Nie potrafie sie pogodzic z rozstaniem tak bardzo ja kocham - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie potrafie sie pogodzic z rozstaniem tak bardzo ja kocham

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Nie potrafie sie pogodzic z rozstaniem tak bardzo ja kocham

Hej, co prawda jest facetem ale mam nadzieje ze bedziecie mi w stanie dziewczyny pomoc. Mianowicie rozstałem sie z dziewczyną ponad 2 miesiące temu, tutaj opisalem swoj problem (netkobiety.pl/t121315.html) , jednak bardzo chcialbym wrocic do dziewczyny, probowalem wiele razy do niej wrocic jezdzilem do niej mieszka ode mnie kilkaset km dalej, niestety bez skutku, zaczela sie spotykac z innym facetem niby nie sa razem jednak sie spotykaja, wiele razy powiedziala mi ze nie chce kolejny raz probowac ale zastanawia mnie jedna rzecz skoro nie chce mnie to po co caly czas mnie obserwuje na mediach spolecznosciowych? po co wysyla zrzutu ekranu z mojego instagrama i innych portali spolecznosciowych do swojej przyjaciolki ( wiem to od faceta jej przyjaciolki)? Skoro niby kompletnie chce mnie skreslic z zycia to po co to robi? a moze po prostu pokazuje jaka jest twarda i jak dobrze sobie radzi a czeka na cos? Serio nie mam pojecia co robic bo bardzo ja kocham zrobilbym dla niej wszystko ale patrzac na to wszystko wychodzi na to ze najlepiej uciec z tego wszystkiego albo po prostu czekac na niewiadomo co, placze codziennie i to juz robi sie niestety chore, ona jest takim troche lekkoduchem nie wiem moze po prostu nie jest jeszcze gotowa na milosc, sam nie wiem. Mam nadzieje ze pomozecie mi w jakis sposob, oczekuje szczerej odpowiedzi, a nie hejtu czy slodzenia, po prostu co myslicie na ten temat. Z gory dziekuje i pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie potrafie sie pogodzic z rozstaniem tak bardzo ja kocham

Jeden związek to jeden wątek.
Mówi o tym wyraźnie nasz regulamin w punkcie numer 4 postanowień szczególnych.
Kontynuuj dyskusję w swoim pierwszym temacie - https://www.netkobiety.pl/t121315.html  i zapoznaj się jeszcze raz z zasadami forum.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie potrafie sie pogodzic z rozstaniem tak bardzo ja kocham

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018