Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Jeżeli chodzi o ich umiejętności aktorskie to Law i Cruise świetnie się prezentują w każdych rolach, czy to playboye( Law w Alfim, Cruise w Vanilla Sky, Koktailu), płatni mordercy, niegrzeczni chłopcy( Law w Drodze do Zatracenia, Cruise w Zakładniku), super bohaterowie gotowi stanąć na wysokości zadania( Law we Wrogu u Bram, Cruise w Mission Impossible). Lawa bardzi lubię też za role w holiday, bliżej, Wzgórze nadziei, vox lux, pojedynku, wszyscy ludzie króla, sherlock holmes część 1. Rozstania i powroty z nim mi się nie podobał. Cruisa też cenie za szybkiego i błyskawicę, firmę, ludzie honoru, za horyzontem, mumię, niepamięć, na skraju jutra, top gun, rain man, ostatniego samuraja, wybuchową parę. Obydwaj grają podobne role. Jeżeli zaś chodzi o wygląd dla mnie Law i Cruise tak samo są przystojni 8,5 czy tam 9/10( za młodu i teraz) , pomimo swojego wieku świetnie się trzymają, młodo wyglądają( Law na 40 wg mnie, Cruise na 45), włosy im nie siwieją, naturalnie umięśnieni. Nie tylko na filmach, ale też w rzeczywistości ich łączą sielanki miłosne. Lepiej też jak zarostu nie mają, w krótszych włosach i takich do szyi prezentują się doskonale. Jakieś filmy polecacie do obejrzenia z nimi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Zdecydowanie Jude <3 Za młodu to już całkowicie:). Wzgórze nadzieji to mój faworyt jako film. smile

3 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-03-24 20:14:51)

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Ja akurat uwielbiam Toma i dla mnie Mission Impossible Ghost protocol to film akcji który bije wszystkie Bondy..
Zacząć oglądanie  filmów Toma trzeba od Za Horyzontem..:)

W sumie tylko jeden film z Tomem uważam za klapę, ale żyć z czegoś trzeba.:)
Drugi Pan gra zupełnie inne role.:)
Polecam serial Młody Papież.

4

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Jude Law jest zdecydowanie bardziej wszechstronnym aktorem. Cruise ma zwłaszcza ostatnimi czasy wszystkie role jak z jednego taśmociągu. Trochę się staje w nich mało wiarygodny. Natomiast po "Młodym" i "Nowym papieżu" widać, że Law się tak naprawdę dopiero rozkręca i te najlepsze role chyba jeszcze przed nim. Jest coraz lepszy.

5

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Wole Juda Law, ale zaden mi sie nie podoba z wygladu. Sa przecietni, nudni raczej.
Z kolei z tych co wspomnialas w tym innym temacie
To Banderas jest raczej nie atrakcyjny
Tom Hanks jest aseksualny z wygladu, ale sympatyczny jako czlowiek. Tak z twarzy.
Hugh Jackman ma charyzme, ale nie jest w moim typie. Widze jednak, ze jest przystojny.
Chris Evans to typowy Kapitan Ameryka. Taki tam nudny, ale mily.
Tomasz Mędrzak wcale nie jest w moim typie tez.
Hans Kloss jest w taki starodawny sposob przystojny. Nie jest w moim typie rowniez, ale bardzo szanuje tego aktora i nie patrze na niego w takich kategoriach.
Colin Firth jest zbyt brytyjski.
Hugh Grant jest najbrzydszy z tej listy.
Matthew Mccounaghey jest dla mnie odrzucajacy z twarzy i glosu i sposobu bycia.
Matt Damon to dobry aktor i sympatyczny, ale nudny z urody. Nie ma w sobie nic szczegolnego.
George Mackay ma twarz zaburzonego nastolatka.
Clive Owen jest ok, ale nie obejrzalabym sie za nim na ulicy.
denzel washington to nie jest moj typ, no ale brzydkim czlowiekiem nie jest.
Christian bale jest odrzucajacy rowniez. Bardzo nie lubie takiego typu urody.
Bradley Cooper jest przeciwienstwem tego co mi sie podoba. To ladny chlopaczyna, ale nie ktos na kogo zwrocilabym uwage.

