazfigami (2020-07-02 23:32:17)

Podobno tak matki dziewczynom (angielkom) przed ślubem mawiały. wink W każdym razie jak się ktoś komuś totalnie nie podoba to i tabletka nie pomoże.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię

10

Jejku ,kumam ,dopiero teraz zajarzylem ,masz na mysli epokę wiktoriańska.Tak to były okrutne czasy dla seksualności człowieka.

Dzisiaj też ludzie nie mają lekko... Bo na przykład przestają się o siebie strać. I babka chodzi do łózka w koszuli w kaczuszki, a facet w gaciach rozciągniętych. Albo mówią sobie, ej jesteśmy przyjaciółmi. No sorry paranoja. Ja z przyjaciółmi nie chodzę do łózka.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię

12

Masz rację ,niby każdy wie że prąd płynie jedynie wtedy gdy jest różnica potencjałów ,czyli napięcie ,a jednak rzadko kiedy partnerzy dbają o stworzenie tego napięcia seksualnego między sobą ,a późnej się dziwią że im nie wychodzi.Czyżby czyste lenistwo? przejedzenie? Chociaż zawsze się mysli że u kogoś jest inaczej ,atrakcyjniej ,że za ta górką na pewno trawa jest zielensza.

Mnie tam się moja trawa podoba i pastwisko. Wyznaję też zasadę, że apetytu można nabierać na mieście, ale posiłki należy jadać w domu.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię

14

Bardzo słuszna uwaga.Czyżby u was/ ciebie było idealnie? To też nie za dobrze ,rodzi bowiem brak napięcia.

15

czekoladazfigami napisał/a:

Mnie tam się moja trawa podoba i pastwisko. Wyznaję też zasadę, że apetytu można nabierać na mieście, ale posiłki należy jadać w domu.

apetyt na mieście, a w domu nic do żarcia.. To dopiero zderzenie marzeń z rzeczywistością.
Jadać nalezy tam, gdzie dobrze karmią, cokolwiek to znaczy dla niektorych.

16

Dzięki za dobry humor przed spaniem ,Salomonka.Świetne skojarzenie.

Salomonka napisał/a:

apetyt na mieście, a w domu nic do żarcia.. To dopiero zderzenie marzeń z rzeczywistością.
Jadać nalezy tam, gdzie dobrze karmią, cokolwiek to znaczy dla niektorych.

Jak nie karmią, to trzeba zmienić knajpę.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię

18

Jak będę potrzebował tabletki, to Ci powiem jak to jest smile jednak nie wyobrażam sobie łykać piguły nie mając ochoty na swoją kobietę. Piguła ma poprawić hydraulikę jeśli siadła.

19

Gary napisał/a:

@Kacper -- a możesz opowiedzieć jak to jest? Jak to kilka razy w ciągu paru godzin? Cały czas masz erekcję? Chyba nieeee?

Ja oczywiście nie wiem jak to jest wink, ale znajomy męża kiedyś pokusił się o mały eksperyment i choć nie ma specjalnego problemu ze wzwodem, to wziął niebieską tabletkę, a po wszystkim stwierdził, że nigdy więcej! Pojawiła się sztucznie wywołana erekcja, wtedy zaczął dobierać się do partnerki, był seks, normalnie doszedł, ale erekcja nie przechodziła. Po jakimś czasie u niego zaczęło być to bolesne.
Tak więc naprawdę nie ma co przesadzać i sądzę, że jeśli nie jest to absolutnie konieczne, to nie warto sięgać po tego typu wspomagacze. Lepiej dłużej się rozkręcać niż farmakologicznie zakłócać fizjologię.

