Co zalozyc na pierwsze spotkanie z facetem poznanym w necie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Co zalozyc na pierwsze spotkanie z facetem poznanym w necie ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Co zalozyc na pierwsze spotkanie z facetem poznanym w necie ?

Odstawić sie na 1e spotkanie?,żeby zrobic dobre pierwsze wrazenie?,czy ubrać sie ładnie ale na luzie ? a co z makijazem ? macie jakies doswiadczenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co zalozyc na pierwsze spotkanie z facetem poznanym w necie ?

Według mnie nie ma sensu jakoś się odstawiać specjalnie, ot ubierz się tak jak wychodzisz do ludzi zazwyczaj i będzie dobrze.

3

abba12 napisał/a:

Odstawić sie na 1e spotkanie?,żeby zrobic dobre pierwsze wrazenie?,czy ubrać sie ładnie ale na luzie ? a co z makijazem ? macie jakies doswiadczenia?

Ubierz się stosownie do sytuacji - inaczej do baru i kina (tu to tak jak codziennie), a inaczej do łopery.

4

too bardziej jakis spacer,czy kawa,zastanawiam sie nad sukienką

lub spódniczka

marakujka napisał/a:
abba12 napisał/a:

Ubierz się stosownie do sytuacji - inaczej do baru i kina (tu to tak jak codziennie), a inaczej do łopery.

5

abba12 napisał/a:

Hej!
Na pierwsze spotkanie lepiej ubrać się niezbyt prowokująco, wszak nie wiesz do końca, kim jest ten człowiek.
Makijaż niezbyt ostry.

6

Ładnie i na luzie. Makijaż jak zwykle.

Zasadę mam prostą. Nie zaglądam innym do łóżka, portfela i sumienia.

7

TypowyCharlie napisał/a:

Według mnie nie ma sensu jakoś się odstawiać specjalnie, ot ubierz się tak jak wychodzisz do ludzi zazwyczaj i będzie dobrze.

Zgadzam się, przecież na takim spotkaniu ludzie powinni się zobaczyć w możliwie typowej, naturalnej odsłonie, a nie w stylizacji, jaka na co dzień jest im obca, bo to trochę tak, jakby wysłać na spotkanie inną osobę zamiast siebie : )

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

8

abba12 napisał/a:

Ubierz się tak żebyś się w tym dobrze i komfortowo czuła. Nie mówię o dresie bynajmniej. Ale jak ubierzesz coś nowego w czym czujesz się nie pewnie, nie wygodnie np za wysokie buty spotkanie się posypie bo zamiast miło spędzać czas będziesz się wiercić przekręcać i myśleć po co ja to założyłam. Z moich obserwacji wynika iż Panowie lubią dekolty bez przesady nie do pępka nie żeby ci biust wyszedł nie prowokować ale żeby jakiś był.  I nie strój się za bardzo bo wygląda to nienaturalnie i przede wszystkim bądź sobą to najważniejsze.

Mojego męża poznałam na forum internetowym i tez pamiętam jak się zastanawiałam co założyć na pierwszą randkę ale to już jakiś czas temu było smile  Powodzenia smile

9

a jak nie mam biustu ? to jestem na sttracnej pozycji ?

Pankratynka napisał/a:
abba12 napisał/a:

Ubierz się tak żebyś się w tym dobrze i komfortowo czuła. Nie mówię o dresie bynajmniej. Ale jak ubierzesz coś nowego w czym czujesz się nie pewnie, nie wygodnie np za wysokie buty spotkanie się posypie bo zamiast miło spędzać czas będziesz się wiercić przekręcać i myśleć po co ja to założyłam. Z moich obserwacji wynika iż Panowie lubią dekolty bez przesady nie do pępka nie żeby ci biust wyszedł nie prowokować ale żeby jakiś był.  I nie strój się za bardzo bo wygląda to nienaturalnie i przede wszystkim bądź sobą to najważniejsze.

Mojego męża poznałam na forum internetowym i tez pamiętam jak się zastanawiałam co założyć na pierwszą randkę ale to już jakiś czas temu było smile  Powodzenia smile

10

abba12 napisał/a:

a jak nie mam biustu ? to jestem na sttracnej pozycji ?

Chodziło mi o dekolt w bluzeczce sukience, żeby widoczna była szyja i odrobina twojego ciała..  nie chodziło mi o eksponowanie biustu i epatowanie nim wink

Pankratynka napisał/a:
abba12 napisał/a:

11

Zależy gdzie idziecie. Skoro to spacer/kawa/spotkanie w jakimś niezobowiązującym miejscu - ubierz się „normalnie”, jak na codzien. Jak chodziłam na randki to zawsze ubrana tak, jak zwykle i zawsze było ok. Dekoltów w ogóle nie nosze i nie zauważyłam żeby to był problem tongue

less is more

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Co zalozyc na pierwsze spotkanie z facetem poznanym w necie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018