Hugh Jackman jest najprzystojniejszy z tych wszystkich wymienionych. Pewnie umowilabym sie na kawe z Chrisem Evansem bo wydaje sie sympatyczny i usmiechniety.

6

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
Winter.Kween napisał/a:

Wole Juda Law, ale zaden mi sie nie podoba z wygladu. Sa przecietni, nudni raczej.
Z kolei z tych co wspomnialas w tym innym temacie
To Banderas jest raczej nie atrakcyjny
Tom Hanks jest aseksualny z wygladu, ale sympatyczny jako czlowiek. Tak z twarzy.
Hugh Jackman ma charyzme, ale nie jest w moim typie. Widze jednak, ze jest przystojny.
Chris Evans to typowy Kapitan Ameryka. Taki tam nudny, ale mily.
Tomasz Mędrzak wcale nie jest w moim typie tez.
Hans Kloss jest w taki starodawny sposob przystojny. Nie jest w moim typie rowniez, ale bardzo szanuje tego aktora i nie patrze na niego w takich kategoriach.
Colin Firth jest zbyt brytyjski.
Hugh Grant jest najbrzydszy z tej listy.
Matthew Mccounaghey jest dla mnie odrzucajacy z twarzy i glosu i sposobu bycia.
Matt Damon to dobry aktor i sympatyczny, ale nudny z urody. Nie ma w sobie nic szczegolnego.
George Mackay ma twarz zaburzonego nastolatka.
Clive Owen jest ok, ale nie obejrzalabym sie za nim na ulicy.
denzel washington to nie jest moj typ, no ale brzydkim czlowiekiem nie jest.
Christian bale jest odrzucajacy rowniez. Bardzo nie lubie takiego typu urody.
Bradley Cooper jest przeciwienstwem tego co mi sie podoba. To ladny chlopaczyna, ale nie ktos na kogo zwrocilabym uwage.

Hugh Jackman jest najprzystojniejszy z tych wszystkich wymienionych. Pewnie umowilabym sie na kawe z Chrisem Evansem bo wydaje sie sympatyczny i usmiechniety.

Szok big_smile To jakie są Twoje typy ?

7

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

big_smile no właśnie to jaki aktor jest w Twoim typie Winter.Kween? Chociaż w sumie, jak juz wspomniałam wcześniej, dla mnie tylko dwaj z tej listy są przystojni, reszta też nie w moim typie big_smile

8

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
Winter.Kween napisał/a:

Wole Juda Law, ale zaden mi sie nie podoba z wygladu. Sa przecietni, nudni raczej.
Z kolei z tych co wspomnialas w tym innym temacie
To Banderas jest raczej nie atrakcyjny
Tom Hanks jest aseksualny z wygladu, ale sympatyczny jako czlowiek. Tak z twarzy.
Hugh Jackman ma charyzme, ale nie jest w moim typie. Widze jednak, ze jest przystojny.
Chris Evans to typowy Kapitan Ameryka. Taki tam nudny, ale mily.
Tomasz Mędrzak wcale nie jest w moim typie tez.
Hans Kloss jest w taki starodawny sposob przystojny. Nie jest w moim typie rowniez, ale bardzo szanuje tego aktora i nie patrze na niego w takich kategoriach.
Colin Firth jest zbyt brytyjski.
Hugh Grant jest najbrzydszy z tej listy.
Matthew Mccounaghey jest dla mnie odrzucajacy z twarzy i glosu i sposobu bycia.
Matt Damon to dobry aktor i sympatyczny, ale nudny z urody. Nie ma w sobie nic szczegolnego.
George Mackay ma twarz zaburzonego nastolatka.
Clive Owen jest ok, ale nie obejrzalabym sie za nim na ulicy.
denzel washington to nie jest moj typ, no ale brzydkim czlowiekiem nie jest.
Christian bale jest odrzucajacy rowniez. Bardzo nie lubie takiego typu urody.
Bradley Cooper jest przeciwienstwem tego co mi sie podoba. To ladny chlopaczyna, ale nie ktos na kogo zwrocilabym uwage.

