Żona chce rozwodu po 15 latach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Żona chce rozwodu po 15 latach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Żona chce rozwodu po 15 latach

Witam

Drogie panie szukam rady co mogę jeszcze zrobić.

Moja żona oznajmiła mi że chyba będzie lepiej jak się rozejdziemy.

Mamy dwie cieki jedna 6 i druga 14 lat.
W takim skrócie szybkim mieszkamy za granicą w UK
10lat temu kiedy pracowałem na noce w pracy przyłapałem ją na pisaniu z jakimś kolega wtedy mówiła że czuła się samotna. Zakończyliśmy tamten temat później był ślub później urodziła się druga córka. Między czasie nabawilismy się nerwic leczyliśmy się u psycholog ona i ja przeszliśmy terapię. Mniej więcej dwa lata temu poleciała na urlop do Polski i też zadzwoniła z płaczem miała jakieś załamanie że wszystko zke że jest nieszczęśliwa itd. Przyleciała pogadała z psycholog pogadaliśmy ze sobą  i po pół roku mi powiedziała że bym się nie przejmował bo jest wszystko ok miedzy nami. Od tamtej pory jest tak sobie ja też nie do końca czułem się kk jeszcze między czasie przyłapałem ją jak pisze z naszym kolega i wysyła mu jakieś zdjęcia niby koleżeńskie. Ale odsunąłem się trochę bo czułem się zdradzany. Pomagam w domu robię co mogę między czasie mieliśmy kupic dom w UK więc poleciała do Polski sprzedać mieszkanie. I teraz po świętach nagle zdecydowała ze lepiej będzie się rozejsc bo dojrzała do decyzji niby mnie już nie kocha a miesiąc temu rozmawialiśmy i mówiła że będzie się bardziej starac. Teraz sytuacja wygląda tak że powiedziałem że nie wyprowadze sie bo nie mam za co i mogę mieszkać pół roku z nimi, śpimy w jednym łóżku, zdjecia wiszą nasze wspólne jeszcze na fb nie zmienione nic że wolna. Cis wspominała na początku jak chce się rozejsc ale mija dwa tygodnie i jest cisza nie rozmawiamy ze sobą tylko jak cis chodzi o dzieci.

Jak myślicie jest jeszcze jakaś nadzieję na ratowanie tego czy raczej odpuścić sobie.

Kocham Ją i moje dzieci nie chce tego stracić.
Jak wtedy się pytałem o szansę to mówiła wszystko na Nie ze juz była że ile razy będziemy próbować.

Piszcie prosze

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Żona chce rozwodu po 15 latach
Pitttt napisał/a:

Jak myślicie jest jeszcze jakaś nadzieję na ratowanie tego czy raczej odpuścić sobie.

Wszystko jest uzależnione od relacji żony z jej kochankiem. Jako tako waszego małżeństwa nie ma.

3

Wiem, że to wszystko nie takie proste, ale ustawiasz się trochę w tej relacji z nią już od dawna w roli jakby petenta.. Czyli co ona zrobi, czy da wam szansę, czy to czy tamto.. Jej emocje ciągną Cię w dół.

Jesteś mężem, ojcem jej dzieci, chcesz z nią być, to się nie odsuwaj, tylko postaw zdecydowanie, że chcesz byście robili tak a tak razem, jak ja jeszcze kochasz, to jej to powiedz, rób nie gadaj
Nie będzie chciała to niech się ona wyniesie, z jakiej paki Ty?
Kto się  wypisuje z przedstawienia to wychodzi.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

4 Ostatnio edytowany przez Markotny (2020-02-02 19:27:00)

Oj chłopie. Mam deja vu. UK, karuzela emocjonalna, internet, pisanie, oddalenie. No i trzymanie pozorów. Te obrazki itd to
tylko zaciemnienie obrazu. Póki co sadze, żona nie ma jeszcze gwarancji, jeśli chodzi o kochanka, wiec trzyma cię obok. Nie czujesz się czasem jak współlokator lub kolega?  Ciężko to przyznać, bo człowiek sam się oszukuje, ale dojdzie to do ciebie. 34 kroki to chyba dla ciebie coś obowiązkowego.
Ps. No i pora ja nagrywać. Kup dyktafon(y). Jeśli tak lubi net to dźwiękowo na pewno nadaje.