Z drugiej strony zastanawiam się, a może Wy wiecie, czy organizm przyzwyczaja się do takiego 'wsparcia'? Bo jeśli na przykład (tak, wiem, że to nie to samo, chodzi mi wyłącznie o zobrazowanie pytania) z zewnątrz dostarczamy sobie hormony, to nasz organizm z czasem się rozleniwia i zmniejsza naturalną ich produkcję - tutaj przypadkiem nie działa to tak samo?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

20

Zgadzam się z Olinką. Ogólnie raczej nie chodzi tu o to, że facet nie czuje pociągu do kobiety dlatego musi się wspomagać ale właśnie jak określił to m4jkel - poprawić hydraulikę. Różne są powody tego, że facet nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania, czasem jest to zwyczajnie stres czy zmęczenie, czy też wypity dla odwagi alkohol. Jeżeli facet nie ma permanentnego problemu z erekcją, który może być wynikiem jakiejś choroby, to ja też bym nie radziła się wspomagać w ten sposób. Doświadczenia mojego znajomego, który wziął sobie tabletkę dla eksperymentu są bardzo podobne do tych, które opisała Olinka - długotrwały, nienaturalny wzwód powodujący wręcz ból. Być może u osób z rzeczywistymi problemami to działania jest mniej intensywne i ogólnie spełnia rolę leku czy wspomagacza ale jeśli ktoś tylko miewa tymczasowe problemy z erekcją to lepiej nie eksperymentować tylko zadbać o komfort - nastrój, odpoczynek, może dieta itd.
Nie wiem czy od tego typu tabletek można się uzależnić ale słyszałam o przypadkach kiedy panowie, szczególnie ci w starszym wieku, kiedy zdrowie już nie te, przesadzali co kończyło się dla nich niezbyt dobrze, nawet zawałem.

21

Olinka napisał/a:

... to wziął niebieską tabletkę, ... Pojawiła się sztucznie wywołana erekcja, ... był seks, normalnie doszedł, ale erekcja nie przechodziła. Po jakimś czasie u niego zaczęło być to bolesne.

O właśnie... o to chciałem zapytać.

Mam w głowie taką scenkę...      Jedzie starszy pan taksówką... a chodnikiem idzie seksowna dziewczyna, pan się ogląda... wzdycha ... i mówi "Boże! Nie męcz mnie proszę... jak zabrałeś możliwości, to zabierz też chęci...".

Powstaje pytanie czy ten pan powinien był sięgnąć po tabletkę. Dziewczyny mówią, że nienawidzą panów po tabletkach, a nie można od razu poznać, bo nie ma objawów jak po alkoholu... a jednocześnie twierdzą, że i starsi przychodzą na seks i ten seks jest normalny... Gdzieś ktoś młody zadawał pytanie "Czy to prawda, że po 30-tce uprawia się seks?", a inna para cieszyła się, że ona ma menopauzę, bo nie będą musieli się zabezpieczać.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

Mojej koleżanki mama też myślała, że ma menopauzę. Menopauza ma 17 lat i długie blond włosy.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię

23 Ostatnio edytowany przez Roxann (2020-07-03 20:44:01)

Mojej koleżanki mama też myślała, że ma menopauzę. Menopauza ma 17 lat i długie blond włosy.

Szczerze, nie do końca zrozumiałam ten post. Co ma menopauza do 17-letniej blondyny?
Inną młodszą na boku? Raczej nie menopauza tylko kryzys wieku średniego.

24

Mama koleżanki myślała, że skoro ma menopauzę, to nei musi się zabezpieczać... Uprawiała seks bez gumki i zaszła w ciążę. Urodziła dziecko, które dzisiaj ma 17 lat i długie blond włosy. smile

25

Ela210 napisał/a:

Czy to ma sens?  Mam na myśli to, że jeśli kogoś kobieta nie kręci, to może lepiej szukać innej partnerki, a nie w ten sposób się wspomagać.

Sądzę, że jest na odwrót - kobieta psychicznie musi wzbudzić pożądanie a leki mają poprawić sprawy ciała.
Gwałt -tak patrząc to gwałtem na psychice jest branie antydepresantów by świat nie był taki czarny, itd.

26

Tabletka nie powoduje erekcji, a jedynie łatwiejsze jej utrzymanie. Faceci biorą, bo boją się, że partnerka odejdzie do innego. No i generalnie jak się rozejrzysz, to  przedmiotowe traktowanie męzczyzn doprowadziło do tego, że wszędzie są miliony wspomagaczy, jakichś nakładek powiększających na penisa itd. Bo kobietom wiecznie mało. I na pewno nie jest to miłe, ani przyjemne dla faceta.