Hugh Jackman jest najprzystojniejszy z tych wszystkich wymienionych. Pewnie umowilabym sie na kawe z Chrisem Evansem bo wydaje sie sympatyczny i usmiechniety.

A colin hanks, krzysztof kołbasiuk jako łukasz zbożny? Dla mnie pierwszy 6/10, drugi z nich 7 czy 8/10

9

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
lody miętowe napisał/a:

big_smile no właśnie to jaki aktor jest w Twoim typie Winter.Kween? Chociaż w sumie, jak juz wspomniałam wcześniej, dla mnie tylko dwaj z tej listy są przystojni, reszta też nie w moim typie big_smile

Czyli którzy ? Bo to wspomnienie to chyba nie w tym wątku było big_smile

10

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
Golden_eye napisał/a:

Jeżeli zaś chodzi o wygląd dla mnie Law i Cruise tak samo są przystojni 8,5 czy tam 9/10( za młodu i teraz)

Dawno temu, kiedy byłem młody mówiło się, że przystojny facet zaczyna się od 1,8 metra wzrostu, a dziś średnia tylko wrosła. Cruise to kurdupel 1,7m, Law 1,78 czyli mojego wzrostu. Przystojny to jest Clint Eastwood ze swoimi ponad sześcioma stopami.

Golden_eye napisał/a:

pomimo swojego wieku świetnie się trzymają, młodo wyglądają( Law na 40 wg mnie, Cruise na 45), włosy im nie siwieją, naturalnie umięśnieni

Ha, ha, ha pozazdrościć dobrych genów wink

11 Ostatnio edytowany przez lody miętowe (2020-03-25 23:13:00)

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Hugh Jackman i Christian Bale big_smile do tego dobrzy aktorzy, a Bale nawet bardzo dobry wink

Tak na marginesie to po co te punktowanie? Mam rozumieć ze ot tak, dla zabawy?

Edit: Snake no dawno i nieprawda tongue ale fakt, Clint w młodości był przystojny big_smile

12

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Syn Clinta ma po 30-tce i wykapany ojciec. Poza tym ja lubię Clinta niezależnie od wieku.

13 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-03-25 23:56:11)

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
Misinx napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

Wole Juda Law, ale zaden mi sie nie podoba z wygladu. Sa przecietni, nudni raczej.
Z kolei z tych co wspomnialas w tym innym temacie
To Banderas jest raczej nie atrakcyjny
Tom Hanks jest aseksualny z wygladu, ale sympatyczny jako czlowiek. Tak z twarzy.
Hugh Jackman ma charyzme, ale nie jest w moim typie. Widze jednak, ze jest przystojny.
Chris Evans to typowy Kapitan Ameryka. Taki tam nudny, ale mily.
Tomasz Mędrzak wcale nie jest w moim typie tez.
Hans Kloss jest w taki starodawny sposob przystojny. Nie jest w moim typie rowniez, ale bardzo szanuje tego aktora i nie patrze na niego w takich kategoriach.
Colin Firth jest zbyt brytyjski.
Hugh Grant jest najbrzydszy z tej listy.
Matthew Mccounaghey jest dla mnie odrzucajacy z twarzy i glosu i sposobu bycia.
Matt Damon to dobry aktor i sympatyczny, ale nudny z urody. Nie ma w sobie nic szczegolnego.
George Mackay ma twarz zaburzonego nastolatka.
Clive Owen jest ok, ale nie obejrzalabym sie za nim na ulicy.
denzel washington to nie jest moj typ, no ale brzydkim czlowiekiem nie jest.
Christian bale jest odrzucajacy rowniez. Bardzo nie lubie takiego typu urody.
Bradley Cooper jest przeciwienstwem tego co mi sie podoba. To ladny chlopaczyna, ale nie ktos na kogo zwrocilabym uwage.

