Striptiz na wieczorze panieńskim/ kawalerskim? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Striptiz na wieczorze panieńskim/ kawalerskim?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Striptiz na wieczorze panieńskim/ kawalerskim?

Cześć, dziewczyny. Powiedzcie mi, co sądzicie o tym, by na wieczorze kawalerskim/ panieńskim występowali wynajęci striptizerzy? Ja byłam w tym roku na jednym wieczorze panieńskim u przyjaciółki, gdzie występowało dwóch mężczyzn. Potrafili nakręcić atmosferę, mimo że nie pokazali wszystkiego. ;D

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Striptiz na wieczorze panieńskim/ kawalerskim?

nie bardzo trafia w mój gust taka przaśna rozrywka. Co więcej, uważam, ze to trochę żałosne pląsać w negliźu  na podobnych imprezach.

3

Mi też takie coś się nie podoba. Nie chciałabym na swoim wieczorze panieńskim striptizerów, tak samo jak nie chciałabym rozbierającej się kobiety na wieczorze partnera.

4

Mnie takie coś raczej zawsze bawi, niż nakręca wink Dlatego dla pośmiania się - nie widzę przeszkód. Kiedyś byłam na wieczorze panieńskim koleżanki, a jej narzeczony oczywiście w tym samym czasie miał kawalerski i koledzy mu zamówili właśnie tańczącą panią i on uciekł taki przestraszony do swojej narzeczonej big_smile:D:D:D

5

Rising_Sun napisał/a:

Mi też takie coś się nie podoba. Nie chciałabym na swoim wieczorze panieńskim striptizerów, tak samo jak nie chciałabym rozbierającej się kobiety na wieczorze partnera.

Ja tak samo. Odpycha mnie to.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

6

Tez mi sie to nie podoba. A jak uslyszalam od jednego znajomego, ze na wieczorze panienskim Jego zony byl striptizer i obmacywal ją a tego kolege ta mysl podnieca, to juz w ogole brak mi slow.

7 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-28 08:59:52)

Eee nie bardzo. Nie przepadam za takimi typowymi wieczorami panieńskimi. Nie lepiej zrobić coś szalonego? Przecież to ostatni dzień "wolności" wink My zorganizowałyśmy właśnie coś takiego. Kupiłyśmy lot w tunelu aerodynamicznym spam. Młoda była bardzo zadowolona wink

8

Nigdy tego nie rozumiałam. Przecież kiedy wychodzi się za mąż, to chce się być z tym jednym jedynym, jego oglądać, ku niemu jedynie pałać pożądaniem. Widok innych facetów w takim momencie w jakiś sposób gryzie się z samą ideą małżeństwa. Tak samo myślę zresztą o wieczorze kawalerskim. Co do samego rozbierania się dla kasy, to jak sprzedawanie siebie... To straszne uprzedmiotowienie własnego ciała, zgoda na to, żeby inni traktowali je jak przedmiot.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Striptiz na wieczorze panieńskim/ kawalerskim?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018