27

Chrzanik napisał/a:

Tabletka nie powoduje erekcji, a jedynie łatwiejsze jej utrzymanie. Faceci biorą, bo boją się, że partnerka odejdzie do innego. No i generalnie jak się rozejrzysz, to  przedmiotowe traktowanie męzczyzn doprowadziło do tego, że wszędzie są miliony wspomagaczy, jakichś nakładek powiększających na penisa itd. Bo kobietom wiecznie mało. I na pewno nie jest to miłe, ani przyjemne dla faceta.

Stek bzdur, których nawet nie mam siły obalać.

28 Ostatnio edytowany przez Gary (2020-07-19 00:07:20)

Chrzanik napisał/a:

Faceci biorą, bo boją się, że partnerka odejdzie do innego. No i generalnie jak się rozejrzysz, to  przedmiotowe traktowanie męzczyzn doprowadziło do tego, że wszędzie są miliony wspomagaczy, jakichś nakładek powiększających na penisa itd.

Nie zgodzę się z tą teorią.

Brak erekcji się zdarza i jak jeszcze ludzie (żona, mąż, albo młodzi ludzie) zakręcą swoje głowy wokół tego tematu, to szalenie trudno z tego wyjść -- on jak ma wejść w cipkę, to się stresuje, czy nie będzie tak samo jak ostatnio że mu opadł, co żona sobie pomyśli (że nie podoba się), rodzi się presja i taka spirala zniechęcenia. Tabletka pewnie by tu pomogła.

Powiększanie penisa to jest jakaś męska fobia. Niektórzy myślą, że jakość seksu zależy od wielkości penisa. Jak penis jest bardzo mały, albo cipka bardzo luźna, to może słabo czuć... a jak penis jest wielki, to niekoniecznie dla kobiety jest to przyjemnością... zresztą i tak punkt G jest parę cm od wejścia...   Zatem panów chcących powiększania penisa wyobrażam sobie jako tych, co masturbują się przed ekranami, a gdyby przyszło wybrać się na prawdziwy seks, to by stchórzyli. Ekstrema (wielki, albo bardzo mały penis) nie są dobre, ale zanim gość wyłoży pieniądze na takie wybryki, to niech pójdzie kilanaście razy na seks i zastanowi się, czy to naprawdę o to chodzi.

Wielkość penisa czy wielkość piersi to dobry zapychacz do rozmowy... trudniej mówić o orgazmach, albo jaki ktoś jest w łóżku.

Bo kobietom wiecznie mało. I na pewno nie jest to miłe, ani przyjemne dla faceta.

Hmmm... dziwne... nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Temat wielkości penisa nie istnieje... natomiast istnieje temat czystości i zachowania panów...

29

Są obecnie dwie naukowo poznane substancje, które mogą pomóc na erekcje. Mianowicie sildenafil i tadafil. Sildenafil to substancja czynna, która wchodzi w skład słynnych niebieskich tabletek, ale jest dostepna w wielu tabletkach dostępnych w aptekach bez recepty Zwykle takie tabletki mają mniejszą zawartosć sildenafilu, tak wiec nie powodują uzależnienia jak rowniez nie powodują efektów ubocznych (dobrze jest się nad nimi zastanowić jedynie w przypadku sporych problemów z nadciśnieniem, w tym przypadku dobrze jest skonsultować ich przyjmowanie z lekarzem ewentualnie z farmaceutą). Jak w przypadku każdych tabletek dobrze jest sprawdzić sobie zawartość sildenafilu w środkach, bo niekoniecznie to co jest reklamowane jest najlepsze wink Taki inventum ma lepszy stosunek ilości sildenafilu do ceny niz kamara czy maxon forte.
Tadafil jest środkiem dostepnym na receptę, ma on mocniejsze działanie niż sildenafil - chodzi tutaj o długotrwałe działąnie. Tym samym lista efektów ubocznych moze być dłuższa oraz nie obędzie się bez konsultacji z seksuologiem albo urologiem przed przyjmowaniem tabletek.

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Niebieskie tabletki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018