Hugh Jackman jest najprzystojniejszy z tych wszystkich wymienionych. Pewnie umowilabym sie na kawe z Chrisem Evansem bo wydaje sie sympatyczny i usmiechniety.

Szok big_smile To jakie są Twoje typy ?

Ale mi zagadke dales teraz. Mi sie praktycznie nikt nie podoba, zeby tak zawsze mi sie podobal. Za to w niektorych rolach konkretnych to tak.

https://media0.giphy.com/media/c1PR1feGG3ZIs/source.gif

Bo wlosy i postac ta z charakteru jest atrakcyjna. I uwielbiam takie stroje i te wysokie oficerki buty haha.

https://78.media.tumblr.com/ca93b78e0b850609d8cb90d259cb308e/tumblr_p2whiaTjVM1qjkagjo1_500.gif

Ben Daniels w Egzorcyscie. Uwielbiam jego role, jego glos i akcent i jego oczy bo ma bardzo ladne oczy w takiej zmeczonej i dosc zniszczonej twarzy. To sie dobrze wszystko komponuje. I to, ze aktor jest prywatnie gejem to daje jakies takie lekko kobiecy rys do bardzo silnej meskiej postaci. To mi sie podoba zawsze.


https://media1.giphy.com/media/HwL1zbh6VzLfG/giphy.gif

https://media1.tenor.com/images/918a8d93071b68f53a63e2becca70989/tenor.gif?itemid=3932088

https://noxstatic.com/img/ftv/TvSFM264/210000/210772_2.gif

https://media1.tenor.com/images/4160cb2b2cc2676b9fa9e9ea177b5246/tenor.gif?itemid=8584928

Harry Styles na ten przyklad nie posiada olsniewajacej urody, ale jest mlody i mlodszy ode mnie. To mi sie podoba i jest bardzo taki sympatyczny, dziwnie sie ubiera i wydaje sie taki milutki z tym jego usmiechem.

14

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Nie moge edytowac poprzedniego postu, ale zapomnialam dodac
https://media.giphy.com/media/LQhtOchB04FYEdxFSG/giphy.gif

Moj maz oczywiscie big_smile

15

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
Winter.Kween napisał/a:

Nie moge edytowac poprzedniego postu, ale zapomnialam dodac
https://media.giphy.com/media/LQhtOchB04FYEdxFSG/giphy.gif

Moj maz oczywiscie big_smile

To Wy na tym obrazku ? big_smile

Z Twojej listy wyżej to tych dwóch ostatnich nie znam smile
Gusta się z wiekiem zmieniają.

16

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Tobie się z wiekiem zmienił, Misinx? big_smile bo mnie jakoś nie, mając lat 20 i mając ponad 30 nadal podoba mi się określony typ męskiej urody wink chociaż dopiero niedawno to sobie uświadomiłam big_smile
Jestem pewna ze u Winter to jej mąż, bo po tym co wstawiła, widać, ze jej gusta są dość sprecyzowane wink

17

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
Golden_eye napisał/a:

Jeżeli zaś chodzi o wygląd dla mnie Law i Cruise tak samo są przystojni 8,5 czy tam 9/10( za młodu i teraz) , pomimo swojego wieku świetnie się trzymają, młodo wyglądają( Law na 40 wg mnie, Cruise na 45), włosy im nie siwieją, naturalnie umięśnieni. Nie tylko na filmach, ale też w rzeczywistości ich łączą sielanki miłosne. Lepiej też jak zarostu nie mają, w krótszych włosach i takich do szyi prezentują się doskonale. Jakieś filmy polecacie do obejrzenia z nimi?


Cruisa znam oczywiście z Mission Impossible - fajna seria; tego drugiego chyba nie kojarzę, ale jeśli już wplatasz sprawy urodowe, to Law wygrywa, bo jest troszkę wyższy.

