Pocałunek i spotkanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pocałunek i spotkanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Pocałunek i spotkanie

Witam
Chciałbym podzielić się z wami tym co mnie ostatnio spotkało bo nie wiem co o całym tym zajściu myśleć i liczę że ktoś kto patrzy na to z boku pomoże mi jakoś to rozwiązać. Chociaż dać do myślenia bo wiem że to moja decyzja co z tym zrobię..

Otóż
Jestem z dziewczyną od roku. Raz było gorzej, raz lepiej ale to tylko ze względu na nasze skłonności do kłótni o małe rzeczy. Najczęściej następnego dnia było już dobrze bo i ja i ona wiedzieliśmy co źle zrobiliśmy.
Ja mam 21 lat a moja dziewczyna 18.
Rzecz miała miejsce po jej wyjściu do klubu. Nigdy nie byłem zazdrośnikiem więc nie miałem obaw przed tym żeby wspólnie z koleżankami od czasu do czasu tam chodziła.
Na jednym z takich imprez poznała chłopaka który z tego co wiem był przystojny, rozrywkowy i zabawny. W tym czasie ze sobą od dwóch dni nie rozmawialiśmy a i sam okres był dosyć burzliwy.
Zaznaczę wcześniej że ją kocham i jestem w stu procentach pewien że ona mnie też i wiem że to charakter miłej dobrej dziewczyny, do tego nie ma wątpliwości bo od tamtego dnia minął miesiąc i jestem aboslutnie pewien że bardzo mnie kocha.
Po tym dniu napisał do niej, za kilka wpadł do niej do miasta i razem ze swoją przyjaciółką spotkali się. Ona jest dosyć otwarta na takie znajomości, byłem tego świadom bo ma straaasznie wielu kolegów ale wiem że nigdy to nie wyszłoby poza mur koleżeństwa, nigdy przedtem tego nie robiła, niczego złego. Bardzo jest o mnie zazdrosna i bardzo jej zależy. W tamtym okresie często się sprzeczaliśmy. Pewnego razu kiedy byliśmy razem ona odebrała telefon i zaczęła płakać. Następnie zablokowała na fb chłopaka którym okazał się jego ów jegomość. Dowiedziałem się od jej kolezanki bo sama ona kazała jej mi to powiedzieć bo sama zachodziła się płaczem i nie mogła zebrać myśli. Trochę przedtem powiedziała mi że coś się stało i cieszy się ostatnimi chwilami ze mną bo wie że z nią zerwę. Ale nie chciała jeszcze mówić.
Sedno sprawy jest takie.
Polubili się i dwa razy spotkali.
Raz poszli na piwo i on dał jej buzi w usta, ale w ten sposób że nie mogła zareagować, było między nimi dziwnie kilka dni ale znów zaczęłli rozmawiać. Oczywiście ja nic o tym nie wiedziałem bo i nadal miała do mnie wyrzuty o pewną sprawę.
Za kilka dni ona powiedziała że jest u koleżanki i faktycznie tam była. Ale ta właśnie przyjaciółka namówiła ją żeby zgodziła się iść na domówkę u niego tego wieczora. Ja już spałem. Pojechała 100 km od miasta do niego i do kilku jego kolegów i kolezanek a tam on znowu to zrobił kiedy siedziała obok niego. Jak się okazało, ona wcześniej powiedziała mu żeby na nic nie liczył bo ma chłopaka a on pijany wpadł w szał i zaczął ją szarpać.
Mówi że był to najgorszy wieczór w jej życiu.
Mam już ich wiadomości. Pisała że nie może się doczekać aż się spotkają i wiem że bardzo się polubli. Od jej koleżanek wiem że ona od początku nie chciała z nim być bo wiedziała i mówiła im że to mnie kocha.
Po wszystkim kiedy się o tym dowiedziałem ona dostała depresji.
Płakała, mówiła jaka była głupia, że nigdy tego nie zrobi więcej.
Ale przez dwa tygodnie ukrywała to zajście przede mną. Dziewczyny mówiły że bardzo ją to gryzło.
Dlatego eh....
Proszę was o wypowiedź, co o tym myślicie. Dla mnie to dziwne bo bardzo mnie kocha ale dlaczego to zrobiła? Czy to przez wiek? Że się zagubiła? Bo tak mówiła, że mnie nie było obok i sama nie wie, ale to wszystko ze łzami w oczach.
Na codzień ma doczynienia z wieloma zalotnikami ale nigdy w życiu niczego złego nie zrobiła. Zawsze była szczera nawet w małych rzeczach.
Co o tym myślicie
Dziękuje za odpowiedź..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pocałunek i spotkanie

Pierwsza  myśl : niedojrzala manipulantka. 
Żałuje? Po cholere się z Nim spotykała? Wiedziała  w co gra  i chciała tej gry.  Niby mówi że ma  chłopaka  i takie tam...  Eee...  Słabe.  Jak dla mnie to nic jej nie tłumaczy,  byliście razem a ona się spotyka  z innym.  No proszę  Cię. 

