Dzień mamy i ogólnie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Dzień mamy i ogólnie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dzień mamy i ogólnie

Cześć, nie wiem dokładnie co tutaj piszecie ale mam problem dlatego sie zarejestrowałam. Może ktoś mogł by mi pomóc? Otóż mój problem polega na tym, że moja mama niedawno urodziła swoje drugie dziecko (ja jestem starszą córką dlatego sie nie wliczam, bo poród ze mną był dawno) siostra ma 2lata a brat 6miesięcy, chciała bym jej kupić na dzień mamy biustonosz usztywniany jako niespodzianke, ponieważ ma jedynie biustonosz do karmienia, jednak mam duży problem jaki rozmiar wybrać 85D, 75I, czy nawet 95A, zazwyczaj chodze z mamą gdy mi potrzeba i niezbyt ogarniam te rozmiary i trudno mi wybrać dla mamy. Chciała bym aby to była niespodzianka zależy mi na tym. Prosze o pozytywne odpowiedzi smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dzień mamy i ogólnie

A skąd my mamy znać rozmiar biustu Twojej mamy?? Kup jej bon do sklepu z dobrą bielizną.

3

Stanika nie kupuje się bez mierzenia. Moja brafitterka, która ubiera mi biust od lat, nadal odmawia sprzedaży po samym rozmiarze, zasłaniając się klauzulą sumienia. wink I faktycznie, raz na ileś tam czasu zdarzy się seria, w której biorę miseczkę większą o 1 (przy tym samym obwodzie) niż zazwyczaj. Zatem nawet sprawdzenie rozmiaru na biustonoszach Twojej mamy niekoniecznie Ci pomoże. Tym bardziej, jeśli biustonosze kupujecie w innych miejscach niż salony brafittingu - staniki w innych miejscach, nawet w firmowych sklepach z bielizną, często rozmiarówkę mają bardzo, hm, swawolną. wink

4

Martyna8405 napisał/a:

Cześć, nie wiem dokładnie co tutaj piszecie ale mam problem dlatego sie zarejestrowałam. Może ktoś mogł by mi pomóc? Otóż mój problem polega na tym, że moja mama niedawno urodziła swoje drugie dziecko (ja jestem starszą córką dlatego sie nie wliczam, bo poród ze mną był dawno) siostra ma 2lata a brat 6miesięcy, chciała bym jej kupić na dzień mamy biustonosz usztywniany jako niespodzianke, ponieważ ma jedynie biustonosz do karmienia, jednak mam duży problem jaki rozmiar wybrać 85D, 75I, czy nawet 95A, zazwyczaj chodze z mamą gdy mi potrzeba i niezbyt ogarniam te rozmiary i trudno mi wybrać dla mamy. Chciała bym aby to była niespodzianka zależy mi na tym. Prosze o pozytywne odpowiedzi smile

Jeżeli mama jeszcze karmi to ten biustonosz nawet obecnie dobrze dobrany na długo jej się nie przyda.
Bo wielkość piersi może się zmienić po zakończeniu karmienia.

Dlatego na razie wymyśl inny prezent.
I tak jak piszą poprzedniczki, biustonosz najlepiej aby kobieta kupowała sobie sama u braffiterki.
Wtedy jest największa szansa, ze będzie dobrany odpowiednio i będzie zadowolona z zakupu.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

5

Pomiędzy podanymi przez Ciebie rozmiarami jest ogromna rozbieżność, bo to aż 20 cm różnicy w obwodzie pod biustem, nie ma mowy, żeby to mogło się udać wink.
Ponadto w pełni zgadzam się z poprzedniczkami, że biustonosz trzeba przymierzyć, bo nawet ten sam rozmiar tej samej marki może różnić się między sobą, jeśli zestawimy dwa zupełnie różne modele.
Jest też taka kwestia, jak preferencje, bo jedne kobiety lubią (podaję dla przykładu) miseczki usztywnione, pełne, a inne wyłącznie miękkie, koronkowe.
Jednym słowem dobrej jakości biustonosz to nie jest mały wydatek i szkoda byłoby, gdyby okazało się, że zupełnie nie trafisz.

Rising_Sun napisał/a:

Kup jej bon do sklepu z dobrą bielizną.

To jest całkiem dobry pomysł smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Dzień mamy i ogólnie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018