Stary-nowy znajomy czy coś z tego będzie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stary-nowy znajomy czy coś z tego będzie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Stary-nowy znajomy czy coś z tego będzie?

Ponad 2 tygodnie odezwał się do mnie stary znajomy i od tamtego czasu odzywa sie do mnie codziennie. Każdego dnia się pytał kiedy się umówimy, przy czym zawsze cos wypadało - a to wyjazd, choroba itp.
Kiedy poznaliśmy się 7 lat temu on był zajęty i ja tez. Obecnie ja jestem sama i on od roku tez (wział rozwód).
Problem pojawił sie kilka dni temu kiedy miliśmy sie spotkać i cos wypadło mu w pracy, wiec znowu nie doszło do spotkania. Przepraszał. Mieszkamy w tym samym mieście. Czy ja mam wrażenie czy może jestem zbyt przewrażliwiona - ale czy on niezbyt się pali do spotkania ?
Bo chyba jak komuś zależy to zawsze znajdzie czas i możliwości? Czy ja mam wygórowane  oczekiwania?

Proszę o szczere opinie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stary-nowy znajomy czy coś z tego będzie?

To pytanie chyba bardziej do wróżki? Potrzebna szklana kula...
Zajmij się czymś ciekawym, jak będzie chciał się z Tobą spotkać to poruszy niebo i ziemię, aby tego dokonać.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stary-nowy znajomy czy coś z tego będzie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018