Czy powinnam się martwić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy powinnam się martwić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy powinnam się martwić?

Cześć, to mój pierwszy post. Jestem z chłopakiem ponad rok. Ostatnio po pijaku podrywał kasjerke w sklepie o czym mi opowiedział, jak tylko wrócił ze sklepu. Powiedział że wziął sobie za cel ją poderwać i sprawdzić czy dostanie od niej numer telefonu, bo nigdy wcześniej tego nie miał, żeby dziewczyna w trakcie rozmowy poprawiała przy nim włosy, itd. Powiedział, że nie wziął od niej numeru telefonu, że uciął to wychodząc i że powiedział kolegom, że ma w domu kochającą kobietę. Czy ja mam się martwić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy powinnam się martwić?

Nie masz się czym martwić

3

Czyli.. koleś z ktorym jesteś podrywa kasjerke, o czym Cię informuje. Chce cos udowodnić sobie i kolegom,  a gdy już mu się to udaje, to nr nie bierze... sorry,  ile on ma lat ? 14 ? To jakaś zabawa gimbusow? Skąd wiesz że nie zabrał tego numeru? ..
Twój facet, który jest z Tobą  w związku bierze sobie za cel poderwanie innej? Nie mam pytań
.. no chyba że serio jest nastolatkiem, to jestem w stanie zrozumieć

4

Mercy napisał/a:

Czyli.. koleś z ktorym jesteś podrywa kasjerke, o czym Cię informuje. Chce cos udowodnić sobie i kolegom,  a gdy już mu się to udaje, to nr nie bierze... sorry,  ile on ma lat ? 14 ? To jakaś zabawa gimbusow? Skąd wiesz że nie zabrał tego numeru? ..
Twój facet, który jest z Tobą  w związku bierze sobie za cel poderwanie innej? Nie mam pytań
.. no chyba że serio jest nastolatkiem, to jestem w stanie zrozumieć

Ma 22 lata, to że nie wziął numeru wiem tylko od niego. Ja jestem 4 lata starsza i tak zabolało mnie to. O czym wie, rozmawialiśmy o tym na trzeźwo. Stanęliśmy na tym, że całkowicie zrezygnuje z alkoholu. Martwię się jednak.

5

Ja bym sie martwila... Wez tu zaufaj po takim czyms. 22 lata a zachowuje sie jak dzieciak.
Musi zrezygnowac z alkoholu bo inaczej biedak nie panuje nad soba hmmm Podziekowalabym za takiego partnera

6

SzybkaZośka napisał/a:

Cześć, to mój pierwszy post. Jestem z chłopakiem ponad rok. Ostatnio po pijaku podrywał kasjerke w sklepie o czym mi opowiedział, jak tylko wrócił ze sklepu. Powiedział że wziął sobie za cel ją poderwać i sprawdzić czy dostanie od niej numer telefonu, bo nigdy wcześniej tego nie miał, żeby dziewczyna w trakcie rozmowy poprawiała przy nim włosy, itd. Powiedział, że nie wziął od niej numeru telefonu, że uciął to wychodząc i że powiedział kolegom, że ma w domu kochającą kobietę. Czy ja mam się martwić?

Tak, powinnaś się martwić, ale tym, że Twój facet to niedojrzały dzieciuch - przynajmniej na takiego wygląda.

7

Martwić się nie ma czym. Związałaś się z dzieciakiem, dobrze o tym wiesz. On zapewne kolejny raz to potwierdził. Czym się tu martwić? Przecież wszystko jest jasne.

8

Witam.Ja bym nie chciała takiego partnera.Jego zachowanie jest niepoważne i niedojrzałe jak na swój wiek.To nie wróży nic dobrego na przyszłość

9

Takie historyjki i  tłumaczenia na wyrost mogą być po to aby uśpić twoją czujnośc

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy powinnam się martwić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018