18

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

"Contagion-Epidemia strachu", tam gra Jude Law, oglądaliście? Film "na czasie", o epidemii

19

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
lody miętowe napisał/a:

Tobie się z wiekiem zmienił, Misinx? big_smile bo mnie jakoś nie, mając lat 20 i mając ponad 30 nadal podoba mi się określony typ męskiej urody wink chociaż dopiero niedawno to sobie uświadomiłam big_smile
Jestem pewna ze u Winter to jej mąż, bo po tym co wstawiła, widać, ze jej gusta są dość sprecyzowane wink

Mi sie od dziecka podoba ten sam typ faceta. Znaczy... Podobaja mi sie rozni faceci w tym samym typie zachowania i z ladnymi oczami, ale ideal jakis wygladu to mam jeden i to bedzie mniej wiecej moj maz/ moj byly. Tak mi sie wydaje, ze ten ideal to mi wszedl z Wichrowych Wzgorz czytania big_smile

Misinx, tak ten obrazek to my. W okolo 5 dzien naszego zwiazku i napici litrem wodki.

20

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
lody miętowe napisał/a:

Tobie się z wiekiem zmienił, Misinx? big_smile bo mnie jakoś nie, mając lat 20 i mając ponad 30 nadal podoba mi się określony typ męskiej urody wink chociaż dopiero niedawno to sobie uświadomiłam big_smile
Jestem pewna ze u Winter to jej mąż, bo po tym co wstawiła, widać, ze jej gusta są dość sprecyzowane wink

No tak trochę to mi się zmienił big_smile Nie znaczy to oczywiście, że dziewczyny, które mi się podobały w młodości teraz by mi się nie podobały.

21

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Z Tomem Cruise widziałam sporo filmów, więc to mój ulubiony aktor i według mnie najprzystojniejszy z aktorów. Z polskich aktorów najbardziej podoba mi się Marcin Dorociński.

22

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Tom gra na tyle, by jego wzrost zbytnio nie odbiegał od wizerunku, o które dbają jego fotografowie.
Jud Law, to prawdziwy aktor. Przystojny na swój sposób, ale mało ma z super bohatera. Pozostaje tym, między nami wszystkimi.
"Wróg u bram", to obok tego politruka ( nazwisko mi uciekło, ale sobie przypomnę) wspaniała gra gestem i mową ciała.
Był taki film, w którym cały swój talent pokazał.
Taka, świąteczna komedia romantyczna.
O zamianie miejsc wypoczynku na określony czas.
Między Europejką, a Amerykanką. Świetny był w tym.

23

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
Excop napisał/a:

Tom gra na tyle, by jego wzrost zbytnio nie odbiegał od wizerunku, o które dbają jego fotografowie.
Jud Law, to prawdziwy aktor. Przystojny na swój sposób, ale mało ma z super bohatera. Pozostaje tym, między nami wszystkimi.
"Wróg u bram", to obok tego politruka ( nazwisko mi uciekło, ale sobie przypomnę) wspaniała gra gestem i mową ciała.
Był taki film, w którym cały swój talent pokazał.
Taka, świąteczna komedia romantyczna.
O zamianie miejsc wypoczynku na określony czas.
Między Europejką, a Amerykanką. Świetny był w tym.

Ta świąteczna komedia romantyczna, gdzie Law grał z Winslet, Diaz i Blackiem to The Holiday. Ten film mnie urzekł, Law też.

24

Odp: Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?
Golden_eye napisał/a:

Ta świąteczna komedia romantyczna, gdzie Law grał z Winslet, Diaz i Blackiem to The Holiday. Ten film mnie urzekł, Law też.

Poza świetną grą, przypomniał mi moje losy.On, wdowiec, miał córeczkę, ja dwoje osieroconych przez matkę dzieci.
Zawsze się wzruszam, gdy to oglądam.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Jude Law czy Tom Cruise? Który genialny i przystojny?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024