Nie wiem co zrobić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Nie wiem co zrobić?

Witajcie.
Jestem w zwiazku od ponad roku. Mojego partnera poznalam gdy wprowadził się do mieszkania obok. Ja mieszkanie wynajmowałam wraz z kuzynka. Przypadkowo spotkalismy sie wszyscy we 3 w windzie i tak to się zaczęło. On od razu wpadl mi w oko. Zaprosiłysmy go na drinka do nas. Kuzynka od poczatku mówiła mi, że coś jej w nim nie pasuje. Byłam zdziwiona bo gdy wspólnie wyszliśmy do knajpy na pizzę, wyraźnie go przy mnie podrywala. On natomiast zabiegał o mnie.
Po ok 2mies zaczelismy sie spotykac i stwierdziliśmy że zostajemy parą. Kuzynka była zła na mnie, za to że się z nim związałam, zaczęła robić mi wyrzuty, że teraz przeprowadze się do niego, jej zostanie mieszkanie na które jej nie stać itp itd. Wciaz namawiala mnie do rozstania z nim, wytykala mi jego wady.
Po ok 2mies związku, okazało się że była mojego partnera, pracuje w sklepie obok mnie. Zaczęło się wydzwanianie do niego. Plotki na mój temat, jednym słowem bardzo nieprzyjemna sytuacja. Kuzynka moja stwierdzila, że mój partner powinien ostro na to zareagowac, wciaz namawiala mnie do klotni z nim o to. Wciaz sluchalam co powinien zrobić, a ja powinnam zrobić to i tamto. W koncu za namowa kuzynki zaczelam wiercic mu dziurę w brzuchu, cały dzień mówiłam mu ze ma jakoś zareagować. Klotnia trwała kilka dni. W koncu gdy nocowałam u niego i wciąż o to się sprzeczalismy, wyciągnął mnie siła z łóżka za ręce i nogi, aż upadlam na podłogę i kazał iść spać do siebie.
Nie wiedziałam jak zareagować. Kuzynka stwierdzila ze powinnam sie z nim rozstać.

Pojechalam na kilka dni do rodziców. W tym czasie dowiedziałam się od znajomej, że kuzynka za moimi plecami gdy byliśmy po raz pierwszy razem na pizzy, powiedziała do mojego partnera, że jestem osobą ogromnie klotliwą, nie mam przyjaciół bo z każdym jestem skłócona i ona sama ledwo ze mną wytrzymuje. Oznajmiła mu, że jestem flirciara i uganiam się za facetami. Że jestem podła dla ludzi, zła i wredna i wszystkiego się czepiam. Nigdy jej w niczym nie pomogłam i wszystkie obowaiazki domowe spadły na nią. Dodatkowo podobno to samo powiedziała o mnie jego byłej.

Siedzę w domu u rodziny i nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie wiem co zrobić?
Montemonte napisał/a:

Witajcie.
Jestem w zwiazku od ponad roku. Mojego partnera poznalam gdy wprowadził się do mieszkania obok. Ja mieszkanie wynajmowałam wraz z kuzynka. Przypadkowo spotkalismy sie wszyscy we 3 w windzie i tak to się zaczęło. On od razu wpadl mi w oko. Zaprosiłysmy go na drinka do nas. Kuzynka od poczatku mówiła mi, że coś jej w nim nie pasuje. Byłam zdziwiona bo gdy wspólnie wyszliśmy do knajpy na pizzę, wyraźnie go przy mnie podrywala. On natomiast zabiegał o mnie.
Po ok 2mies zaczelismy sie spotykac i stwierdziliśmy że zostajemy parą. Kuzynka była zła na mnie, za to że się z nim związałam, zaczęła robić mi wyrzuty, że teraz przeprowadze się do niego, jej zostanie mieszkanie na które jej nie stać itp itd. Wciaz namawiala mnie do rozstania z nim, wytykala mi jego wady.
Po ok 2mies związku, okazało się że była mojego partnera, pracuje w sklepie obok mnie. Zaczęło się wydzwanianie do niego. Plotki na mój temat, jednym słowem bardzo nieprzyjemna sytuacja. Kuzynka moja stwierdzila, że mój partner powinien ostro na to zareagowac, wciaz namawiala mnie do klotni z nim o to. Wciaz sluchalam co powinien zrobić, a ja powinnam zrobić to i tamto. W koncu za namowa kuzynki zaczelam wiercic mu dziurę w brzuchu, cały dzień mówiłam mu ze ma jakoś zareagować. Klotnia trwała kilka dni. W koncu gdy nocowałam u niego i wciąż o to się sprzeczalismy, wyciągnął mnie siła z łóżka za ręce i nogi, aż upadlam na podłogę i kazał iść spać do siebie.
Nie wiedziałam jak zareagować. Kuzynka stwierdzila ze powinnam sie z nim rozstać.

