Sex i striptiz.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Sex i striptiz..

Cześć. Mam do was pytanie i ogromną prośbę...
Mój chłopak chce abym zrobiła mu striptiz tyle że ja jestem bardzo nie śmiała i nie wiem zupełnie jak się do tego zabrać.
Chce wyjść bardzo fajnie nie profesjonalnie bo to wiadomo nie do zrealizowania...
Tyle żeby było fajnie i podniecająco i aby wyszła na mega seksowna dziewczynę. 
Pomożecie jak się do tego zabrać ? Co potrzeba? Jaki nastrój ? Itp ? Plis

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sex i striptiz..
Elciafelcia napisał/a:

Mój chłopak chce abym zrobiła mu striptiz tyle że ja jestem bardzo nie śmiała i nie wiem zupełnie jak się do tego zabrać.

Ale tego striptizu to tylko on chce czy oboje?

Bo skoro piszesz, że jesteś bardzo nieśmiała to jakbyś nie zrobiła/zatańczyła to i tak po Twoich ruchach będzie widać skrępowanie i raczej wyjdzie śmiesznie niż podniecająco...

3

Odp: Sex i striptiz..
Ein napisał/a:
Elciafelcia napisał/a:

Mój chłopak chce abym zrobiła mu striptiz tyle że ja jestem bardzo nie śmiała i nie wiem zupełnie jak się do tego zabrać.

Ale tego striptizu to tylko on chce czy oboje?

Bo skoro piszesz, że jesteś bardzo nieśmiała to jakbyś nie zrobiła/zatańczyła to i tak po Twoich ruchach będzie widać skrępowanie i raczej wyjdzie śmiesznie niż podniecająco...

Tzn no będę się krępować bo nie robiłam takich rzeczy... No ja też bym chciała mu to zrobić ale nie wiem jak się zabrać za to hmm/ Pomóżcie.
Myślę że jak będę wiedzieć jak i co zrobić to może się odważe... Tylko jak to ma wyglądać chce wiedzieć od A do Z

4 Ostatnio edytowany przez m4jkel (2020-04-08 12:55:51)

Odp: Sex i striptiz..

Osobiście nie chciałbym, żeby moja partnerka robiła mi striptiz wbrew jej woli lub gdy nie czuje się pewnie. Co innego, gdyby to była jej inicjatywa.
Jeśli nie czujesz się z tym dobrze, nie rób tego.
Jeśli chcesz spróbowaç, to na YT jest mnóstwo filmów instruktażowych.

Edit - pisaliśmy w tym samym czasie. Szukaj na YT jak zrobić striptiz. Moim zdaniem podstawa to seksowna bielizna. Niech zainwestuje w to i kupi Ci.

5

Odp: Sex i striptiz..
m4jkel napisał/a:

Osobiście nie chciałbym, żeby moja partnerka robiła mi striptiz wbrew jej woli lub gdy nie czuje się pewnie. Co innego, gdyby to była jej inicjatywa.
Jeśli nie czujesz się z tym dobrze, nie rób tego.
Jeśli chcesz spróbowaç, to na YT jest mnóstwo filmów instruktażowych.

Edit - pisaliśmy w tym samym czasie. Szukaj na YT jak zrobić striptiz. Moim zdaniem podstawa to seksowna bielizna. Niech zainwestuje w to i kupi Ci.

No są właśnie Ale czy to mam aż się uczyć jakiegoś tańca czy poprstu tak jak umiem i tańczyć.
Tak tak to wiem nawet już sobie Tak a bieliznę zakupiłam. Ale co na to czy jakaś długa koszula czy jakoś koszula i spódnica co dalej...
Chcr mu zrobić przyjemność i może się udać ale no muszę wiedzieć jak

6

Odp: Sex i striptiz..

Może trochę więcej inwencji twórczej? Na mnie podziałałaby krótka spódniczka, niechlujnie zapięta koszula i... krawat, którym w pewnym momencie możesz mu związać ręce za plecami, by nie mógł Cię dotykać, w czasie, gdy będziesz się o niego ocierać jak kotka i podnosić mu ciśnienie w nogawce.
Tańczysz zmysłowo, nie musisz robić szpagatu między komodą a parapetem smile Dla faceta striptiz to jak rozbieranie wzrokiem upragnionego prezentu. Sama wiesz, co w Tobie facet lubi najbardziej, w sensie fizycznym np. pupa i tym go uwodzisz.

7

Odp: Sex i striptiz..
m4jkel napisał/a:

Może trochę więcej inwencji twórczej? Na mnie podziałałaby krótka spódniczka, niechlujnie zapięta koszula i... krawat, którym w pewnym momencie możesz mu związać ręce za plecami, by nie mógł Cię dotykać, w czasie, gdy będziesz się o niego ocierać jak kotka i podnosić mu ciśnienie w nogawce.
Tańczysz zmysłowo, nie musisz robić szpagatu między komodą a parapetem smile Dla faceta striptiz to jak rozbieranie wzrokiem upragnionego prezentu. Sama wiesz, co w Tobie facet lubi najbardziej, w sensie fizycznym np. pupa i tym go uwodzisz.

Super dzięki że napisałeś to pierwszy raz to jest stres potem może pójdzie z górki. No muszę pomyśleć jak to wykombinować.  A mniej wiscej długi lubicie striptiz ?

8

Odp: Sex i striptiz..

Autorko, a wpisałaś  chociaż raz w Google  jak striptease? tongue

Szukałem  3 sekundy
https://youtu.be/VnHYLcOKfGI

Na Youtube  jest masa filmików.
Btw co do stroju musisz sama pomyśleć co twój partner lubi. Na mnie działa obcily strój, który podkreśla  kształty.  Zdecydowanie mini + szpilki.

9 Ostatnio edytowany przez Roxann (2020-04-09 09:40:55)

Odp: Sex i striptiz..

Nie wiem co większość facetow bardziej kręci, ale ja bym postawiła na półmrok i zmysłowy taniec. Piosenkę to już sama sobie wybierz, czy bardziej szybka czy wolna Ci odpowida.
Ja kiedyś wykorzystałam utwór Madonny - Justify my love.
Najlepiej gdyby facet siedział wtedy w fotelu i miał przywiązane rączki wink

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024