Na siłę ją bronisz

Jak chcesz to daj szansę, ale tak łatwo nie wybaczaj bo być może Dziewczę za jakiś czas otworzy  drzwi i zapuka gdzie indziej

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

3

Ja też myślę niestety, że dziewczyna nie ma do końca czystego sumienia.
Usprawiedliwia to jakby ktoś ją zmusił, a sama się chciała spotykać z tym chłopakiem, jechać do niego, pisać.
Być może Ty jesteś po prostu bezpieczniejszą opcją, a w nim ją coś pociągało, ale nie jest to chłopak do związku. Jakby chciała mieć ciastko i zjeść ciastko.
Uważam, że to zły znak, że ona tak szybko jest znudzona związkiem (skoro ma 18 lat to nie spotykacie się 10 lat tylko pewnie max kilka) i już są takie skoki.

Z drugiej strony jeśli poza tym uważasz, że to wartościowy związek i nie czujesz się gotowy na zakończenie go, możesz spróbować to razem przepracować. Pytanie czy ta sytuacja nie zmieni Twojego podejścia do niej.

4

Młody jestes i widac ze jeszcze bardzo naiwny. Idealizujesz przy tym swoja dziewczynę mimo, ze nie zasluguje na to kompletnie. Wkolo piszesz ze ona Cię tak bardzo kocha. Do kogo to piszesz? Do nas? Nam ta informacja niepotrzebna bo i tak Twojej dziewczyny nie znamy. Myślę, ze piszesz to do samego siebie bo to Ty potrzebujesz sobie wmowic ze tak własnie jest, ze kocha, ze nie zdradzi ze mozesz byc jej pewny. Gdybys naprawde byl o tym przekonany to nie musialabys tego pisac i zaklinac rzeczywistosci. Ale Ty wcale pewny nie jestes bo cos Ci tu mocno zgrzyta miedzy jej zapewnieniami a czynami. I slusznie. Moim zdaniem Twoja ukochana zwyczajnie poplynela nieco w tej znajomosci. Sama nie pocalowala tego goscia ale tez po fakcie nie powiedziala ze ma tak nie robic, jeszcze pojechala do niego na imprezę i pisala ze nie moze sie doczekac spotkania. Bardziej zielonego swiatla na rozwoj znajomosci juz dac mu nie mogla. A przy tym trochę manipulantka bo tu niby chetna ale bedzie zgrywac niedostepna i zajeta. Sadze ze liczyla ze facet bedzie za nia latal, pisal adorowal a tu klops. Facet sie wnerwil, poszarpal i z ksiecia wyszla zaba. A na dodatek w zlosci moze Ciebie poinformowac o poczynaniach Twej "wiernej" dziewczyny. Strach ja oblecial i wolala wyprzedzic jego ruch. Ale nie jest nawet na tyle dojrzala zeby to zrobic bez posrednikow. Grunt musialy jej przygotowac kolezanki. A ona teraz Cie bierze na litosc. Super dziewczyna,  nie ma co.

5

Czyny Autorze nie słowa, słowa można sobie wiesz gdzie wsadzić...

6 Ostatnio edytowany przez niedojrzalamanipulantka (2020-05-27 16:27:18)

Oj drogi autorze

7

Chyba zarówno ty jak i ona nie jesteście jeszcze gotowi na dojrzały, poważniejszy związek. Miotacie się w uczuciach.
Z tego co czytam, wygląda to na taką burzliwą młodzieńczą miłość z nadmierną zazdrością/ i próbami wzbudzania jej w partnerze, z rozczarowaniami, wybuchami i powrotami.
Chyba po prostu trzeba przez to przejść i poczekać aż uczucie się wypali albo nastąpi kolejny kryzys ( nie ważne z czyjego powodu)....zawsze to jakieś doświadczenie na przyszłość.

"Życie nigdy nie jest tak dobre ani tak złe jak się wydaje."  Guy de Maupassant

8

To się nazywa szczenięca miłość. Twoja pierwsza dziewczyna? Wiesz, że może nich jeszcze trochę być?
W każdym razie nie zasługuje na Ciebie. Robienie coś za plecami już o czymś świadczy. Związek bez zaufania i uczciwości nie ma dużych szans na przetrwanie. Ona nadużyła Twojego zaufania bi nie była uczciwa

A tamten gość. Za przeproszeniem, w ryja powinien dostać. Niepisana męska zasada, nie podbijaj do zajętej dziewczyny.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pocałunek i spotkanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018