Temat: Kosmetyki, z którymi nie możemy się rozstać

Jak się kończą, to zużywanie znowu i znowu i znowu
Ja tak mam z Carmexem, którego liczby zużytych opakowań nie potrafię zliczyć, odżywkę do paznokci Eveline 8w1 (wiem, to ta kontrowersyjna), pomadka z Alterry- do stosowania jako odżywka do rzęs (zawiera prawie same olejki)

A Wy? Macie takie perełki kosmetyczne?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kosmetyki, z którymi nie możemy się rozstać

No jasne, że tak:

Kremy z ziaji
Olejek The ordinary dzika róża
Aloes
Tusz Max Factor 2000

Jeju tak na szybcika smile

3

Tonik żelowy z Bielendy, olejek Busajna, różowy glut z linii koreańskich kosmetyków, kremy z serii Food for skin z dziką różą i krem do rąk rabarbar i róża od Yope. Róża bardzo mi służy jeśli chodzi o pielęgnację smile

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

4

Odżywka do włosow Kerastase z cementem (do spłukiwania), podkład Estee Lauder Double Wear, krem na noc do cery z niedoskonałosciami Bioliq, eyeliner Loreal cat eye.

5 Ostatnio edytowany przez marakujka (2020-05-05 19:45:25)

Żel pod prysznic Nivea - niebieski i fioletowy (lubię zapach... kremu), żel pod prysznic z olejkiem z bawełną, Eris
odżywki do paznokci z serii Eveline 8w1
krem-maska do stóp z Ziai
woda termalna Avene
krem pod oczy z Ziai z ceramidami
olejki do twarzy z wit. C (kiedyś Mincer teraz Eris)
jako krem do dłoni używam balsamu dla dzieci z Dove

To tak z grubsza.

6

A ja wogole nie uzywam kosmetykow selektywnych, ktore mozna dostac w daglasie, poza 3 krokami clinique
za to uzywam kosmetykow dermatologicznych do tej pory mialam environa przedtem inne rozne gabinetowe do uzytku profesjonalnego

Ja od kosmetykow żądam cudow niestety i musze je miec, a mam przesuszona skore na czole i policzkach, zaskorniki, rozszezone pory kolo nosa, przebarwienia i naczynka a ostanio z elastycznoscia tez klopot przez te zime ( pewnie przesadzam bo zabrzmialo jak rysopis 60 latki) (giggle

Mam klopot z systematycznoscia stosowania specyfikow dlatego wole mocne dobre raz na jakis czas

Wciaz szukam nowinek lepszych niz to co mialam poprzednio
i niedawno znalazlam inna firme zaopatrzylam sie w ich serum i jestem zachwycona, jest to serum Olivia plum lift, dobrze nawilża, odżywia i podejrzewam, ze jeśli dalej tak będzie to nie rozstaniemy się na dłużej.

po 1 razie mialam lepszy efekt niz jakich kolwiek innych ktore stosowalam, buzia gladka skora mocno napieta ujednolicony kolor, a to taka woda

7

Lubię krem z sesdermy z witaminą C oraz serum z tej samej serii. Natomiast nie przywiązuje się za bardzo do kosmetyków.

8

Maski do wlosow z Kallosa, zwlaszcza wanilia big_smile