Zaproszenie na mieszkanie na pierwsze spotkanie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zaproszenie na mieszkanie na pierwsze spotkanie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zaproszenie na mieszkanie na pierwsze spotkanie?

Cześć,

Zastanawia mnie jak to jest: czy jeśli obcy facet zaprasza kobietę do siebie na mieszkanie późnym wieczorem/ nocą to z góry chodzi o to, że chce zaliczyć i o to chodzi tylko?  Kilka dni temu miałam dziwna sytuacje, kiedy przystojny, bardzo zadbany facet mnie zaczepił jadąc wspólną windą, chciał się umówić ale że się spieszylam to prosił chociaż o numer.( który koniec końców mu dalam). I wczoraj dostałam od niego zaproszenie na "herbatę" do jego mieszkania po sąsiedzku, bo jak się okazało mieszkamy w tym samym bloku yikes
Akurat i tak nie dałam rady iść, bo miałam inne plany, wiec odmówiłam. Ale pierwsze spotkanie w mieszkaniu to chyba jasny przekaz co do intencji tej znajomksci? Czy uważacie, że wogole jest sens pisania z nim i ewentualnego spotkania się? Czy lepiej sobie to darować, bo jakies podejrzane to jest?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaproszenie na mieszkanie na pierwsze spotkanie?

Tu nie jest problemem, co on tam sobie chce. Problemem jest to, że Ty nad tym rozmyślasz. Przecież kompletnie go nie znasz.

3

Powinnaś najpierw z nim trochę popisać, a jeżeli się spotkać to chyba jakieś neutralne miejsce niż mieszkanie bo kto tam wie co mu chodzi po głowie. Oczywiście jeżeli chcesz go poznać

4

Odradzałbym tego typu spotkanie. Jak zamknie drzwi to jesteś jak w klatce.

Co innego jak macie wspólnych znajomych albo jak znasz go chociaż przez jakiś czas.

5

Albo może dać tabletkę gwałtu i na przykład sprzeda twoje nerki... smile smile W końcu to obcy facet... nei znasz go... a możę to nie mieszkanie, ale sala operacyjna?

Noo... dość żartów...

Drośli ludzie robią to, na co mają ochotę. Ty masz ochotę na herbatę z sąsiadem. Na cóż więc tak rozkminasz? Idź, pogadaj, poznaj. Bezpiecznie umów się na szybką herbatę... pół godziny... bez ceremonii..

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

6

Na pierwsze spotkanie najlepsze będzie miejsce publiczne.

7

Cocolimon napisał/a:

czy jeśli obcy facet zaprasza kobietę do siebie na mieszkanie późnym wieczorem/ nocą to z góry chodzi o to, że chce zaliczyć i o to chodzi tylko?

Nie, pewnie chodzi o grę w warcaby albo o pokazanie kolekcji znaczków tongue

I wczoraj dostałam od niego zaproszenie na "herbatę" do jego mieszkania po sąsiedzku, bo jak się okazało mieszkamy w tym samym bloku yikes

Ja bym nie poszła do mieszkania obcego faceta, bo to obcy facet. Może o nic mu nie chodzić, a może to zbok. Nie wiadomo. Jeśli już, to spotkajcie się na neutralnym gruncie, może w jakiejś okolicznej kawiarni, albo na spacerze?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zaproszenie na mieszkanie na pierwsze spotkanie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018