Pojechalam na kilka dni do rodziców. W tym czasie dowiedziałam się od znajomej, że kuzynka za moimi plecami gdy byliśmy po raz pierwszy razem na pizzy, powiedziała do mojego partnera, że jestem osobą ogromnie klotliwą, nie mam przyjaciół bo z każdym jestem skłócona i ona sama ledwo ze mną wytrzymuje. Oznajmiła mu, że jestem flirciara i uganiam się za facetami. Że jestem podła dla ludzi, zła i wredna i wszystkiego się czepiam. Nigdy jej w niczym nie pomogłam i wszystkie obowaiazki domowe spadły na nią. Dodatkowo podobno to samo powiedziała o mnie jego byłej.

Siedzę w domu u rodziny i nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić.

Wyprowadzić się od kuzynki, skoro jest fałszywa. Znajdź sobie pokój w innym mieszkaniu, tylko nie u tego chłopaka, bo z nim chyba też jest coś nie halo.

3

Odp: Nie wiem co zrobić?

Facet wywalił cię z łóżka a ty nadal uważasz, ze jesteś z nim w związku?

4 Ostatnio edytowany przez Montemonte (2020-06-08 14:29:39)

Odp: Nie wiem co zrobić?

Moja kuzynka naopowiadala mu, jak bardzo byłam rzekomo podła co do niektórych kobiet. Klamala, ze rozwalam innym zwiazki. Klamala, ze to ona zalatwila mieszkanie, ona ponosi wiekszosc kosztów oplat. Ze w stosunku do niej zawsze byłam chamska i niemiła.
Mój facet nic mi wtedy o tym nie mówił. Nie wiedzialam, że gdy mnie nie ma ona tak obsmarowuje mi tyły.

Ja nie wiedząc o niczym opowiedziałam kuzynce historię o tym, ze jego byla nachodzila go czesto strasznie się z nim wyklocala i on ta byla wlasnie musiał, az za drzwi wyrzucac, bo nie chciala wyjść.

Tak wyrzucil mnie w nocy z łóżka. Jestemy razem od roku, oficjalnie jeszcze nie mieszkamy razem. Ale mialam sie do niego wprowadzic w przyszlym miesiacu. Mowilam o tym kuzynce.

5

Odp: Nie wiem co zrobić?

Czytam i nie wierzę.
Ogólnie kuzynka ma problemy z głową, co widać od razu. Nie rozumiem dlaczego w ogóle słuchałaś jej "rad", zwierzałaś się.
A co do faceta, takie wyrzucenie z łóżka to zwykła przemoc. Podziękowałabym takiemu.

6 Ostatnio edytowany przez Montemonte (2020-06-08 15:01:18)

Odp: Nie wiem co zrobić?

Nie wiem dlaczego sluchalam jej rad, jest ode mnie starsza, moze to przez to, sama tego nie rozumiem. Znamy się praktycznie od urodzenia. Nie sądziłam, że mi opowiada jedno, a za plecami opowiada o mnie takie historie.
Ona od kilku dobrych lat jest sama, facet zostawił ja i odszedł do innej. A mój partner od razu wpadl jej w oko, próbowała coś, ale on w ogóle nie zwracał na nią uwagi.
Mam wrażenie, że celowo nas cały czas sklocala, czekała aż się rozstaniemy.