5

nagrywanie kiedy ciebie nie ma w domu, oprogramowanie na komputer, telefon sledzace jej aktywnosc, z kim pisze i co, pozwoli ci namierzyc kto jest wrogiem waszego zwiazku, bo kobieta z dziecmi nie odejjdzie w pustke

Z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz

Tadeusz Boy-Żeleński - Słówka

6 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-02-02 20:55:01)

Tu warunkiem w tej sytuacji "rozwoju" nowej relacji  może być i wydaje się odejście z  wspólnego domu Autora a jak na razie nowy nie deklaruje konkretów widocznie może czeka jeszcze  aż się wyprowadzisz i wskoczy na "wole miejsce" sam możne nie mieć "warunków" no i jeszcze zona ma dzieci to bywa problemem dla niektórych.Możliwe że napotkasz dużą presję za jakiś czas jazdy i cyrki przeróżne i jej opór przed wyprowadzką zasłanianie się dziećmi.Jeszcze nie ma jż pewności  co do kochanka stąd jej wahanie do czasu wyjaśnienia co dalej on zamierza.
Opcje masz takie jak wyżej pisała Ela i Markotny  ostatnia rozmowa bo tłumione emocje was rozwalą w takim zawieszeniu jak napotkasz wykręty to nagrywaj rozmowy ,zabezpieczysz się w ten sposób przed ewentualnymi prowokacjami bo wszystko jest możliwe jak staniesz na przeszkodzie w jej planach w dodatku niepewnych i niejasnych jeszcze, rozpoznaj i miej dowody zdrady  w razie czego idź do prawnika ( chociaż w UK to podobno nie takie istotne te dowody i orzekanie o winie) zainteresuj się opieką naprzemienną nie wyprowadzaj się ,nie daj sprowokować sam nie prowokuj o 34 krokach poczytaj jak rozmowa nic nie da teoretycznie to byliście na terapii ale o tym nieraz szybko się zapomina zastosuj w miarę możliwości to co już wiesz do odbudowy trzeba dwojga osób jeżeli żona skreśliła was i Ciebie ostatecznie i ma plany związane z nowym facetem zauroczyła się i jest w amoku na haju   nic nie poradzisz Twoje błagania,nadskakiwanie i staranie spotęguje niechęć i brak szacunku do Ciebie tylko.Nie wymusisz miłości i nie zatrzymuj na siłę.
Zadbaj o siebie nie rób z siebie ofiary losu wszystkie emocje są do przeżycia.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

7 Ostatnio edytowany przez Markotny (2020-02-02 21:03:06)

U autora sytuacja jest patowa, bo specyfika inna w uk. Przede wszystkim samemu ciężko cokolwiek wynająć samemu. Mówię to głównie o imigrantach. Jeśli autor nie ma rewelacyjnych zarobkow to zostaje mu wynajęcie pokoju. Tego nie przeskoczy płacąc alimenty na dzieci. To jednak sa koszta.To mu jednocześnie utrudni należyte zajmowanie się dziećmi. Wiadomo brak luzu, własnego ich kąta itd. Także opieka naprzemienna raczej odpada.
Żona tkwi w zawieszeniu, bo sama prawdopodobnie tez może nie dać rady. Utrzymać się sama z dziećmi w Anglii nie takie proste. Pogodzi prace z opieka, bez kogoś kto będzie na jej zawołanie by pomoc?  I tu kluczowe czy kochas ja przygarnie z bombelkami. A to już nie jest taka prosta sprawa. Jeśli koleś jest w pl to może autorce strzelić do głowy powrót do ojczyzny.
Także sytuacja patowa będzie trwać dopóki, żonka nie dostanie gwarancji. W tym czasie autor będzie coraz bardziej miał ryty beret przez sytuacje w której się znalazł. A to im dłużej potrwa tym może mieć większy wpływ na funkcjonowanie w dalszym życiu. Oczywiście jest możliwe, że żona postawi na bezpieczne życie i autora urozmaicając sobie funkcjonowanie coraz to nowymi emocjami na boku, tylko czy autor chce tak żyć. Bo z ta kobieta nic dobrego już nie zazna. No chyba, że się dogadają i stworzą otwarte małżeństwo.

8

Pitttt napisał/a:

.... Ale odsunąłem się trochę bo czułem się zdradzany. ..

No i dałeś w ten sposób Pani wolną rękę. Zamiast zrobić aferę Ty schowałeś głowę w piasek
Ciało puszczone w ruch będzie puszczać się dalej
Raz się puściło, teraz drugi, a kto wie czy w miedzy czasie nie puszczało się więcej. Natura nie znosi próżni.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Żona chce rozwodu po 15 latach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018