7

Odp: Nie wiem co zrobić?

celowo sprawiła że facet wytargał cię siłą z łóżka?
nie sądzę.
on i ona do odstrzału.

8

Odp: Nie wiem co zrobić?
Prosiaczkowo napisał/a:

A co do faceta, takie wyrzucenie z łóżka to zwykła przemoc. Podziękowałabym takiemu.

Podobnie jak robienie kilkudniowej awantury za free. Bardzo właściwie facet zareagował.

9

Odp: Nie wiem co zrobić?

Ja bym zerwała znajomość i z facetem i kuzynką.

10 Ostatnio edytowany przez Prosiaczkowo (2020-06-08 19:38:17)

Odp: Nie wiem co zrobić?
JaJakoJa napisał/a:
Prosiaczkowo napisał/a:

A co do faceta, takie wyrzucenie z łóżka to zwykła przemoc. Podziękowałabym takiemu.

Podobnie jak robienie kilkudniowej awantury za free. Bardzo właściwie facet zareagował.

Serio usprawiedliwiasz przemoc fizyczną?
Nie żeby awantura była ok.
Dziewczynie mogła stać się krzywda. Wbrew pozorom, bardzo łatwo złamać przykładowo rękę podczas upadku z łóżka.

11

Odp: Nie wiem co zrobić?
Montemonte napisał/a:

Kuzynka moja stwierdzila, że mój partner powinien ostro na to zareagowac, wciaz namawiala mnie do klotni z nim o to. Wciaz sluchalam co powinien zrobić, a ja powinnam zrobić to i tamto. W koncu za namowa kuzynki zaczelam wiercic mu dziurę w brzuchu, cały dzień mówiłam mu ze ma jakoś zareagować.
Siedzę w domu u rodziny i nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić.

A co ty dziewczyno własnego rozumu nie masz? Kuzynka jest dla ciebie wyrocznią? Bez niej nie potrafisz podjąć decyzji? Bez niej nie potrafisz zadbać o własny interes? Ubezwłasnowolniła cię?

Montemonte napisał/a:

Siedzę w domu u rodziny i nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić.

Może zapytaj kuzynki...?

12

Odp: Nie wiem co zrobić?
niebieskomi napisał/a:
Montemonte napisał/a:

Kuzynka moja stwierdzila, że mój partner powinien ostro na to zareagowac, wciaz namawiala mnie do klotni z nim o to. Wciaz sluchalam co powinien zrobić, a ja powinnam zrobić to i tamto. W koncu za namowa kuzynki zaczelam wiercic mu dziurę w brzuchu, cały dzień mówiłam mu ze ma jakoś zareagować.
Siedzę w domu u rodziny i nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić.

A co ty dziewczyno własnego rozumu nie masz? Kuzynka jest dla ciebie wyrocznią? Bez niej nie potrafisz podjąć decyzji? Bez niej nie potrafisz zadbać o własny interes? Ubezwłasnowolniła cię?

Montemonte napisał/a:

Siedzę w domu u rodziny i nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić.

Może zapytaj kuzynki...?

Nie trzeba aż tak ostro reagowac.
Moja kuzynka to dobra manipulatorka. Mną manipuluje od lat i nie dostrzegalam co robi. Staralam sie porozmawiać z jej siostra to na mnie naskoczyła, że jak w ogóle mogę takie rzeczy o kuzynce mówić bo ona tylko dobrze o mnie się wypowiada, cały czas mnie broni i chciała dla mnie dobrze. I że ja jestem nie lojalna. Aż mnie zatkało. Nie wiem jak ujawnić jej prawdziwą naturę, skoro wszystkich tak urabia latami.
A z chłopakiem się nie odzywam. On nic nie pisze, ja również.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024